Bebek Patik Örnekleri 2020

Bebekler için patik örnekleri ve modelleri 2020, yeni anne olanlar ve anne adayı olanlar için en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Soğuk havalarda bebeklerin ayaklarını sıcak tutacak aynı zamanda oldukça sevimli ve ilgi çekici patik modelleri 2020 yılında popüler durumda.

Bunun yanı sıra 2020 yılında annelerin kendi elleriyle ördüğü ve yaptığı patiklerin kullanımı da dikkat çekmektedir. Bebek patik yapımı tığ ile ve şiş ile yapılmakta ve üzerilerine eklenen sevimli hayvan figürleri ya da çiçekler dikkat çekmektedir.

Kolay bebek patik örnekleri
İki şişli bebek patik örnekleri
Patik Örnekleri - 1
Patik Örnekleri – 1

Bebek Patiklerinde 2020 Renk Tercihleri

Erkek bebek patik modelleri ve yapılışında tercih edilen mavi renk popülerliğini korumaya devam etmektedir. Fakat 2020 yılında alternatif renklerin tercih edildiği de görülüyor.

Erkek bebekler için yeşil, bordo, lacivert gibi renkler seçilirken ikili renk kombinasyonları da tercih edilmektedir. 2020 yılında en çok tercih edilen modeller örgü modelleridir ve örgü modellerinde oluşturulabilecek farklı kombinasyonlar hayal gücü ile sınırlıdır.

2020 yılında bebek patik modellerinde en çok tercih edilen örgü tipleri ise;

  • Selanik
  • Haroşa
  • Düz örgü
  • Tunus işi patik şeklinde sıralanabilmektedir.
Patik Örnekleri - 2
Patik Örnekleri – 2

2020 Yılı Trendi Bot Patiği Modelleri

Yapımları oldukça kolay olan ve sevimlilikleri ile herkesin beğenisini kazanan bot patik modelleri 2020 yılında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Bot patik modelleri arasında en popüler olanlar ise benekli bot patik modelidir. En güzel modelleri satın alarak ya da kendiniz yaparak bebeğiniz için en güzel bot patik modellerine sahip olabilirsiniz.

Yapımı kolay birçok farklı modele ulaşmanız mümkün olacaktır. Bebeğiniz için farklı modellere sahip bot patik modellerini örgü yardımı ile kolayca patik yapabilir, küçücük ayaklarını sıcak tutabilirsiniz.

Ayrıca tığ ve şiş ile yapılan çok güzel lif modelleri de bulunmaktadır.

Patik Örnekleri - 3
Patik Örnekleri – 3
Patik Örnekleri - 4
Patik Örnekleri – 4
Patik Örnekleri - 5
Patik Örnekleri – 5

Karpuz Bebek Patiği Örneği

Çocuğunuz veya arkadaşınızın bebeği için harika bir hediye… Bu karpuz bebek patiği örneği acemi iseniz örmesi zor gelebilir. Bu bebek patiğini önce düz örüp daha sonra eklemelisiniz.

Karpuz Bebek Patiği Örneği
Karpuz Bebek Patiği Örneği
bebek patik örnekleri 2020
Örgü bittiğinde parçanın görünüşü budur. 
Bir iplik iğnesi kullanarak “karpuz çekirdeklerini” dikin.
kolay bebek patik örnekleri
kolay bebek patik örnekleri

Görsel kaynak: gina-michele.com

Patik ile İlgili Konular;

En Güzel 30 Bebek Patiği Ve Yapılışı Tıklayın !

Derya Baykal Bebek Patikleri Ve Yapılışı Tıklayın !

Tığ bebek patikleri Örnekleri Tıklayın !

Convers Bebek Patik Modelleri Tıklayın !