ZEN'den Tek taş,Alyans,Set alanlar buraya?

Unicornbe

Golden Dragon✨🐉
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Kasım 2007
2.998
1.899
Arkadaslar zenden erkek arkadaşım hedıye alyans almıştı gayet memnunum aslında ındımlerıde oluyor zaman zaman antalya subesınde alyanslarda gordum pırlanta olarak bır cok modelı var guzel ama alyansları oradan almak konusun da kararsızım sadece subede alyans yaptırılıyormus sıtede siparisi yok? Bı dıger konu set yakut zumrut modellerı indirıme gırıyor yılbası dolayısıyla bı set pırlanta ve yakut dusunursek fıyatı kupe kolye bıleklık 2 bucuk cıvarında bence dugun setı ıcın hem şık hem kullanışlı sete ordan karar verdım tabı oda zamanı gelınce suanlık alyans fıkrını dusunmekteyım 4 5 tası pırlanta bır alyans 1200 tl dıger zırkonlar bu fıyata bıle pahalı satılıyor kı yıpranıyorlar cabuk zenden kullananlar buraya dıyorum:KK50:

Bu konuyu ben de çok merak ediyorum. Biz de sevgilimle alyanslarımızı zenden aldık 1 hafta önce. Henüz yüzükler teslim edilmedi, çiftini 1100₺ye aldık. Eve gelip araştırayım dedim ancak internette alyansla ilgili pek bir şey bulamadım. Yüzükleri alınca yorum yapabilirim bununla ilgili artık:)

Ay resmi şimdi gördüm bu yüzüklerin neredeyse aynısı bizim aldıklarımız :) tek taşı vardı bayan modelinin ama ben taş istemedim düşer sıkıntı olur diye. Gülaylarda da benzeri var 1300 gibi bir fiyat vermişlerdi

Bu konuyu ben de çok merak ediyorum. Biz de sevgilimle alyanslarımızı zenden aldık 1 hafta önce. Henüz yüzükler teslim edilmedi, çiftini 1100₺ye aldık. Eve gelip araştırayım dedim ancak internette alyansla ilgili pek bir şey bulamadım. Yüzükleri alınca yorum yapabilirim bununla ilgili artık:)

Canim hayirli olsun bi karar verebilsem bizde alicazda atasayla zen arasi gidip geliyorum modelin nasil peki ben 4 5 tasi olani begendim iki renkti insallah yakin zamanda elinde gornek isterim foto bekliyorum

Canim hayirli olsun bi karar verebilsem bizde alicazda atasayla zen arasi gidip geliyorum modelin nasil peki ben 4 5 tasi olani begendim iki renkti insallah yakin zamanda elinde gornek isterim foto bekliyorum

Teşekkür ederim, model sizin görselinizdekinin çok benzeri. Bizimkinde tek taş vardı. Ancak sadece taş tercih etmedim. Taşı pırlantaydı, ilerleyen zamanlarda düşebilir o tarz sıkıntılarla uğraşmak istemedim. Bir de zaten tek taşla birlikte kullanacağım için sade dursun istedim.

Bende cok tasli dusunmedim modelleri guzel ama zendeki adam zirkon cabuk buhulanip farklilasiyor bikac tasli pirlantali alyans daha sik durur bunlar daha uygun onerdi hosuma gitmisti fotograflarini bekliyorum canim bence en iyisini yaptin hemde fiyat uygun altinbasta ayni fiyatta cok alyans var ama hepsi tasi zirkon pirlanta fiyatinida sordum 2bin dedi zen daha mantikli geliyor

Son düzenleme:
X