Hem Şık Hem Uykucu Erkeklere… YASTIK KRAVAT

Hem Şık Hem Uykucu Erkeklere…
yastık kravat şıklığından vazgeçemeyenler için şişmeye hazır…

Kolay değil her gün saatlerce trafik derdi çekip üstüne bir de bütün gün yoğun tempo ile çalışmak… Tabi ki insanın uykusu gelir. Ama bu tempo içinde en zoru 2 dakika bile olsa başını masaya ya da otobüste cama rahat dayayamamak ve dinlememek. Erkekler artık bu konuda çok şanslı çünkü içince plastik şişme yastığı bulunan ipek kravat ile her yerde şekerleme yapabilecekler. BuldumBuldum.com ayrıcalığıyla 69,90 TL’den satışa sunulan Yastık Kravat’a ulaşarak ve bu keyfi yaşayabilecekler.

Erkekler için iş hayatının en zor yanlarından biri de kravat takmaktır. Hep sıkıcı ve insanı daraltan bir aksesuar sayılan kravattan kaçış ise bazı meslekler için mümkün değildir. Ama artık kravat takmak için bahane bulanlar bile çıkabilir. Çünkü yeni kravatlar şişerek yastık oluyor. Böylece her yerde kısa süreli dinlenme ve şekerlemelere yardım ediyor.

Yastık Kravat, microfiber ipek dokusu ve renk alternatifleri ile şıklıktan vazgeçemeyenlerin tercihi olacak. Tabi ki uykucuların da… Artık toplantıdan sıkılmak, trafikte daralmak, gün içinde iş yerinde harap bitap düşmeye son… Yastık Kravat size gelirken yanında dinlenme keyfini de getiriyor.

Mavi ve gri renkleri bulunan Yastık Kravat, BuldumBuldum.com ayrıcalığıyla 69,90 TL’den satışa sunuluyor. Kanyon, Cevahir, Capacity ve Capitol mağazalarından da ulaşabileceğiniz ürünler bir tık ötenizde www.buldumbuldum.com adresinde de sizleri bekliyor.

BuldumBuldum.com hakkında:

BuldumBuldum.com; Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Kanyon, Cevahir, Capacity ve Capitol Alışveriş Merkezlerinde Kiosk Mağazaları bulunmaktadır. Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştemalle yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır. 800 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.