Zayıflama kampı, birlikte zayıflamak isteyenler

Hndcm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
82
53
Aslında çoğumuz diyetisyene nasıl beslenmesi gerektiğini bilmediğinden değil motivasyon olması bu nevi mecburiyete binmesi için gidiyor. Neler yaparsak zayiflayacagimizi hepimiz biliyoruz bu topigi birbirimize motivasyon olması için açtım. Ogunlerinizi paylasacaksaniz. Kaçamak yapan itiraf edicek ve haftada 1 kaçamağı geçene ortaklaşa kararla spor cezası vereceğiz detokslar paylaşacağım ne dersiniz birlikte zayiflayalim mi.kurallarim zayıflama takımları gibi katı değil günde 1 kez girip ogunlerinizi toplu olarak paylaşabilirsiniz

Gunde 3 öğün besleniyorum. Hiç ara öğünüm yok. Bu geceden itibaren resim cekmeye baslarım öyleyse..

Resim cekemedim. Bu aksam yemegim; 2 dilim beyaz peynir ve 2 cevizin de icinde oldugu salata ve 3 kasik firinlanmis sebze..

Güzel menü ancak keşke 1 ya da 2 ince dilim tam buğday ekmeği de yeseydiniz tamamen ekmeksiz diyet pek önerilmiyor
Ben Karatay diyeti yapıyorum. Malum ekmek yok. Zaten normaldeyse 2 çavdar yiyordum onu da yemiyorum. Onun yerine cevizle dengede tutuyorum.

Süpersiniz. Ben epilepsi hastası oldugumdan maalesef oruç tutamıyorum sabah kahvaltim bir duble şekersiz çay bir kuru incir ve 1 yumurta ve marulla yapılmış yumurta salatası 2 litre suyumu akşama kadar içmeye calisacagim
Geçmiş olsun. Benim de sekerle ilgili sorunum var. Açlık sekerim yüksek çıkıyor. Umarim beslenme ile dengeye sokacağım.. tabi düşmesi için hareket şartmış. Her gun koşu bandimda tempolu yürüyüş yapıyorum.

Bu sabah kahvaltim. 2 dilim tost ekmeği ile tost. Yaninda da yarim domates ve roka..

Ben de size katılabilirim.😊 5. Takımda zayıflama yarışındayım ama size de katılıp menülerimi paylaşabilirim hem daha çok motivasyon olur. Biz spor da yapıyoruz.

Ben de size katılabilirim.😊 5. Takımda zayıflama yarışındayım ama size de katılıp menülerimi paylaşabilirim hem daha çok motivasyon olur. Biz spor da yapıyoruz.
Hadi hep birlikte devam edelim.
Öglen yemeğim 7-8 kasik etli sebze yemegi. 4 kasik pirinc pilavi 2 kasim yogurt. ( ne yazik ki salata yok)

Hoşgeldiniz hayırlı ramazanlar

Ben geç kalktigimdan öğlen yemeği yemeyecegim yarım saat sonra yarım muz yiyecegim.az evvel sütlü şekersiz neskafe içtim süt tozu asla kullanmıyoruz

Bu arada haftada üç gün spor şartı koyuyorum en az yarımşar saat olmak uzere.herkes hangi sporu yaptığını ve ne kadar süre yaptığını yazacak.sporun haricinde günde 50 squat yapmayı teklif ediyorum ne dersiniz

X