Zerovita zayıflama çayı

ben kullandım çok memnunummm herkese tavsiye ediyoruuummmm

ben 1 ayda 7 kilo verdim çok memnunum herkese de öneriyorum

zerovita bitkisel bir ürün yan etkisi yok ben kullanıyorum çevremdeki herkes de aynı şekilde kullanıyor hiç bir problem yok şiddetle tavsiye ederim müşteri danışmanları çok ilgililer

çayı içerken bol su tüketmeye özen gösterin ve müşteri danışmanınızla iletişim de kalın ben memnunum aldıkları para helal olsunnn

ben kullandım çok memnun kaldım hiç tereddüt de kalmayın

zerovita bitkisel bir ürün yan etkisi yok ben kullanıyorum çevremdeki herkes de aynı şekilde kullanıyor hiç bir problem yok şiddetle tavsiye ederim müşteri danışmanları çok ilgililer
Benim kilo almış başını gidiyordu, bu çayla iğne ipliğe döneceksin dediler aldım, çok afedersiniz üstünüze afiyet anacım öküz gibi yemeye başladım, hergün tepsi tepsi börekleri mideye gömüyorum banamısın demiyor, gözümün önünde pizzalar dürümler uçuşuyor, iğne iplik olayım derken futbol topuna döndüm, Kazen siz siz olun kullanmayın tavsiye etmiyorum

Mune , siz S beden degil miydiniz.

Merhb B3n kullanıyorum daha 1 hafta oldu ve 2 kılo verdım ağızda kuruluk yaptığı ıcın 3 lt su içiyor sunuz ve yemek yıyemıyorsunuz başta halsizlik yaptı cevremde de kullanan biçok kişi var çok güzel kılo veriyorlar bnde onların tavsiye üzerine aldım her kişide değişik reaksiyon gösterebiliyor kımısı kusuyor kimisinin başı ağrıyor kimi halsız ama bu durum bıkac gun sürüyor. O nedenl3 ben tavsiye ederim..

Mune , siz S beden degil miydiniz.
Böyle birşey mümkün değil bnc3 sız yemek için kendinizi zorlamışsınız cunku 3 lt su içtikten sonra bunye zaten yemek istemiyor bu macun kullanıyor sanız sı içmel şart dedı danışman su içmeden olmuyor o nedenl3 sıızn su ıcmedıgınızı düşünüyorum

Nereden temin edebilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…