Zirkonyum estetik gülüş pişmanlığı

ya hanımlar ben 10 yıldan fazla oldu zirkonyum kaplama kullanıyorum. hiçbir şikayetim yok. önceden hassasiyet sorunum vardı. o da gitti. iyi bir yerde yaptırmıştım. yaptırmak isteyenlere de tavsiye ederim. hem estetik hem de sağlıklı.

bir de kardeşim ben kendi dişlerimden de memnun değilim ne kadar güzel dişlerim vardı. çok uygun fiyatlı güzel bir işlem vardı boadıng estetik dolgu diye. once onu aptrımaya karar verdim makyaj işiylede ilgilendiğim için iyi olur diye düşündüm yanlıs doktora gittim kadının samimiyetine güvendim aslında bu konuda tecrübeli bir doktor bulmustum sırf uzak diye gitmedim ne büyük aptallık ya. bu aptal kadın bana bir boading uygulaması yaptı. ALLAH onu var ya. bütün dişlerim birleşik ve dişimin arkasında koca bir dolgu. o dolgular çıkınca dişlerim inceldi ve formu bozuldu suan bazı dişlerimde aralıklı. hiç mutlu değilim 1 senedir yasadığım maddi manevi çötüntüyü anlatamam. o yuzden lamine yaptırdım orda da kader yüzüme gülmedi çok arastırmama ragmen kötü bir teknisyene denk geldim. instagramlarında bir dişler var soka girersin yaptırmayan bile düşünür o kadar harika dişler. ama bana bir diş yapmıs suan emin oldum görseller onlara ait değil. çünkü bu kadar bana yüzüme uymayan diş yapılamaz. bir konu açtım bakar yorumlarsan son durumu cok memnun olurum :)
Açtığınız konuyu bulamadım. Sizin en büyük şansınız dişlerinizi kedtirmemeniz nolursa olsun kestirmeyın lütfen. Gerçekten doktor teknisyen çok büyük şans malesef bende iyisine denk gelemedim inşallah hepımız için hayırlısı olsun artık,gece sürekli plakla uyuyorum arada da gündüzde yanak ısırıyorum ve hala çözüm yok en sonunda ıkı dişimi çektirip kurtulucam

ya hanımlar ben 10 yıldan fazla oldu zirkonyum kaplama kullanıyorum. hiçbir şikayetim yok. önceden hassasiyet sorunum vardı. o da gitti. iyi bir yerde yaptırmıştım. yaptırmak isteyenlere de tavsiye ederim. hem estetik hem de sağlıklı.
Ah be canım bızde sözde iyi yerlerde yaptırdık, bırazda şans bu işler işte

Açtığınız konuyu bulamadım. Sizin en büyük şansınız dişlerinizi kedtirmemeniz nolursa olsun kestirmeyın lütfen. Gerçekten doktor teknisyen çok büyük şans malesef bende iyisine denk gelemedim inşallah hepımız için hayırlısı olsun artık,gece sürekli plakla uyuyorum arada da gündüzde yanak ısırıyorum ve hala çözüm yok en sonunda ıkı dişimi çektirip kurtulucam
çok geçmiş olsun sakın sağlam dişinizi çektirmeyin mutlaka tedavi edilecek durum vardır. evet benim lamine kesimsiz yapıldı taktırmadan önce de sakın dişime dokunmayın diyeceğim en ufakta olsa izin vermem varsın düşsün.

evet galiba öyle. konunuzun ilk halini okumuştum düzeltme yapılmadı mı hiç
hala pişman mısınız
Hala binpişmanım ve evet en ufak iyileşme olmadı kapanışımı bozdular yanagımı ısırıyorum dilim hala aft ve kimse düzeltmeye yanaşmıyor üniversitesi hastaneleri bıle baştan yaptır diyor maliyetı yüksek şeyler lütfen ihtiyaç degılse zevk için sakın a.tallık yapmayın arkadaşlar sakın

çok geçmiş olsun sakın sağlam dişinizi çektirmeyin mutlaka tedavi edilecek durum vardır. evet benim lamine kesimsiz yapıldı taktırmadan önce de sakın dişime dokunmayın diyeceğim en ufakta olsa izin vermem varsın düşsün.
Tek tedavi onlarında kaplama olması sapasağlam dişlerımden oldum gerçekten haram zehir olsun şu mübarek günde param hakkım onlara

Çocuklarım küçük uğraşacak vaktim yok, bırde onlar eşeği sağlam kazıga baglayıp alel acele prosedür adı altında kendilerini garantiye alan her türlü oluşacak sorunu üstünüze yıkan kağıtlar ımzalatıyor. Ben onları Allah'a havale ettim param zıkkım olsun onlara

