Aşılama 1.aşılamadan sonra hamile kaldım............

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Insallah bu mubarek gunde hayirlisi ile bebegine kavusursun mcan84 simdiye hic idrar testi falan yapmadinmi 12 gun olmus ben cok merak ediyorum 9 gun test yaptim negatif cikti:KK43: mecburen 15 gunu umut diye bekliyorum

bugün 13.günüm ve ben ısrarla idrar testi yapmadım.yapmayıda düşünmüyorum azmettim sabredeceğim.pazartesi öğleden sonra kan testinde sonuç belli olacak.içimde az da olsa bir ümit var ama genede çok ümitlenmekte istemiyorum.lütfen bana çok dua edin.

kızlar merhaba 19.aralıkta ilk aşılamam yapıldı.4 ocak çarşamba günüde beta hcg testim yapıldı ve sonuç 166.8 çıktı.doktorum hamilesin ama pazartesi ultrasonla bakıcaz.dedi.aşılama ile kalınan hamileliklerden sonra %40 düşük riski varmış.şimdide çok korkuyorum pazartesi olmak bilmiyor.peki sizce ben nekadarlık hamileyim bu test sonucuna göre yardımcı olurmusunuz.birde vajinal ultrasonla yapılan muayene bebeğime zarar verirmi acaba.....:KK50:

canım düşündüklerini doktora aynen söyle ve internet gibi bi nimet var elinin altında bi süürü uzman doktorun siteleri var gir ve araştırr kafanda soru işareti kalmasın ..

öncelikle gözün aydın inşallah darısı başımıza.doktor büyük bi ihtimal karından ultrasyonla bakacaktır eğer alttan bakmaya kalkarsada istemediğini karından bakmasını söyle.çünkü alttan muayeneler düşüğe neden olur diye biliyorum...

bende duydum ama öyle olmadığını söyleyenlerde var ne bileyim biz çok pipirikliyiz heralde:26:

merhaba arkadaşlar ,

bende kısmetse bu ay 3. aşılama mı olucam bundan önceki 2 aşılamam da başarılı bir şekilde gerçekleşti hanmile kaldım ama hüsranla sona erdi ilkinde kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğin kalp atışları durdu, 2. sinde düşük yaptım şimdi tekrar allah'a sığınıp işe koyulduk 3 gündür iğnelerimi vuruluyorum perşembe günü kontrolüm var bakalım yumurtaların gelişimine bakıcak heralde ona göre aşılama tarihini verir. allah hepimizin yardımcısı olsun ...............

Allah yardımcın olsun inşallah umarım tekrar hüsranla sonuçlanmasınn yüzünüzz gülsün bu defa:KK23: yıllmakk yokk yola devamm:KK23:

bende bugün ilk aşılamamı yaptırdım doktor gaytet iyi geçti dedi.bakalım nolacak...

hadi hayırlısıı inşallah ilk aşılaman tutar bebeişin seni çok bekletmeden gelirr annesii :KK17:

canım benimde cuma günü kontrolüm var çok korkuorum cuma günü 8 haftalık olmuş olucak ve kalp atışlarını dinlicekler şuanda progestan kullanıorum ama bi sorun var sigara içiyorum ve bebeğime bişey olucak die çok korkuorum uykularım kaçıo ama içmeden duramıorum deli olucam ya

hayırrrrr kızdım bakk artıkk sigaraa yok :KK19: epeyy yol almışsın ona ve kendine çok ii bakk herkese nasip olmuyor bu duygular :KK14:
arkadaşım benimde yumurtam çok fazlaydı dr. çoğul gebelik olabilir dedi, olsun dedim, şükür hamileyim ama yanında 2 tanede nur topu gibi kistim olmuş fazla yumurta olduğu için. ama olsun bebiş geldi ya, yumurta ne kadar çoksa gebelik şansıda o kadar artıyor

kızlarrrrr ben geldimmm :))) dün aşılama oldu sabırla bekleyiş başladıı inşallah allahım maddi manevi çabalarımızın karşılığını bizi mükafatlandırarak verir ... kendimi çok iyi hisediyorum geçen seferki mutsuzluğum ve huzursuzluğum yok bu sefer çok pozitif bakıyorum kendimi mutlu hissediyorum :) sadece aşırı derecede karnım şiş sanki 3-4 aylık hamile gibiyim biraz o rahatsızlik veriyor okadar....

