Zeynep kamil arastirma hastanesinde rahim filmi cektiren var mi?

SilaTR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2020
84
29
34
Kızlar çok korkuyorum özele ayircak bütçemizde yok bu hastanede rahim filmi çekinen varsa deneyimlerinizi paylaşır misiniz..

Narkoz veriyolar mi veya acı çekiyorlar mi eski tip cihazlar daha fazla ağrıya sebep oluyomuş ilk kez bu hastaneye gidiyorum o yüzden biraz cekiniyorum
Yaa devlet hastanesi olduğu için anestezi vermiyolar yengeme vermedi cok acı çekti gerci 10 sene önce yaptırdı belki şimdikiler iyidir bi arayıp sorabilirsin hastaneyi anestezi veriyolarmı vermiyorsa acıya dayanamam diyosan özele tavsiye ederimgözünde hic istemem korkutmak ama doğruyu söylemek gerekirse acıtıyo bende girdim rahim filmine özelde yaptırdım o acıya dayanamazdım yengemde öyle deyince cesaret edemedim

Narkoz veriyolar mi veya acı çekiyorlar mi eski tip cihazlar daha fazla ağrıya sebep oluyomuş ilk kez bu hastaneye gidiyorum o yüzden biraz cekiniyorum
1.5 ay kadar olmuştur cektireli. Anestezi uygulamıyorlar. Acı konusuda kişiden kişye değişiyor. Yanımdaki arkadaş canının çok tatlı olduğunu söylemesine rağmen onun kolay geçti benim hafif ağrılı. Ama çok abartılı bir ağrı degil o an dişinizi sıkıyorsunuz sonrasında hafif adet ağrısı gibi bir ağrı oluyor. Korkmayıp kendinizi sakinlestirirseniz daha kolay olur.

Rahim filmi icin ilk gittigim doktor reglin 10. gunu cekelim dedi yeni gittiğim doktor ise reglin ilk gunu cekilecek dedi. Sizinkiler ne zaman cekildi?

1.5 ay kadar olmuştur cektireli. Anestezi uygulamıyorlar. Acı konusuda kişiden kişye değişiyor. Yanımdaki arkadaş canının çok tatlı olduğunu söylemesine rağmen onun kolay geçti benim hafif ağrılı. Ama çok abartılı bir ağrı degil o an dişinizi sıkıyorsunuz sonrasında hafif adet ağrısı gibi bir ağrı oluyor. Korkmayıp kendinizi sakinlestirirseniz daha kolay olur.

Rahim filmi icin ilk gittigim doktor reglin 10. gunu cekelim dedi yeni gittiğim doktor ise reglin ilk gunu cekilecek dedi. Sizinkiler ne zaman cekildi?
Regli bitiminde çekildi. Yani bitti ertesi gün için randevu aldım. Işlem sonrası kanamam biraz daha devam etti ama.

X