zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

Eşim beni aldattığı için benden özür dilesin
Gelinizimiz bana ait olan hediyeleri haberim yokken aldığı ve gördüğümde saklayacak delik aradığı için özür dilesin...
Eşimin eski eşi bizi ayırmak için büyülerle uğraştığı için özür dilesinnnn
bir gün bir alçak kendisiyle arakdaşlık kurmadığım için bana iftira atmıştı oda özür dilesin
Görümcem de hatam yokken aslında haberim bile yokken bana kendi kendine bişeyler yüzünden durup dururken küstüğü için özür dilesinnnnn

uzaklaştığım bütün arkadaşlarımdan özür dilerim ... onları çok seviyorum ama arkadaşlıklarımızı görüştüğümz saatlerle orantılayınca yapacak bir şeyim yoktu....

özür dilemesini bile istemiyorum hayatım boyunca karşıma çıkmasın yeter.kimseden nefret etmedim şimdiye kadar kinci bir insan asla olmadım ama bu kadarda kıskanç kompleksli ve kendini bişey zanneden insanda görmedim.bana uzak Allaha yakın olsun özür bile istemem.

hayır özür bile istemiyorum...
çünkü bazı şeylerin özrü yoktur...
Gidenler geri gelmiyor kii...
Bundan sonra kimsenin canını bu denli acıtmasın
....

kırılan bardak bir daha yapışırmı yapışsada eskisi gibi olurmu tabiki hayır
ama her özürü bir kereye mahsus olmak üzere kabul ederim bana göre özür dilemek en büyük erdemdir
herkes ikinci bir şansı hakeder ama asla üçüncü şansı vermem tabiki evlatlarım haricinde

görümcemin yaptığı densizlikler için,
üniversitede sırf onla çıkmayı kabul etmedim diye çok ağır iftira atan şapşalın,
yine üniversitede matematik notlarını benden saklayan ve benim kötü not almamı sağlayan kankam dediğim insanın,
ne zaman kızlarıyla yan yana gelsek ortalığı kızıştırmaya çalışan kaynanamın
benden özür dilemesine gerek yok. lakin ben onları hiç affetmiicem..:kızgın:

eşimden özür diliyorumŞeniz
benden önceki kız arkadaşı yüzünden olmadık zamanlarda kavga çıkardığım için. ( napim çok kıskanıyodum) ( hala kıskanıyorum içim gidiyo ama neyse) :mymeka:

canim babam,,hasta oldugunu duyunca o kadar uzuldum ki,kosup gelemedim sana,ama cok agladim babacim,yastigimi gozyaslarimla islattim.........icin yandi,cigerim yandida gelemedim ben sana babam,oysa ben seni hic birakmiycaktim babam,,,,hep derdim ya ,buyuyunce ,calisicam sana araba alicam,alamadim babam,hic bise alamadim sana,uzuntun yetmezmis gibi,evlat hasretiyle de yaktim seni...............
bazen nefesim tikandi babam,seni dusundukce nefes alamadim,cektigin acilari dusundukce,paramparca etmek istedim kendimi yapamadim babam..........
ne kadar hasta olsanda, dogum gunumde aramistin beni,demistinya bi istegin varmi kizim,bende demistim var babam,acilarini bana ver ,baska hic bise istemiyom senden,sesin titredi,konusamadik,kapattik telefonu.......ben cok agladim babam,nolur acilarini bana ver babam.........
son aradigimda ,iyiyim ama sol tarafima yatamiyom kalbim cok aciyo demistin,,,,,,,,,,,
ver o kalbinin acilarini babam,ver basinin agrilarini,,nolur babam senden hic bise istemiyom.....yatagin ,yorganin pamuktan olsun,benim uykularim senin olsun babam...
gece isten gelince yastigimin altina cukulata koyardin,bende sabah uyandigimda yastigin altina elimi bi bakardim cukulata.......
bazi geceler gene yastigimin altina bakiyorum baba,, cukulata getirdinmi bana diye,ruyaymis,baba ocaginda goruyorum kendimi ama gurbet ocagiymis..............
babam sana kosup gelemedigim icin,acilarini alamadigim icin,ve seni evlat hasretiyle yasattigim icin cok cok cok ozur dilerim babam............canim babam,guzel babam,herseyim babam...:a015::a015::a015:

aılemden ozurdılerım...kardeşlerımden ozurdılerım...
ve hayat senden özurdılerım..daha yararlı bırı olabılırdım...
ve ALLAHIMDAN ozur dılerım..bazen ısyan ettıgım ıcın...

marketteki kasiyer kızdan özür diliyorum ona ukala dediğim için. haketmiştiya neyse

konuyu Bir Derdim Var bölümünde sabit konu yapmak üzere taşıyorum...
lütfen özür dilemek isteyenler,
özür bekleyenler buradan devam edelim....
sevgiler....

bebeklerimden özür dilemek istiyorum.onları taşıyamadıgım için.....senağlamasenağlamasenağlama

şubede bazen hiç sebepsiz kızdığım müşterilerimden özür diliyorum. beni sinir edenlerde benden özür dilesin ama yaaaa:KK43:

Arkadaşımdan da özür diliyorum. Ona aşık olduğum için... senağlamasenağlama Kalbime söz geçiremediğim için affet beni... senağlama

Bende ''özür diliyorum'' kendimden ...
bazen gereksiz yere ,gereksiz insanlar ve hataları yüzünden kendimi hırpalayıp canımı acıtmalarına imkan verdiğim için!!...
(çok bencil gördüm kendimi canımmmmm...)

elis'ciğim senden de özür diliyorum ,konuna geç cvp yazdığım için :KK66:

bende çocukalrımdan özür diliyom bazen beni deli edip size kızdığım için:asigim::1hug:

bana söz verip benimle geliyomuş gibi evden çıkıp beni ekip sevgilisiyle giden arkadaşım
bi kaç gün daha benden özür dileyip kendini affettirmezsen önce seni laflarımla dövüp alakayı kesicem ona gööree

vede kendinden ailemden özür diliyorum arkadaşlarımız yanında olucam diyip size hep karşı geldiğim için deymezlermiş geç oldu ama özür diliyorum

deli zamanlarımda çok asi oldugum için ve ailemi heleki annemi üzdügüm için çok özür diliyorum..ailemden gizli sevgilimle bulutuklarım için çok özür dilerim:KK43:

X