özelliklede maddi yönden insanlar çok yıpranıyorr bide üstüne hüsranla sonuçlanınca diyorum yeterkii olsunda para pull önemlii değill :KK14:
ben 6 şubatta yaptıracağım testi.

bugün 13.günüm ve ben ısrarla idrar testi yapmadım.yapmayıda düşünmüyorum azmettim sabredeceğim.pazartesi öğleden sonra kan testinde sonuç belli olacak.içimde az da olsa bir ümit var ama genede çok ümitlenmekte istemiyorum.lütfen bana çok dua edin.

artıkk şafakk sayıyosunnnn güzell haberlerr getir bizee:KK19:

bu mesaj bana öyle iyi geldiki.inşallah bizde aşılamayla yüzü gülenlerden oluruz.bu arada umarım sende hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini.

çok teşekkür ediyorum umarım herkes bu mutlulugu en kısa zamanda yasar öyleki yarını düşünmüyorum artık bugünü yaşattıgı için allaha dua ediyorum hergün.buarada ben 11.gün sabah idrar testi yapmıştım okadar umutsuzdumki eşime silik bi çizgi çıktı tahminen tutmadı diyip bidaha yatmıştım :) 3 gün sonrada kanda cıktı zaten.

Son düzenleme:
çok teşekkür ediyorum umarım herkes bu mutlulugu en kısa zamanda yasar öyleki yarını düşünmüyorum artık bugünü yaşattıgı için allaha dua ediyorum hergün.buarada ben 11.gün sabah idrar testi yapmıştım okadar umutsuzdumki eşime silik bi çizgi çıktı tahminen tutmadı diyip bidaha yatmıştım :) 3 gün sonrada kanda cıktı zaten.

bencede en doğrusunu yapıyorsun.anın tadını çıkarmaya bak.inşallah bebeğine sağ salim kavuşursun.bu arada bende test yapmayayım diyorum ama bir yandanda meraktan çatlıyorum belli olmaz.belkide bi test alıp yaparım

vanilliaaa kendi adıma çok teşekkür ederim güzel dileklerin için benim şafak 5 :) nergizin 2 :) inşallah güzel dileklerimiz ve haberlerimiz bizden sonrakiler için güzel bir umut olur iyiki varsınız :):KK16:

bencede en doğrusunu yapıyorsun.anın tadını çıkarmaya bak.inşallah bebeğine sağ salim kavuşursun.bu arada bende test yapmayayım diyorum ama bir yandanda meraktan çatlıyorum belli olmaz.belkide bi test alıp yaparım

nergis inan ben senden heyecanlıyım yaaa hergün umutla giriyorum senin güzel habrini almayı okadar çok istiyorum ki hep birlikte burda kutlama yapıcazzz :) hehe

Insallah pazartesi hayirli haberlerini bekleriz canim

çok teşekkür ediyorum umarım herkes bu mutlulugu en kısa zamanda yasar öyleki yarını düşünmüyorum artık bugünü yaşattıgı için allaha dua ediyorum hergün.buarada ben 11.gün sabah idrar testi yapmıştım okadar umutsuzdumki eşime silik bi çizgi çıktı tahminen tutmadı diyip bidaha yatmıştım :) 3 gün sonrada kanda cıktı zaten.[/QUOTE

inanki senin adina cok sevindim insallah hayirlisi ile kucagina almak nasip olur canim darisi bizlere insallah

inşallah kızlar en kısa zamanda mutu haberi alırız.bende zor durumdayım.eşimin 3 ay öne yapılan sperm testinde sayı ve hız düşük çıktı.ilaç kullamasına rağmen düşüş devam ediyor.doktor bu ay birliktelik önerdi yumurtlama takibi yapıldı.Allah büyük ama benim umudum az.Bu ay olmazsa martta aşılama yapılacak.dün gece kendim dahil herkese dua ettim anne olmak isteyen herkese.Rabbim en kısa zamanda versin yavrularımızı kucağımıza diye.Aşılaması tutanları şimdiden tebrikediyorum.Arkadaşlar aşılaması tutan arkadaşlar sorunlarını yazarlarsa bende ona göre ümitleneceğim.

nergis inan ben senden heyecanlıyım yaaa hergün umutla giriyorum senin güzel habrini almayı okadar çok istiyorum ki hep birlikte burda kutlama yapıcazzz :) hehe

inşallah canım yarın güzel bir haber almayı bende çok istiyorum ama içimden bi ses olmadı diyor.hiç umudum yok artık benim.

