Zor günler

Bugün kızımıza ben yarın iş çıkışı babannene gideceğim gelmek istersen sende gel istemezsen annenle kalırsın dedi Pazar akşamı gelirim demiş kızım annemle kalacağım demiş masada para var onuda alırsınız sizde istediğiniz yere gidin anneannene dayına falan demiş sonra kuzum bana gelip söyledi.sonra annen ne dedi diye sormuş kızımda tamam dedi demiş benden için.bakalım bu işin rengi iyice değişmeye başladı nereye varacak merak ediyorum bugün çatmamak için kendimi çok zor tuttjm artık nasıl ni yol izlemeliyim bilmiyorum
Ağzınızı arıyor, bence o sorsa bile kızınızı aracı yapmayın, cevap vermeyin ne yaparsa yapsın. Siz de annenize gidin düşün düşün kafayı yersiniz. Ayrıca küs olunca annesine kalmaya gitmesi çok saçma ve çocukça

Alttan almaya başlamış. Umarım hatasını kabul eder. Abin zaten eşini getirmemiş. O da farkında demek ki. Eşi yüzünden abine böyle davranarak çok çok ayıp etmiş.
Böyle devam edemeyeceğini bilmesi gerekiyor. Senden çok emin olmasın bundan sonra.

Ağzınızı arıyor, bence o sorsa bile kızınızı aracı yapmayın, cevap vermeyin ne yaparsa yapsın. Siz de annenize gidin düşün düşün kafayı yersiniz. Ayrıca küs olunca annesine kalmaya gitmesi çok saçma ve çocukça
Evet çocuk gibi davranıyor hatalı olduğunu bi insan neden kabul etmez adım atmak özür dilemek bu kadar zor olmamalı sana defalarca adım atan biri bu defa gelmiyorsa dank etmiyor mu ben kadınım ya ondan daha dik duruyorum anneye gitmek nedenle aklım almıyor

Alttan almaya başlamış. Umarım hatasını kabul eder. Abin zaten eşini getirmemiş. O da farkında demek ki. Eşi yüzünden abine böyle davranarak çok çok ayıp etmiş.
Böyle devam edemeyeceğini bilmesi gerekiyor. Senden çok emin olmasın bundan sonra.
Keşke bunları idrak edebilse ama öyle bi gurur timsali ki burnundüşse yere almayacak cinsten bilmiyorum çözüm peşinde olsa annesine gider mi aklınca böyle cezalandır maya çalışıyor artık sabrım tükendi ne halin varsa kal gelme demek istiyorum

X