Zepp'den Msn Ifadeleri kizlar buyrun.....

arkadaşlar bunları msn ifadeleri olarak ekleyemiyorum yardım edermisiniz?

ebrar;bilgisayarina kaydetmek istedigin smiley'lar icin mause ile uzerine gelip sag tilayip'resmi farkli kaydet' yada 'save picture as' seceneklerini sec ve bilgisayarinda herhangi bir dosyaya kaydet... msn eklemek icin asagida verecegim linki tiklarsan sana cok yardinci olur..:yes:

Link Silinmiştir.

what_msxlabs.com.png
sweet_kiss_msxlabs.com.png
tire_msxlabs.com.png
too_sad_msxlabs.com.png
waaaht_msxlabs.com.png
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Son düzenleyen: Moderatör:
ZEPP Nasil Sana Teşekkür Edeceğimi Bilemedim Sen Bizim Hocamizsin Kim Tutar Seni Bir şey Daha Soracagim Sana Bu Aldiklarimizi Buralarda Nasil Kullanacagim

ZEPP Nasil Sana Teşekkür Edeceğimi Bilemedim Sen Bizim Hocamizsin Kim Tutar Seni Bir şey Daha Soracagim Sana Bu Aldiklarimizi Buralarda Nasil Kullanacagim

rica ederim canim :asigim:..gule gule kullan ..
bu ifadeleri msn kullanmak icin ;bilgisayarina kaydetmek istedigin smiley'lar icin mause ile uzerine gelip sag tilayip'resmi farkli kaydet' yada 'save picture as' seceneklerini sec ve bilgisayarinda herhangi bir dosyaya kaydet... msn eklemek icin asagida verecegim linki tiklarsan sana cok yardinci olur..:1yes2:

Link Silinmiştir.

a213.gif
3619417bx.gif
96161593543a1c4a83347f[1].gif
1128025651366.gif
a%20(73).gif
a077.gif
a143[1].gif
a200[1].gif

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

zeep çooooooookkkkkkkk teşekkürler hepsi çok şirinler.oğluma havamı atarım artık sayende yine teşekkürler.zeep ben resimlerimi kk.da kulanamıyorum olmuyorlar yol göztere bilirmisin:uhm:

zeep çooooooookkkkkkkk teşekkürler hepsi çok şirinler.oğluma havamı atarım artık sayende yine teşekkürler.zeep ben resimlerimi kk.da kulanamıyorum olmuyorlar yol göztere bilirmisin:uhm:

rica ederim canim
c033.gif
resimleri eklemen konusunda bu linke bakarsan sevinirim yardimci olacaktir ... Link Silinmiştir. kolay gelsin takildigin yer olursa sor lutfen buraya; Link Silinmiştir.

X