Aile Planlaması Zevk suyu ile hamile kalanlar var mı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
zevk suyu yapısı itibarıyle sperm içermiyor fakat yakın zamanda boşalmış olmak ya da uzun süren ereksiyon sonucu sperm zevk suyuna sizabilir. şimdi de istatistiklere baktım, araştırmaya konu erkeklerin %17'sinin zevk suyunda sağlıklı sperm bulunmuş. başka bir araştırma ise bu oranı %40 vermiş. CDC'den alınan başka bir veriye göre geri çekilme yoluyla hamilelik ihtimali %22 imiş. imkansıza çok yakın değil. bu örnekte penetrasyon olmadığı için biraz daha zor gibi ama Allahu alem.
Merhaba ben bir ay önce bir ilişkiye girdim ama asla boşalma olmadı çok kısa sürdü zaten ve adetimin son günüydü bitmiş gibi birseydi ondan sonrada herhangi bir ilişkide olmadı. adetim normalde 27 sinde olurdu ancak hala olmadı neredeyse bir hafta oluyor gecikeli, adetimin gecikmesinin 4. Günü test yaptım ama tek çizgiydi iki saat durdu değişiklik olmadı ama adetim hala olmadı hafif karın ağrısı var sizce hamilelik varmıdır

Merhaba ben bir ay önce bir ilişkiye girdim ama asla boşalma olmadı çok kısa sürdü zaten ve adetimin son günüydü bitmiş gibi birseydi ondan sonrada herhangi bir ilişkide olmadı. adetim normalde 27 sinde olurdu ancak hala olmadı neredeyse bir hafta oluyor gecikeli, adetimin gecikmesinin 4. Günü test yaptım ama tek çizgiydi iki saat durdu değişiklik olmadı ama adetim hala olmadı hafif karın ağrısı var sizce hamilelik varmıdır

stresten dolayı da gecikmiş olabilir. bir test daha yapabilirsiniz emin olmak adına, sonrasında adaçayı gibi adet söktürücü çaylar içersiniz

X