Zeki akkum mu uğur değer mi?

denizperisii

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
983
443
25
detaylı muayaneler, infertilite araştırması, tüp bebek için hangi doktoru önerirsiniz? Zeki akkum histeroskopi yapıyor mu? Ücretler iki merkez arasında yaklaşık olarak aynı mı… lütfen deneyimi olanlar yazsın🙏🏼🥺🥺

detaylı muayaneler, infertilite araştırması, tüp bebek için hangi doktoru önerirsiniz? Zeki akkum histeroskopi yapıyor mu? Ücretler iki merkez arasında yaklaşık olarak aynı mı… lütfen deneyimi olanlar yazsın🙏🏼🥺🥺
Neye karar verdiniz. İnşAllah hayırlı sonuçlanmıştır

Hangi doktorlar arasında kaldınız? Ben ilk denememi bahçecide yapacağım ama şimdilik sorunum olmadığı için biraz beklemedeyim. Belki doğal yolla olur diye. Doktorlarla görüşüp içinize sinenle başlayabilirsiniz
Bizimde problem gözükmüyor iki yıl oldu artık başlamaya karar verdik. Zeki bey yada Uğur bey arasında kaldık. Uğur beyi doktorum önermişti. Batman'dayım ara tatilde görüşmeye gideceğiz inşallah. Ben başladınız sanmıştım teşekkürler

Bizimde problem gözükmüyor iki yıl oldu artık başlamaya karar verdik. Zeki bey yada Uğur bey arasında kaldık. Uğur beyi doktorum önermişti. Batman'dayım ara tatilde görüşmeye gideceğiz inşallah. Ben başladınız sanmıştım teşekkürler
Zeki beyle de görüşün, ben sevdim doktor beyi. Uğur hocayla görüşürseniz yazar mısınız acaba sizde ekstra bir test vs istedi mi diye. İnşallah güzel sonuçlanır 🙏🏼

Zeki hoca nasıl acaba ben iki düşükten sonra Hakan hocanın yanına gittim şimdi 4 haftalık hamileyim . Gebelik takibi yapıyor mu zeki bey

X