inşallah canım yarın güzel bir haber almayı bende çok istiyorum ama içimden bi ses olmadı diyor.hiç umudum yok artık benim.

nergis lütfen öyle kötü düşünme iyi düşünki iyi olsun herşey ben geçen sefer çok karamsardım olmıcak olmıcak diye diye 15 günü zor ettim hamile olduğumu öğrendiğim halde bile yine kaybedicem diye kendi kendimi mahfettim sonunda olumsuzluk abidesi olduğum için bebeğimi kaybettim iyi ol allahım bana yardım edicek yüzüm gülücek de .... yarını iple çekiyorum bekletme bizi olurmu :) ben inanıyorum sende inan..

nergis lütfen öyle kötü düşünme iyi düşünki iyi olsun herşey ben geçen sefer çok karamsardım olmıcak olmıcak diye diye 15 günü zor ettim hamile olduğumu öğrendiğim halde bile yine kaybedicem diye kendi kendimi mahfettim sonunda olumsuzluk abidesi olduğum için bebeğimi kaybettim iyi ol allahım bana yardım edicek yüzüm gülücek de .... yarını iple çekiyorum bekletme bizi olurmu :) ben inanıyorum sende inan..

canım ya içimi o kadar ferahlattınki Allah razı olsun senden.yarın doktora 3.5-4 gibi gideceğim sonucumu alıp eve gelmem 6-7 yi bulur galiba.hiç vakit kaybetmeden sonucumu paylaşacağım sizlerle.ama tabi gönlümde iyi şeyler yazabilmek var.

canım ya içimi o kadar ferahlattınki Allah razı olsun senden.yarın doktora 3.5-4 gibi gideceğim sonucumu alıp eve gelmem 6-7 yi bulur galiba.hiç vakit kaybetmeden sonucumu paylaşacağım sizlerle.ama tabi gönlümde iyi şeyler yazabilmek var.

Insallah hayirli haberlerle gelirsin canim

nergizzz hadi ama yaaa öldüm meraktan :):KK49:

merhaba arkadaşlar ben de 26 ocakta aşılama oldum sonucu beklemekteyim. aqslında hiç heyecanım yoktu ama şimdi burada yazılanları okuyunca heyecan bastı birden. ben de acaba bugün bir test yapsammı diye düşündüm cesaret edemedim ama.

tülin sen sanırım 25inde olmuşun aşılama ben de 26 sında. ard arda öğrencez sonuçları. acaba bugün test yapsammı diyorum sen yaptınmı?

tülin sen sanırım 25inde olmuşun aşılama ben de 26 sında. ard arda öğrencez sonuçları. acaba bugün test yapsammı diyorum sen yaptınmı?

evet papatya ben 25 inde oldum perşembe günü yaptırıcam bende testi aslında çıkar yapsak ama bu sefer tam gününü beklemek istiyorum bu sefer ...

nergis 6-7 gibi yazarım demişti ama ben kötü bişey düşünmek istemiyorum heralde internete giremedi kesin...... ???????????

evet papatya ben 25 inde oldum perşembe günü yaptırıcam bende testi aslında çıkar yapsak ama bu sefer tam gününü beklemek istiyorum bu sefer ...

nergis 6-7 gibi yazarım demişti ama ben kötü bişey düşünmek istemiyorum heralde internete giremedi kesin...... ???????????[/Q

Hayırlısı olsun tülinkara.İnş güzel haberler alırsın.Az kalmış senin sonucuna ne güzel.benim daha uuupuzun 11 günüm var.Beklemek çok zor.Nergis dediğin sanırım mcan84.Bugün belli olmuş sonucu.Başka bir sayfada okudum.Malesef negatifmiş.Şimdi bir sonraki aşılayı planlayacaklar sanırım doktoruyla.

hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın. benimde aşılamam bugün öğlen yapıldı. inşallah bende sizin gibi hemen tuttururum :)

alttan muayene hiçbir zaman düşüğe neden olmaz. bu konuda içiniz rahat olsun. ilişkiye girebiliyorsanız sıkıntı olmuyorsa o alet penisten daha ince ve darbe vermiyor bir sorun yaşamazsınız. takmayın kafanıza.:KK49:

X