Zuccari Penelope Antiaging Yüz & El & Vücut Bakım Kremi kullanan

Aribeth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
5
0
Merhaba,
bu ürünü yeni yeni duymaya başladım ve eskiden beri var olan 1994 yılında kurulan bir İtalyan şirketiymş,Şimdi Avrupa pazarında saglık ve doğal cilt bakım ürünlerinde ürünleri sunuyor.Resmi Sitesi Zuccari - About us
Bugün farkettim ki gittigidiyor.com Zuccari Penelope Anti-aging Yüz-El-Vücut Kremi GF GittiGidiyor.com'da #45735412 8 gün ve vim jo.com (birleşik) 1 gün, yakın fiyatlar ile düşürerek kargo ücretsiz kampanya yapılarak günün fırsatı olarak çıkarılmış ,italyadan ithal diye.Çok merak ediyorum iki önemli site niye aynı günlere promosyon yapsn, aralarınızda kullanan memnun olan var mı bu sitelerde yorumlar pek güvenemiyorum lütfen paylaşın fikir sahibi olan olmayanlar ile.. Teşekkürler..

Yüz, cilt ve el bakımı bir arada!
Doğanın bütün mucizeleri aslında bizim bütün dertlerimize bir çare sunar. Önemli olan bu mucizeleri nasıl kullanmamız gerektiğini bilmemiz...
Cilt bakımında en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda olan Zuccari ilhamını doğadan aldı ve PENELOPE markasını yarattı.
Aloe Vera’nın yumuşatıcı, iyileştirici ve yatıştırıcı etkisini kullanan PENELOPE formülünde 4 farklı Aloe bitkisini kullandı.
Aloe Ferox, Aloe Arborescens Miller, Aloe Chinensis ve Aloe Barbadensis’i bir arada kullanan PENELOPE, bu 4 etkiyi bir arada kullanan ilk yüz, cilt ve el bakım kremidir.
Bu 4’lü Aloe etkisinden sonra da A,B5,C,E ve F Vitaminleri’ni birleştirerek beşli bir vitamin etkisi sunar. Bu beşli vitamin etkisi de cildi besler, korur ve antioksidan görevi görür.
4 ayrı tür Aloe Vera bitkisi ve 5’li vitamin etkisiyle derinlemesine etki eden PENOLOPE krem;
- Cildi nemlendirerek yoğun ve etkili bir bakım sunar.

- El bakımı yaparak elleri diş etkenlere karşı korur.

- Tüm vücutta kullanılabilen etkili bir nemlendiricidir.

- Cilt yüzeyinde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

- Ciltte hemen emilir, yağlanmaya sebep olmaz.

PENELOPE Krem’in cilde faydaları:

- Ciltte yağlanmaya sebep olmadan nem dengesini korur. Nem tutan cilt adeta yaşam enerjisi ile dolar. Çünkü nem tutma kapasitesinin yükselmesi ile aynı zamanda cildin yaşlanmaya ve dış etkenlere karşı direnci de artar.
- Okyanuslardan gelen mucize CHITOSAN cildin su tutma kapasitesini de arttıracaktır. Böylece cildiniz çok daha esnek ve yumuşacık kalacak...

- Coenzyme Q10 ile anti-aging özelliği de görür. Yaşlanmanın etkilerini geciktirir.

- 4 farklı Aloe Vera bitkisinin güçlü iyileştirici etkisiyle cildinizi yatıştırıcı özellik gösterir.

PENELOPE Krem Kullanımı:

- Günlük kullanım için uygundur.

- Ellerinizin nem ihtiyacı duyduğu her zaman uygulayabilirsiniz.

- Banyo sonrası vücut için harika bir nemlendirici görevi görür. Suyu ve nemi içerisine hapseden yapısı ile cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olacaktır.

- Yüz için bir nemlendirici olarak kullanımınızda, cildinizi temizledikten sonra ince bir tabaka halinde uygulanması tavsiye edilir.

X