zevk suyu ile hamile kalınır mı

bakın zevk suyunun içinde canlı spermler oluyor onlarda çok zayıf çok güçsüz bire bir ilişkiye girmeniz lazım ki birleşme esnasında bi yere tutunsun bi mucize olsun ve gebelik olussun bakın mucize diyorum gercekten zevk suyu ile hamile kalmak mucizeden ibaret siz daha surtunme diyorsunuz kilot diyorsun kusuura bakmayında vajinanızın içinde elektirk süpürgesimi varki o zevk suyunu içine ceksin ve siz hamile kalasınız mantıken bile saçma
Merhaba benim adetlerim düzensiz oluyor tarlusal kullanırken 3.gün sevgilimle yakınlaştık o beni ben onu öptüm onun dudağında kendi zevk suları vardı öpüştüğümüz için sonra o da vajinamı öptü bir şeyler yaşandı anlarsınız zevk suyundan şüphe duyup 52.saatte ella içtim ama sonra tarlusal kullanmaya devam ettim hamileliği engeller mi sizce yardımcı olabilir misiniz

Merhaba benim adetlerim düzensiz oluyor tarlusal kullanırken 3.gün sevgilimle yakınlaştık o beni ben onu öptüm onun dudağında kendi zevk suları vardı öpüştüğümüz için sonra o da vajinamı öptü bir şeyler yaşandı anlarsınız zevk suyundan şüphe duyup 52.saatte ella içtim ama sonra tarlusal kullanmaya devam ettim hamileliği engeller mi sizce yardımcı olabilir misiniz

imkansız öyle bir ihtimal yok

X