Zayiflama haplari

Gonul YildizGol

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
2
1
45
Bundan 3 ay önce çok önerilen çok kullanılan bir zayıflama hapı kullanmaya başladım. 7 zeytin 1 incir adı yanında çay da var . 5 yıl öncesinde bir meme kanseri geçirmiş kemoterapi almış bir kişi olarak hipotiroid de var kilo aldım baya. Kullanamadan önce belki 10 kere sordum bizler kullanabilitmiyiz bize bor zararı olur mu . Özellikle kanser den korunmak için kullanın diye geri dönüşler oldu. Icerogini istedim kullananları dinledim. Başlamaya karar verdim . 5 yıl olunca zaten 6 aylık kontrollerim var orada da sorarım derken başladım. Bağırsakların hiç çalışmıyor o kadar zor günler. Içmeye başladım hiç kilo verdin mi Hayır günde 10 000 adım atan ben hiç vermedim .Ama bagirsaklarimçok iyi çalışıyor o süper hissettiriyor . Iyi geldi diye ben çok mutlu doktorlarıma danışma gereği bile duymadım. 2 gun önce kontrollerim tahliller ultrason hepsi cıktı. Göğsümde kitleler rahimde kitleler hormonel yap8m tamamen bozulmuş. Elimde tahliller o doktordan o doktora koşup duruyorum. Şu an bunu yazma gereği duydum . Çünkü kullandigim başka hiçbir ilaç ve 5 yıl oldu hiç bir değişiklik yok bu kullandığım zayıflama hapından başka ben uyarmak istiyorum . Benim başıma dert oldu sizlere olmasın. Belge belge her kelimeyi doğrulayabilirim. Sakin yanlış anlamayın sadece uyarmak istedim .9

Çok çok geçmiş olsun ablacım keşke hap olarak almak yerine zeytin ve incir alıp yeseydiniz hem doğal olurdu hemde ne idüğü belirsiz şeylere inanmazdınız , satıcıların bir şey anladığı yok amaç ürünü satana kadar , tüketici haklarına vs şikayet edin . Başkalarının da canı yanmasın.

Çok çok geçmiş olsun ablacım keşke hap olarak almak yerine zeytin ve incir alıp yeseydiniz hem doğal olurdu hemde ne idüğü belirsiz şeylere inanmazdınız , satıcıların bir şey anladığı yok amaç ürünü satana kadar , tüketici haklarına vs şikayet edin . Başkalarının da canı yanmasın.
👍😔

X