09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Seni biraz bdv konusunda eğiteyim de bak nasıl farkediyor :KK1:

yok böyle iyiyim ben:KK14::KK14:
sonra sevgilime kötü davranıyorum :KK60:
kız ve sözlüsü arasında boy farkı yokmuş. kız topuklu giyemeyecekmiş :KK53::KK53: ee bizimde 20cm var hep topuklu giyecem ne diyon gajı bu işe:KK53::KK53:

yok böyle iyiyim ben:KK14::KK14:
sonra sevgilime kötü davranıyorum :KK60:
kız ve sözlüsü arasında boy farkı yokmuş. kız topuklu giyemeyecekmiş :KK53::KK53: ee bizimde 20cm var hep topuklu giyecem ne diyon gajı bu işe:KK53::KK53:
Ben de burda kötü davranıp ona iyi davranıyorum :KK1: Enerjimi atıyorum bebişim :KK70:
Amaan salla topuğu önemli olan huzur diyorum :KK70:
ahahah öyle mi gerçekten :KK9::KK9:

tüp patlaması olmuş bdv de :KK53::KK9:

Yüzü yandı mı ki

Ben de burda kötü davranıp ona iyi davranıyorum :KK1: Enerjimi atıyorum bebişim :KK70:
Amaan salla topuğu önemli olan huzur diyorum :KK70:

Yüzü yandı mı ki

arabalı kısımlara cevap vermedin yahu elmi. kamyon şöfürü sıkıştır dedin kaldı :KK53::KK53: otomatik değilmi seninde:KK31::KK31:
aylık benzin dışında nekadar masrafı oluyor sana mesela :KK53::KK53::KK53:
alaksız olacak ama ben mutluyum ya elmi :KK31::KK31: hayal ediyorum.. istiyorum:KK31::KK31: inşALAH olur diyorum..
hal ve hareketli okadar beni mutlu ediyorki.. küçük şeyler büyük mutluluklar.. bazen hak ediyormuyum acaba diyorum :KK31: ama bunu ona söylemiyorum :63: şımarmasın :KK19::KK19:
ben italyaya çok gitmek istiyorum. geçen buraya geldiğinde, hediye kutusu getirmiş. roma temalı. hani kutusuna bile hayran oldum. açtım kutuyu baktım içinde gül kuruları var :KK31::KK31: bozuntuya vermedim aaa ne güzel dedim :KK53::KK53: sanırım kutuya odaklanmam gerekiyor dedim :KK53::KK53:
kokladım gülleri teşekkür ettim falan. bakıp gülüyor oda. meğer kutunun içine güllerin arasına bileklik koymuş :KK25::KK25:
dua et sende bana. hamilesin rabbim karnındaki bebeğin hatrına geri çevirmez inşALLAH

arabalı kısımlara cevap vermedin yahu elmi. kamyon şöfürü sıkıştır dedin kaldı :KK53::KK53: otomatik değilmi seninde:KK31::KK31:
aylık benzin dışında nekadar masrafı oluyor sana mesela :KK53::KK53::KK53:
alaksız olacak ama ben mutluyum ya elmi :KK31::KK31: hayal ediyorum.. istiyorum:KK31::KK31: inşALAH olur diyorum..
hal ve hareketli okadar beni mutlu ediyorki.. küçük şeyler büyük mutluluklar.. bazen hak ediyormuyum acaba diyorum :KK31: ama bunu ona söylemiyorum :63: şımarmasın :KK19::KK19:
ben italyaya çok gitmek istiyorum. geçen buraya geldiğinde, hediye kutusu getirmiş. roma temalı. hani kutusuna bile hayran oldum. açtım kutuyu baktım içinde gül kuruları var :KK31::KK31: bozuntuya vermedim aaa ne güzel dedim :KK53::KK53: sanırım kutuya odaklanmam gerekiyor dedim :KK53::KK53:
kokladım gülleri teşekkür ettim falan. bakıp gülüyor oda. meğer kutunun içine güllerin arasına bileklik koymuş :KK25::KK25:
dua et sende bana. hamilesin rabbim karnındaki bebeğin hatrına geri çevirmez inşALLAH

Ay görmedim arabalı kısmı :KK70:

Manuel benim arabam, otomatik değil. Adamlar sırf eğlence olsun diye sıkıştırıyolar hamile olmasam ağzına tükürürdüm ben onun da hamile olunca biraz yavas gitmek durumunda kalıyorsun onlar da ya ani fren yapıyolar ya da üstüne kırıyolar. Neyse Allah beterinden saklasın.

Eğer ordan buraya arabayla gelirsem 400-500 lira yakar ayda. Ama bir yere kadar gelip ordan servise binersem 150-200 fln yakıyor.

