1 aylık bebeğim kabız oldu

Rinad

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2022
111
16
23
Kızlarrrr acil yardım edin lütfen delirmek üzereyimm 1 aylık bebeğim 3 gündür kakasını yapamıyor 1 hafta hastanede yattık idrar yolu enfeksiyonundan o yüzden benim sütüm çok azaldı sadece 30 ml çıkıyor 3 saatte bir buda bebeğe yetmiyor mamaya başladık bir 5 gündür ama 3 gün oldu yavrum kaka yapamıyor gaz çıkarıyor sürekli ama kaka yapamıyor ishali vsr diye maflor şurup verdiler o mu böyle yaptı acaba ne yapmalıyım başına gelen var mı böyle bir durum

hem ishal, hem kabız, hem idrar yolu enfeksiyonu var demişsiniz tam çözemedim olayı ama mamaya geçtiyseniz onunla alakalı bir kabızlık yaşanıyor olabilir. yalnızca anne sütü içiyor olsaydı kabızlık bir tık daha anormal bir durum olarak kabul edileblirdi ama mamaya yeni geçmeniz bu durumun kabızlığın asıl sebebi olabileceğini gösteriyor. siz yine de bir doktora görünün bir şey kaybetmezsiniz

Mamaya geçtiyseniz kabızlık çok doğal ama mama yiyen bebeğin her gün yapması gerekli. Saf zyağı ve kulak çöpüyle biraz uyar hemen gelecektir. Zyağını göbeğine masajla sürün yine iyi gelecektir

Kızlarrrr acil yardım edin lütfen delirmek üzereyimm 1 aylık bebeğim 3 gündür kakasını yapamıyor 1 hafta hastanede yattık idrar yolu enfeksiyonundan o yüzden benim sütüm çok azaldı sadece 30 ml çıkıyor 3 saatte bir buda bebeğe yetmiyor mamaya başladık bir 5 gündür ama 3 gün oldu yavrum kaka yapamıyor gaz çıkarıyor sürekli ama kaka yapamıyor ishali vsr diye maflor şurup verdiler o mu böyle yaptı acaba ne yapmalıyım başına gelen var mı böyle bir durum
Merhaba düzeldi mi bebeğiniz?

X