1 aylık evlilikte küsen eş

Boşanmak değilde evlilik iptali yapılıyor mu acaba ya kızlar. Yani prosedürü şartları nedir.
Konu sahibi boşayacaksanız maddi manevi tazminat alın.Normalde çocuksuz boşanmalarda nafaka tazminata vs karşıyım ama adam sizi manen dolandırmış telli duvaklı alıp kanka hayatı yaşatıyor.
Ay sinirlerim bozuldu. Bu günleri siz ne yazık ki hiç unutamayacaksınız yaşattıklarını
Yapılamaz evliliğin iptali kanunen geçersiz evliliğin sonlandırılmasıdır. Taraflardan birinin akıl hastası olması, kardeşlerin evlenmiş olması vs. Gibi

Sonra evlenmeden cinsellik yaşanmali diyince taslaniyoruz
Adam resmen kalkmayan şeyiyle kendini size kakalamis. Oh, mutlu. Kendini ispat etti, kimse erkekligine de laf edemez, isterse boşanır vs. Suçu da size atar
1 aylık evlilikte hemen çocuk derdine düşmesinin sebebi de bu. Evlendi, çocuğu var, kanıtladı kendini cümle aleme... Açıkçası cinsel tercihinin başka olduğunu düşündüm okur okumaz.

Üzülerek belirtiyorum ki ülkede sağlıklı erkek kalmamış ya zaten yaşları 40 ı geçtiğinde %50 performans düşüyor şimdi daha gençlerde bile tık yok
Aynı sorunu yaşayan bi ablan olarak o evlilğe 6 ay şans vermeni öneririm düzeltmeye çalışmıyorsa daha da düzelmiyor 3 yıl bekledim

Ben üzüldüm işin doğrusu. Hem penisinin küçük olması hem de tecrübesizlik onda ciddi bir özgüven kaybına sebep olmuş gibi. Sizden biraz dominant bir izlenim aldım eğer öyleyse daha da stres yapıyor muhtemelen. Ben bu sorunu birlikte aşabileceğinize inanıyorum. Onunda kabullenip biran önce harekete geçmesi gerekiyor

Eee ereksiyon sorununda varmiş. Bir de ben acıkır gibi seks istiyorum.nasıl acıkınca yemek yemek için can atarsın dayanamazsın ya aynen öyle.sinirden sokakta yanımdan geçen adama sadırasım geliyor.başka birşey düşünemiyorum.dediğin yine aynı kapıya çıkıyor.istek olsa üşenilmez zaten.ihtiyaca üşenilir mi?
Saldırasın mı geliyor🤣🤣🤣 ne yiyip içiyosun allesen bana da söyle.

3 ay aynı evde kalıp seks yapmadan nasıl durabildiniz çok şaşırdım. Evlennmeden bizde beraber yaşadık sinirini bozmak istemem ama başlarda 2 saat falan sürüyordu ilişkimiz. Tedavi olmassa dehle gitsin. Psikoloja da gitmeli bence egosuna ağır geliyordur bu durum o yüzden küsüyor bence. İnşallah gay faln değildir tabi.

Şöyle ki dışarda çok iltifat alırım ve kendimi beğenirim. Eşimde beğenir aslında yani öyleydi. Ben sorunun farkında olduğunu ve benim bunu dile getirmemi sindiremediğini düşünüyorum. Daha 1 aylık evlilik ya. Eşim bakirdi. İlişkide de nasıl desem adam kalçasını bile oynatmayı bilmiyor. İlk sevgiliyken çok ateşliydik o elektiriği hisserdim. Şimdi öpüşemiyoruz bile. Ne dil var ne bişey. Eşim her hangi bir şehvetli dokunuşta yapmıyor. Elini tutup götürüyorum yok. Mesela üstümü bile çakarmıyor. Aşırı deneyimsiz aşırı derece. Heyecandan rengi gitmişti ilk birlikteliğimizde. Ne yapacağım bilmiyorum. Dedim ben vajinismusta olabilirdim seninle konuşmayacak mıydık. O ne demek diyor ama bildiğine eminim hep konuyu kıvırıyor
Evlendigimizde benim eşimde bakirdi.Bazen ereksiyon olamazdı bazen iliskiye başlar başlamaz bosalirdi bunlar hep acemilik heyecan ile oluyor zamanla düzeldi biz hep denedik ama benim eşim çok isteklidir hep o beni zorlar ona kalsa hergun olsun.Hatta eşim bekarken bir keresinde kendini denemiş olmamış üroloğa gitmiş doktor hiç birşeyin yok heyecandan demiş egerki problem var deseydi bir bahaneyle senden ayrılacaktım diyor