Allah oraları görmeyi de nasip etsin size, siz akıllı genclersiniz, bizim gibi borcla evlenmezseniz istediginiz her yere gidersiniz inş

Yüzünün astarı yırtılmış onun

günaydınlar...

ahahahha manyak mısın kızaaaam :KK70:

Çok gerginim bugün :KK70: İnşallah ban yemem :KK70:

Exle kavga ettim sabah servise de binmedim arabayla geldim kkaleden, kamyoncular sıkıştırdı cok korktum bebeğe bişi olacak diye.
sen exe kızıp niye kendini tehlikeye atıyosun deliii....yol boyu konuşma bırka herif yapsın şöförlüğünü,bak ben de atarlandım şimdi sana,zaten ben de gerginim bugün..:KK22:

Manuel benim arabam, otomatik değil. Adamlar sırf eğlence olsun diye sıkıştırıyolar hamile olmasam ağzına tükürürdüm ben onun da hamile olunca biraz yavas gitmek durumunda kalıyorsun onlar da ya ani fren yapıyolar ya da üstüne kırıyolar. Neyse Allah beterinden saklasın.

Eğer ordan buraya arabayla gelirsem 400-500 lira yakar ayda. Ama bir yere kadar gelip ordan servise binersem 150-200 fln yakıyor.

Allah oraları görmeyi de nasip etsin size, siz akıllı genclersiniz, bizim gibi borcla evlenmezseniz istediginiz her yere gidersiniz inş

eylül ekime kadar söz nişan vs olmazsa alıcam araba inşALLAH.
işe gidip gelirlen değilde izmit sakarya arası sürerim diyorum

okudum şimdi pişkiinliğe bak :KK50::KK50:

günaydınlar...

sen exe kızıp niye kendini tehlikeye atıyosun deliii....yol boyu konuşma bırka herif yapsın şöförlüğünü,bak ben de atarlandım şimdi sana,zaten ben de gerginim bugün..:KK22:

Salaklık bende, ama cok sinirlendim. O da alttan almayınca tükürdüm ağzına cıktım evden.

eylül ekime kadar söz nişan vs olmazsa alıcam araba inşALLAH.
işe gidip gelirlen değilde izmit sakarya arası sürerim diyorum
Mutlaka al, cok keyifli gercekten
okudum şimdi pişkiinliğe bak :KK50::KK50:
hem de ne pişkinlik
İşte geldim burdayım :KK12:
Hayırlı cumalar:KK3:

Günaydın canımm naber

Salaklık bende, ama cok sinirlendim. O da alttan almayınca tükürdüm ağzına cıktım evden.

Mutlaka al, cok keyifli gercekten

hem de ne pişkinlik

Günaydın canımm naber

Elmican nooluyo be kavga edip o kadar yolu arabayla mı geldin
Artık fevri hareket etme bence
Önceliklerin farklı , bugün cuma , hava kötü bide geri dönüşü var
Niye kapıştınız

hadi canım sen deeee...:KK12::KK12:
neyse ,benim durumlar bok gibi,anlatıcam bir ara..
asıl senin durum nedir kit,sen anlatıcaktın??

Yapma ya bir ara konuşmak istediğini okumuştum
Konuştunuz mu?
Belki Ata yı daha huzursuz etmemek için en azından şimdilik uzlaşırsınız demiştim
Hani sonra net değerlendirmek için
Albüm lazım albüm :KK31:

Elmican nooluyo be kavga edip o kadar yolu arabayla mı geldin
Artık fevri hareket etme bence
Önceliklerin farklı , bugün cuma , hava kötü bide geri dönüşü var
Niye kapıştınız

sabah sabah neye sinrilendiniz bu kadar??sen maşallah bi atarlısın,hormonlar sebebiyle :):)

Ya sürekli uyuyosun, ben sıkılıyorum, yok bebek odası, yok cinsiyeti, yok mianın aşısı aslında cok ottan bi mevzuydu ama cok sinirlendim e bi de sabahın altısı olunca tutamadım kendimi. Sanki ben cok meraklıyım uyumaya. Anlatıyorum anlamıyo.

Hava cok güzel burda bi de dönmicem kendi gelsin otobüsle alsın beni :KK70:

Doktora soracakmış ben niye bu kadar uyuyormuşum. Naz mı yapıyormusum acaba. Yapadabilirim ayrıca, bir insan akşam dokuzdan sabah altıya kadar kesintisiz uyuyorsa vücudun ihtiyacı var demektir değil mi?

Kız olsun istiyormuş sanki karnımdaki hamur ben şekil vericem. Te Allahım ya.

Ya sürekli uyuyosun, ben sıkılıyorum, yok bebek odası, yok cinsiyeti, yok mianın aşısı aslında cok ottan bi mevzuydu ama cok sinirlendim e bi de sabahın altısı olunca tutamadım kendimi. Sanki ben cok meraklıyım uyumaya. Anlatıyorum anlamıyo.

Hava cok güzel burda bi de dönmicem kendi gelsin otobüsle alsın beni :KK70:

Ya bende heryerde sızıyordum biliyor musun pipili mi geliyor acep:KK1:
Gerçi anneannemde öyleymiş 4 kız doğurmuş :KK37:
Stres yapma , herşey sırayla olur, oda bunalmıştır uzadı iş epey
Kv falanda dolduruyor olabilir
Ayrıca kavgayla cinsiyet olayını çözemezsiniz, cinsiyete göre de oda yaparsınız
Ayrıca eşşşşek gibi çekecek bedava babalık yok, dağda kaymaya benzemez bu iş:KK31:

X