zevk suyu ile hamile kalınır mı

bunedemekoluyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
9
2
22
merhaba arkadaşlar lütfen dalga geçmeden cevaplayın psikolojik olarak kötü hissetmek istemiyorum. 3-4 gün önce erkek arkadaşımla sürtünmeli bir şeyler yaşadık. boşalma ya da içeri girme olmadı. sadece zevk suyu ile hamile kalındığını da duydum. böyle bir şey mümkün müdür ayrıca benim üzerimde külot vardı erkek arkadaşımda yoktu. o yüzden değip değmediğini bilmiyoruz. sizce ne yapmalıyım reglime 10 12 gün var daha. yardımcı olursanız çok sevinirim.

böyle saçma birsey olabilir mi boşalma yok sadece zevk suyu kilot olmasa bile milyarda bi ihtimal zevk suyu ile hamile kalmak birde ustune arada kilot var o milyarda bir ihtimalde ortadan kalkıyor

bakın zevk suyunun içinde canlı spermler oluyor onlarda çok zayıf çok güçsüz bire bir ilişkiye girmeniz lazım ki birleşme esnasında bi yere tutunsun bi mucize olsun ve gebelik olussun bakın mucize diyorum gercekten zevk suyu ile hamile kalmak mucizeden ibaret siz daha surtunme diyorsunuz kilot diyorsun kusuura bakmayında vajinanızın içinde elektirk süpürgesimi varki o zevk suyunu içine ceksin ve siz hamile kalasınız mantıken bile saçma

bakın zevk suyunun içinde canlı spermler oluyor onlarda çok zayıf çok güçsüz bire bir ilişkiye girmeniz lazım ki birleşme esnasında bi yere tutunsun bi mucize olsun ve gebelik olussun bakın mucize diyorum gercekten zevk suyu ile hamile kalmak mucizeden ibaret siz daha surtunme diyorsunuz kilot diyorsun kusuura bakmayında vajinanızın içinde elektirk süpürgesimi varki o zevk suyunu içine ceksin ve siz hamile kalasınız mantıken bile saçma
teşekkür ederim gerçekten bu halde bile biraz olsun güldüm..

X