Zevk alamıyorum

atalente35

Tam bir hanımefendi..
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2018
1.048
1.916
Arkadaşlarrr bir sene oldu kusura bakmayın ama şu zevk olayını sadce 4.5 kere yaşadım diyebilirdim 2 3 günde bir ilişkiye gireriz eşim işi bittikten sonra duşa ..Boyle oluncada kendimi kötü hissediyorum benide düşünmesi lazim ilişkiye girmeyi zevk almak sanıyo kadınlar için heralde yada bilmiyorum umurumu olmuyo.sorun bendemi acaba..

Konuşmayı denediniz mi? Eslerimiz zihnimizi okuyamazlar ne istediğimizi açıkça söylememiz gerekir.

Zihnimizi okumalarını gerek yok kendisi düşünmeli nasıl kendini düşündüğü gibi ben cekingenimdir böyle konularda acikcasi

Zihnimizi okumalarını gerek yok kendisi düşünmeli nasıl kendini düşündüğü gibi ben cekingenimdir böyle konularda acikcasi

El değil ya kocan o senin :) ona karşı açık ve dürüst olmayacaksan kime olacaksın?
Kendi düşünmeli diye beklerken ömür boşa geçiyor. Güzellikle suçlayıcı olmadan bu meseleyi konuşun derim. Artık yeni evli de sayılmazsınız. Hadi ilk zamanlar utanma çekinme olur da artık 1 yıl olmuş. Eşin muhtemelen ertesi gün iş var diye aceleye getiriyor. Sana yetmediginin farkında bile degil

Haklısınız. Evet çocuk yok konuşmayı denicem.teşekkür ederim :)

Biz bazen sorunları kendi içimizde çözmeye çalışıyoruz. Kendi kendimize trip atıyoruz filan sonra bir bakıyoruz herifin neye bozulduğumuzdan bile haberi yok :KK70: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış hesabı. Çözümü çok basit bir mesele hiç merak etme canim. Bu tarz konuları konuşmak sizi daha çok yakinlastirir emin ol.

Doğru valla ancak kendi kendi evhaamlaniyorum.onun hiç bi şeyden haberi bile olmuyor.yarin konuscam bakalim.

Doğru valla ancak kendi kendi evhaamlaniyorum.onun hiç bi şeyden haberi bile olmuyor.yarin konuscam bakalim.

Tamam canım. Karşılıklı empati yaparak orta yol bulabilirsiniz. Eşin de çalışıyor yoruluyor tabi ona da hak vermeklazım. Senin de haklı olarak beklentilerin oluyor. İkiniz de karşılıklı fedakarlıklar yapacaksiniz mutlu olmak için :)

Arkadaşlarrr bir sene oldu kusura bakmayın ama şu zevk olayını sadce 4.5 kere yaşadım diyebilirdim 2 3 günde bir ilişkiye gireriz eşim işi bittikten sonra duşa ..Boyle oluncada kendimi kötü hissediyorum benide düşünmesi lazim ilişkiye girmeyi zevk almak sanıyo kadınlar için heralde yada bilmiyorum umurumu olmuyo.sorun bendemi acaba..

Valla canım benimde 1 yıl oldu ve şimdiye kadar hiçbir şekilde zevk almadım nasıl düzelecez biz

Ne yapmamız gerekiyor bilenler yardımcı olsa sevinirim çünkü can sıkıcı bir dur:KK43:

X