zayıflığım dan son çare olarak bu yolla mı kurtulsam

nevertime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2015
1.403
622
zayıflığımdan bıktım doğal yolla kilo alamıyorum...bekarım. diyorum ki doğum kontrol hapı içsem mi yan etki olarak kilo yapıyomuş..sırf kilo yapsın diye içiyim diyorum çevremdekiler çok zararlı sakın diyolar..kısır yapar diyolar var mı böyle bişey??

Yan etkileri bunyeye gore degisiyomus. Ben yan etki olarak killanma yaptiginida duydum. Sivilcelerim icin baslamayi dusunuyodum sirf bu sebepten vazgectim :KK34:

bende de kilo yapmaz da kıllanma yaparsa bide :KK43:

Seni bilmemde bendeki killarla zaten zor bas ediyom daha fazla istemem yani :KK43: He bide su var. Dogum kontrol hapi adeti azaltiyormus ve bazilari diyoki bu yuzden siskinlik oluyo. Bu afedersen pis kan gitmeyipte iceri kalinca bize daha zararli olmaz mi? Kas yapalim derken goz cikartmiyalim.

Vitaminlerine minerallerine baktirdinmi?

Seni bilmemde bendeki killarla zaten zor bas ediyom daha fazla istemem yani :KK43: He bide su var. Dogum kontrol hapi adeti azaltiyormus ve bazilari diyoki bu yuzden siskinlik oluyo. Bu afedersen pis kan gitmeyipte iceri kalinca bize daha zararli olmaz mi? Kas yapalim derken goz cikartmiyalim.

Vitaminlerine minerallerine baktirdinmi?

herşeyin normal diyo dr lar...kilo aldırıcı vitaminler işe yaramıyo..metabolizmam taramalı tüfek kadar hızlı olmasa belki kilo alırım ama olmuyo o_O

X