Max Factor Smokey Eye iki Renkli Kalem Far

Gölgeli Bakışlar İçin

Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far

 Sadece iki adımda gölgeli göz makyajı elde etmenizi sağlayan Max Factor’ün yeni farı Smokey Eye İki Renkli Kalem Far ile büyüleyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen ve kolayca uygulanabilen Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far’ın etkisi saatlerce sürüyor.

 Hislerimizi en çok gözlerimizle belli eder, bakışlarımızla karşımızdakini etkileriz. Max Factor bu gerçeğe dayanarak kadınların gözlerini daha da çekici kılabilecek yepyeni bir ürün geliştirdi. Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far kullanarak elde edeceğiniz dumanlı göz makyajı sayesinde büyüleyici bakışlara sahip olmanız mümkün.  Sadece 2 kolay adım ile uygulabileceğiniz Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far’ın etkisi saatler boyu devam ediyor.

 Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far, iki yönlü aplikatörü sayesinde ilk etapta göz kapağının üzerine yuvarlak uçlu tarafını uygularken ikinci etapta da göz çizgisi boyunca sivri uçlu tarafı ile daha çarpıcı ve belirgin bakışlar oluşturabiliyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far aynı zamanda hassas gözler için de uygun.

Makyaj uzmanı Nur Toktay;  “Dumanlı göz makyajı, Max Factor’ün yeni ürünü Smokey Eye İki Renkli Kalem Far ile artık çok kolay. İddialı bir görünüm için sadece iki adımda mükemmel bakışlara sahip olacaksınız, üstelik evde kendiniz kolayca uygulayabilirsiniz” diyor.

 Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far sayesinde etkisi saatler süren gölgeli göz makyajı ile gözlerinizin güzelliğini kolayca ortaya çıkarın ve göz alıcı bakışlara sahip olun!

 

Max Factor Smokey Eye İki Renkli Kalem Far’ın tavsiye edilen satış fiyatı : 38.00 TL

Smokey Eye İki Renkli Kalem Far

Dumanlı Göz Makyajı