Zencefil zerdeçal tarçın yoğurt bu kürden kilo veren yazabilir mi lütfeeeen

Mina sevde

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2016
420
435
31
Bazıları bilir eşim kiloma laf atıyor ve bende zayıflamaya kesin karar verdim bu kürü yiyorum iki gündür yürüyüş de yapıyorum .kilo veren varmı yoksa bosuna yemiyim tadı cok kötü çünkü

yogurt limon pul biber kurunu biliyorum,hatta konusu var saglik diyet bolumunde.
gobek eritenler kilo verenler var,bi bakin isterseniz.

Ben kullaniyorum ve gerçekten faydasını görüyorum .ama Haftada iki kere sadece .asirisi fayda sağlamaz .ayrıca yiyemiyorsaniz bardakta içebilirsiniz önce tarçın zerdecal ve zencefil koyun sonra yoğurt 3-4 yemek kaşığı yoğurt koyup karıştırın.biraz su ekleyip koyu bir kıvamda ayran elde edince burnunuzu sıkarak tek seferde için.

Kesinlikle faydası oluyor ben demedim ve deniyorum hala bende zorla yiyorum ama etkisini gördüm

Ben iki buçuk aydır spor diyet yapıyorum.
92.900 ile başladım şuan 84... Tam.geçen gün bu kürü duydum aldım başladım iki gün yedim ve 2.500 kg verdim kür gerçekten bana iki günde iki buçuk kilo verdirdi bu süper birşey ve adetliyim. su gidemez mümkün değil.uzun süredir spor diyet yaptığım için su yok vücutta atacak.günde iki ikibuçuk litre suyumuzda içen biriyim.yani giden yağ kızlar.
Ben nasıl yaptım kürü onuda anlatayım.
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı tarçın
5 dolu dolu yemek kaşığı yoğurt
Ve içine meyveli yulaf lifli gevrek ekledim
Tadına bayıldımmm müthiş tok tutuyor bunların dışında hiç bişey yemedim canım istemedi. İki fincan yeşil çay kahve çay .susatıyorda bu karışım oyüzden rahat iki litre su içiliyor. Çikolata yedim iiki günde 50 gr.En Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar:

92.900 ile başladım şuan 84... Tam.geçen gün bu kürü duydum aldım başladım iki gün yedim ve 2.500 kg verdim kür gerçekten bana iki günde iki buçuk kilo verdirdi bu süper birşey ve adetliyim. su gidemez mümkün değil.uzun süredir spor diyet yaptığım için su yok vücutta atacak.günde iki ikibuçuk litre suyumuzda içen biriyim.yani giden yağ kızlar.
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı tarçın
Tadına bayıldımmm müthiş tok tutuyor bunların dışında hiç bişey yemedim canım istemedi. İki fincan yeşil çay kahve çay .susatıyorda bu karışım oyüzden rahat iki litre su içiliyor. Çikolata yedim iiki günde 50 gr.En Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar:
Birde ben 11 gibi kahvaltı yapanlardanım. Karışımı bu saatlerde yiyorum .birde 4..5 gibi yiyorum gevrekli olarak.gece sade karışım yedim gevrek siz ....

Birde ben 11 gibi kahvaltı yapanlardanım. Karışımı bu saatlerde yiyorum .birde 4..5 gibi yiyorum gevrekli olarak.gece sade karışım yedim gevrek siz ....
Süpersin gelişmeleri sürekli yazarsan çok iyi olur bende sabah ve akşam elma sirkeli su ıcıyorum 15 gun falan olucak yediklerime dikkat ediyorum 8den sonra bısey yemiyorum 90la başladım bugün 87 kiloyum bu karısımıda denıycem inşallah

Süpersin gelişmeleri sürekli yazarsan çok iyi olur bende sabah ve akşam elma sirkeli su ıcıyorum 15 gun falan olucak yediklerime dikkat ediyorum 8den sonra bısey yemiyorum 90la başladım bugün 87 kiloyum bu karısımıda denıycem inşallah
Ben konu açtım beni oradan takip edebilirsiniz cnm .yoğurt zerdeçal zencefil tarçın süperrrrr diye :)

Kizlar ben bu kürü gece yiğip yattim sabah kalktiğimda dehşet bir şekilde kasiklarim ağridi kiramp şeklinde ve uzandim ağrilarim hafifleğince uyuya kalmişim kalktiğimda daha regl olali 10 gün gecmesine rağmen ben yine rengli olmuştum .adet düzensizliğimde yok çok korktum. Vede internette gezinirken gördum zerdeçal ve zencefil uzak doğuda adet söktürücü olarak kullanilirmiş heleki kan sulandirici içiyorsanir sakin kullanmayin bu kürü hamile ve hamile kalmak isteyenler varsa aranizda sakin uygulamasin rahim kramplarina, düşük yapmaya yada benim gibi adet (regl)yapmaya sebep oluyormuş.bitkigiller gr ile uygulanmasi gereken bir durummuş fazlasida zararliymiş sağliklı günler inşaallah...

hedef kiloya ulasana kadar bende denedim.bir iki kere ilk yendiginde ertesi gun 500.grama kadar yaktu bende ama 2.de ise yaramadi sanki....ama tadi.oyyy damama.dustu o berbat tad kac kere ogurdum ...en iyisi pulbinerli yogurt kuru

Ben bu karışımı çok faydalı olduğu için yiyorum ama çok düzenli yemediğimden kilo verdirici etkisini görmedim

1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı tarçın
Merhaba, bütün gün sadece bunlarımı yediniz

X