Zor gnlerim:'(

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
nerden başlasam bilmiyorum ki.bu artık şaşılmaz bi şey bizim için yani olmadı mı şaşırırız. babamın bi yerlerden borcu çıkar ya bankaya ya bi şeyin ödenmemiş faizlenmiş fatura ya da taksitine. bu son olay annemin sabrının sonu oldu.ne sabırmış yıllardır sabrediyo.neyse bizim evin kredi borcu var her ay onu annemin maaşından yatırıyoruz.geçtiğimiz aylarda babam yatırmamış o yüzden 2 ya da 3 aylık dedem vermiş. o geçti şimdi yine 2 aylık mı 3 aylık mı yine yatırılmamş.bankadan şay gelnce anneme bankann hatası havale etmemişler fln demiş fakat aslolan yatırmamış.bunlar bi kavga ettiler tabi dün akşama eh biraz düzeliyo derken bugün yina kabus başladı. annemin hesabındaki bütün para çekilmiş hatta eksilere inmiş açtı telefonu ve işte olan babamı aradı benim o para mı bul getir bi daha da eve gelme mahkemeden celp gelir sana diye bağırdı daha neler neler. bana da döndü ben sizi okuturum yavrum ondan gelcek hayır gelmez olsun dedi.ben o zaman ayrılcaktım işte siz babasız kalmayın diye yapmadım dedi (o zaman dediği babamın annemi aldattığı zaman). yarın sabah ikisi de işten gelince büyük kavga var artık gürültü kavga duymak istemiyorum.küçüklüğümden beri bıktım bunaldım.evden gitmek hiç bi şey duymamak istiyorum.senağlama ayrılsalar belki daha iyi olzak ama bilmiyorum şu an hiç sağlıklı düşünemiyorum senağlama

inan çok üzüldüm dilerim herkes için hayırlısı olur...kelimelerim tıkandı kusura bakma:çok üzgünüm:...Rabbim yardımcınız olsun...:Saruboceq:

inan çok üzüldüm dilerim herkes için hayırlısı olur...kelimelerim tıkandı kusura bakma:çok üzgünüm:...Rabbim yardımcınız olsun...:Saruboceq:

Canım benim...
Anne-baba kavgası bitmez. Küçükken etkilenmeyelim diye çaktırmazlar ama büyüdükçe, senin de aklın erdikçe herşeyin farkında olursun ve arada kalır acı çekersin, bilirim.
Benim bir yeteneğim var. Beni düşündükçe üzecek konuları yokmuş gibi kafamdan atabiliyorum. Mesela benim annemle babam da boşanma aşamasına geldiler ama benim yapabileceğim bişi yoktu ve ben de bu olay olmuyormuş gibi davranarak kendimi başka şeylere verdim.
Neden? Çünkü bizim elimizden birşey gelmiyor.
Ben yapabiliyorum bunu. Allah sana da sabır versin sen de başar inşallah.
Kim haklı bilemem ama yine de tarafsız kalmaya gayret et canım.
Allah'a emanet ol.

teşekkür ederim arkadaşlar yakın bi arkadaşı mı çağırdım bugün kardeşimle kalcağımız için ona gel dedim yanımda biri olsun onla konuşayım unutayım biraz diye

bir evlilik bu denli kavga gürültü,aldatma içinde bu kadar kötü giderken neden bitirilmez..çocuklar düşünülür ama şimdi daha mı iyi sanki bu yaşanılanlar..
bence annen ayrılmak istesede karşı çkma cnm..belki bir yanınız hep eksik kalır ama en azndan bu üzüntüleri yaşamzsnz..ne diyim yaa allah sabır versin tatlım üzme canını

hayirlisi neyse o olsun, demekki artik anaciginin canina tak demis.

çocuğum için katlanıyorum diyenler duyun...işte çocuk için devam ettirilen bir evliliğin çocuk açısından durumu , bakış açısı,gelinen son nokta...
canım annenin alacağı kararlarında bu olgunluğunla destek olacağına eminim.kardeşinede örnek olup onada arka çıkmak sana düşecek..bu aralar sorumlulukların artabilir ama sen herşeyin üstesinden gelebilecek durumdasın..babanada kızıp tavır alma canım her insanın karakteri var canım hayat herkese farklı şeyler öğretiyor yaşatıyor yaşattırıyor..oda öyle kabul etmek ve öyle ilişkinize devam etmekte fayda var..allah hakkınızda hayırlısını versin..

Canım benim çok üzüldüm ): Ben de aynı sorunları yaşadım hatta bitti denilemez bazen patlıyorlar ): Üzülme ama sen ): Her şey düzelir inşallah,,,hayırlısı,,üzme kendini nolur )=

Sizin için zor bir durum ama anneniz çok haklı sizin yapacağınız annenize destek olmak

çok üzüldüm gercekten Allah yardımcın olsun Rabbim sabır ve dayanma gücü versin lütfen üzülme umarım herşey yoluna girer:teselli:

arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkür ederim. nolursa olsun ben annemin yanındayım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kimse üzülmesin

Annen sabırla koruk helva olur sanmış,ama kusura bakma canım baban koruklukta sebat etmiş.
Bence annenin şu an desteğe ihtiyacı var ve babanın sanırım bu evlilikte pek bir paylaşımı ve sorumluluğu yok..
Umarım doğru olanı yapar annen :1hug:

ben önceden çocukları küçükken ayrılan anne ve babalara kızardım, yani insan evladı için sabretmeli diye düşünürdüm. Ama artık öyle düşünmüyorum. Çocukların önunde süreklı kavga eden bı anne baba olacağına, ayrı olsunlar daha iyi... üzülme hayırlısı neyse o olsun canım...

X