Zayıflama Arkadaşı Arıyorum

Ben de istiyorum. Aslında bi liste yapıp hemen başlayabiliriz. Her gün yediklerimizi yazıp vs? Nasıl yapsak

Konu sahibi arkadaş konunun devamını getirmemiş ama biz devam ettirebiliriz iaterseniz 😁 konya ilk yazdığımda ramazanın başından itibare 2 kg vermiştim ona -1.250 daha ekledim totalde -3.250 kg verdim ideal kilom 53 ramazan başında 69.60 la başlamıştım daha 13 kg var vermem gereken sizler ne durumdasınız kızlar

Konu sahibi arkadaş konunun devamını getirmemiş ama biz devam ettirebiliriz iaterseniz 😁 konya ilk yazdığımda ramazanın başından itibare 2 kg vermiştim ona -1.250 daha ekledim totalde -3.250 kg verdim ideal kilom 53 ramazan başında 69.60 la başlamıştım daha 13 kg var vermem gereken sizler ne durumdasınız kızlar
Benim de ideal kilom 55 sizle yaklaşık kilolar 10 kg vermiştim 2 ay önce şuan 2 kg yine aldım fazla kilom 7 ye çıktı

Benim de ideal kilom 55 sizle yaklaşık kilolar 10 kg vermiştim 2 ay önce şuan 2 kg yine aldım fazla kilom 7 ye çıktı
Fazla değilmiş kısa sürede hemen verirsiniz bende 2 yıl önce 52ydim pandemi tüp bebek tedavisi falan derken aldım yükseldi gitti ve dur diyecek kafayıda bulamadım kendimde ama artık gerçekten vermek ve dikkat etmek istiyorum al ver al ver sıkıldım 🤦🏻‍♀️

Fazla değilmiş kısa sürede hemen verirsiniz bende 2 yıl önce 52ydim pandemi tüp bebek tedavisi falan derken aldım yükseldi gitti ve dur diyecek kafayıda bulamadım kendimde ama artık gerçekten vermek ve dikkat etmek istiyorum al ver al ver sıkıldım 🤦🏻‍♀️
Benim de öyle al ver al ver sıkıldım

Kızlar herkese slm bende fazla kilodan muzdaribim vermem gereken bir 13 kilom var 🤦🏻‍♀️ Ramazanın başından beri ciddi dikkat ediyorum sıfır kaçamakla 15 günde 2 kilo ancak verdim yahu birbirimizi motive edelim atalım şu kiloları ayy çok sıkıldım kilo olayından dolabımda minicik elbiseler daha etiketi çıkmamış kotlar var kendimi duvardan duvara vurasım geliyor
Ben de aynı şekilde dikkat etmeye çalışıyorum ama Ramazan boyunca tam istediğim verimi alamadım susuz kalma üstüne hareketin azalması mı etkiliyor anlayamadım

Ben de aynı şekilde dikkat etmeye çalışıyorum ama Ramazan boyunca tam istediğim verimi alamadım susuz kalma üstüne hareketin azalması mı etkiliyor anlayamadım
Aynen susuz kalma etkiliyor ben iftardan son pilates hafif kardiyo yapıyorum biraz metabolizmayı hareketlendiriyor. Hatta bir ara durdu 5 gün gram oynamadı tartı yoğurtlu bir kür yaptım haftada 2 kez yapılıyor ilk yaptığım 250g ikinci yaptığımda 450g gitti anında tartıda

Benim de motivasyona ihtiyacım var, eski kiloma düşmek istiyorum bi gitmesi gereken 6 kilom var ama yağdan gitmeli tabi 😅

Merhaba arkadaşlar,aldığım kilolar beni çok rahatsız etmeye ve sağlığımı etkilemeye başladı hedefim -20 ,bu kiloları vermek için azimli ve disiplinli diyet arkadaşları arıyorum.Bu şekilde daha motive edici olacağını düşünüyorum.Bana katılmak isteyen var mı? 🥰
(Yeni üye olduğum için konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim değilse mazur görün lütfen :)
Ben varım bende çok kilo aldım ve diyet yapamiyorum

Merhaba arkadaşlar,aldığım kilolar beni çok rahatsız etmeye ve sağlığımı etkilemeye başladı hedefim -20 ,bu kiloları vermek için azimli ve disiplinli diyet arkadaşları arıyorum.Bu şekilde daha motive edici olacağını düşünüyorum.Bana katılmak isteyen var mı? 🥰
(Yeni üye olduğum için konuyu doğru yerde mi açtım emin değilim değilse mazur görün lütfen :)
Ben varım bende çok kilo aldım ve diyet yapa
Ben varım bende çok kilo aldım ve diyet yapamiyorum
Nasıl yapicaz diyeti

Benimde vermem gereken 15 kilom var birbirimizi motive ederek biran önce başlayabiliriz bence yarın diyetimin ilk günü bakalım nasıl geçiçek

Bende katılmak isterim bu sürece 23 kilo fazlam bana göre şimdi eliptik bisiklet bakıyorum 1-2 güne sipariş vericem Allah'ın izniyle benim sorunum abur cubur ve düzensiz uyku saatlerim üstüne bir de sürekli yorgun hissetmem ama biraz kendimi zorlamaya karar verdim vücudum artık kendince bana uyarılar veriyor o yüzden en kısa zamanda başlamayı düşünğyorum sizlerin nasıl gidiyor süreci

Selam, diyet arkadasi olmak isteyen varsa ozelden yazabilir.
162-67 kiloyum su an.yasim 35.
2 ayda en cok ne verebilirsem.
Duzensiz basladigimda bozuyorum ama toplu gruplarda kilo verebiliyorum. Tabi cok cabuk aliyorum hep.
Bir kac kisi toplanirsak belki duzenli yapariz.

Bizide ekler misin birkaç arkadaşız

kızlar bn 1.5 kg vermişim ramazanda. yedıklerıme fazla dkkat etmedim ama gunluk en az 5 bın adım atmaya calıstm
eger bır program vs olacaksa bende varım boyum 164 en azından 65 e dusmek ıstıyorumm

X