Sırf kimse benim düştüğüm hataya düşmesin diye üye oldum ve bir kişiyi bile vazgeçirebilirsem büyük sevaba gırerım diye düşündüm. Asla ama asla sadece görüntü için sağlam dişlerinizi kestirmeyin yamuk çarpık dişlerimi mumla arıyorum şuan 28 bın TL gıttı ama ben giden dokuz dişime yanıyorum onlar gerı gelmeyecek çünkü. Doktorum 3 günde bitecek dedi ona güvendim beceremedi hava aldı güzel olmadı söküp tekrar yaptılar ana dilinden tekrar kesildi bana hayatı zindan ettiler henüz 2aylık bebeğim var binpişmanım. Hayatımda diş agrusı nedir bilmezdim hassasiyet bilmezdim paramla rezil oldum hayatımın hatası diyebilirim böyle bir yazıyı o koltıga oturup dişimi kestirmeden okusaydım keşke inanılmaz pişmanım, gencecik insanların para için dişini kesen doktorlara hakkımı helal etmiyorum. İnşallah bir kişide olsa şunu olur ve Zirkonyum gülüş estetiği saçmalığından vazgeçer
Küçükken bir dişimi kırdım ve ön iki dişim zirkonyum. Ve çok uzun süre tek diş zirkonyumdu fakat estetik durmuyor diye yanındaki dişimide kesmek zorunda kaldık. Ve gittiğim her doktor 6 dişi keselim estetik dursun diyordu, fakat tek ile neler çektiğimi bildiğim için 2. Dişe bile içim almayarak tamam demiştim. Gülüş tasarımı yaptıranlara ciddi anlamda çok üzülüyorum. Ve yaptırmak isteyenlere kendi yaşadıklarımı anlatıyorum ama maalesef çok basit sanıyor çoğu kişi.
Sadece şunu söyleyeyim sana, dişlerinin hava almamasına dikkat et uzun süre kullanırsın. Ben 3. Yenilettim ve 20 sene olacak toplamda dişlerim böyle
Hava almasın çünkü çürüme olur ise implanta döner

Küçükken bir dişimi kırdım ve ön iki dişim zirkonyum. Ve çok uzun süre tek diş zirkonyumdu fakat estetik durmuyor diye yanındaki dişimide kesmek zorunda kaldık. Ve gittiğim her doktor 6 dişi keselim estetik dursun diyordu, fakat tek ile neler çektiğimi bildiğim için 2. Dişe bile içim almayarak tamam demiştim. Gülüş tasarımı yaptıranlara ciddi anlamda çok üzülüyorum. Ve yaptırmak isteyenlere kendi yaşadıklarımı anlatıyorum ama maalesef çok basit sanıyor çoğu kişi.
Sadece şunu söyleyeyim sana, dişlerinin hava almamasına dikkat et uzun süre kullanırsın. Ben 3. Yenilettim ve 20 sene olacak toplamda dişlerim böyle
Hava almasın çünkü çürüme olur ise implanta döner
Gecmis olsun.
Benim de dislerimde estetik problem var. tel yada seffaf plak taktirmak istemedim diye biraktim.Daha gencken yaptiran arkadasimi nda yine bozuldu simdi tekrar tedaviye gidiyor. Biraea arastirdim bir doktordan randevu aldm gittim doktor fulyada. Simdi coksukur diyorum iyiki yaptirmadim. Yazdiklariniza gercekten uzuldum herkes ne cektigini kendi bilir cunku

Gecmis olsun.
Benim de dislerimde estetik problem var. tel yada seffaf plak taktirmak istemedim diye biraktim.Daha gencken yaptiran arkadasimi nda yine bozuldu simdi tekrar tedaviye gidiyor. Biraea arastirdim bir doktordan randevu aldm gittim doktor fulyada. Simdi coksukur diyorum iyiki yaptirmadim. Yazdiklariniza gercekten uzuldum herkes ne cektigini kendi bilir cunku
Çok teşekkür ederim, dişlerinizin bütünlüğünü bozacak hiçbir işe girişmeyin hele estetik için değmez

Çok teşekkür ederim, dişlerinizin bütünlüğünü bozacak hiçbir işe girişmeyin hele estetik için değmez
Biliyorsunuz bazi insanlar erkek kadin farketmiyor dis konusunda takintili oluyor. Yada benim karsima simdiyr kadar oyle kisiler cikti. Agiz da suratta ve dikkat ceken bir organ, zaten gulmenin yakistigi kisilere baktigimizda agiz yapisi ve disleri cok guzel.

Biliyorsunuz bazi insanlar erkek kadin farketmiyor dis konusunda takintili oluyor. Yada benim karsima simdiyr kadar oyle kisiler cikti. Agiz da suratta ve dikkat ceken bir organ, zaten gulmenin yakistigi kisilere baktigimizda agiz yapisi ve disleri cok guzel.
Bende sizinle aynı fikirdeydim ama bu yaşadıklarımdan sonra keşke dahada yamulsaydı sapsarı olsaydıda o konfor devam etseydı diyorum

Benim ön üst dişlerimin arası açık. Zirkonyum kaplama düşünüyordum. 6 dişim kesilip inceltilerek yapılacak. Konuyu okuyunca korktum şimdi🥲

X