Merhaba herkese. Biz eşimle 1 ay önce evlendik balayına gittik geldik her şey tepetaklak oldu.
Öncesinde de küsüyordu ama şuan 4 gündür konuşmuyor.
Küsme nedenini anlatayım. Biz balayında yurtdışına gittik ve programımız çok yoğundu. 4 gün sonra benim çabamla beraber olduk. Sonrasında türkiyeye geldik. Ben sürekli eşime dokunmak öpmek istiyorum o da öper sever ama ilişkide problem var. Kendisi 1 aylık süreçte 1 kere beraber olmak istedi. İlişkimizde de ya hemen boşaldı ya da erekte olamadı. Ben hiçbir şey demedim. Sadece çok özlüyorum hep yatakta olsak vs demiştim o da libidon yüksek dedi. En son baktım bir problem var 1 aylık evlilik eşimle 10 yıllık evli gibiyiz. Dedim beni neden istemiyorsun beğenmiyor musun ne oldu. Canım sürekli ilişkiye girmek istemiyor haftada 1 yeter yoruluyoruz zaten dedi ben bunun normal olmadığını ikimizde birbirimize alışma aşamasında olduğunu birlikte keşfedeceğimizi güzel bir duygu olduğu söyledim kalktı sigara içmeye gitti. Yine tripli gibiydi sonrasında ben normal gibi davrandım gittim sarıldım öptüm.
2 gün sonra hala bir şey yok. Dedim dediklerimi yanlış anlamadın dimi baskı oluşturmak için söylemedim bizim için güzel bir aşama ben haz alıyorum senden dedim. Eşim başladı sen ne anlam yüklemişsin cinselliğe o kadar büyük birşey değil abartıyorsun kafanda dedi evlilikte cinsellik önemli dedim. Ne istiyosun çözümü ne diye bağırdı dedim git googleden bak normal mi olmadı çift terapisine gideriz bi üroloğa gideriz hormonlarına baktırırız. Başladı sesi yükselmeye ne saçmalıyosun konuşmuyorum bu konuyla ilgili diye. Az kalsın ne azgın kadınsın diyecekti durdu. Öyle olunca ben de bağırmaya başladım. Bişeylerin normal olmadığının sen de farkındasın çocuk istiyorsun ama bu sorun çözülmeden çocuk istemiyorum konuşmuyorum ne demek eşinim ben senin minvalinde 1 saat konuştum. Daha da konuşmadı.
4 gündür konuşmuyoruz. Yüzükleri takmıyoruz. Yemek yapıyorum yiyor. Bugün kendi kendime yemek yemeyi düşünüyorum. 1 aylık evlilikte yaşadığım şeye inanamıyorum. Asla ne aşağıladım ne hakaret ettim. Haftasonu da arkadaşıma gitmeyi düşünüyorum. Ben ne yapıcam bu ilişkide bilmiyorum. Zaten evlenmeyi deli gibi isteyen oydu evliliğe alışmaya çalışan benken olana bakın
Uzatma boşuna, bu modelin düzeldiği hiçbir kk konusu yok. Gerçekten uyum içinde çabalıyorlar diye bildiğimiz adam 'ben böyle mutluyum değişmek istemiyorum' dedi. Yine boşandılar. Sorunun küsen koca değil maalesef sorunun muhtemelen iktidarsız sayılabilecek bir erkek

Evlendigimizde benim eşimde bakirdi.Bazen ereksiyon olamazdı bazen iliskiye başlar başlamaz bosalirdi bunlar hep acemilik heyecan ile oluyor zamanla düzeldi biz hep denedik ama benim eşim çok isteklidir hep o beni zorlar ona kalsa hergun olsun.Hatta eşim bekarken bir keresinde kendini denemiş olmamış üroloğa gitmiş doktor hiç birşeyin yok heyecandan demiş egerki problem var deseydi bir bahaneyle senden ayrılacaktım diyor
Kendini denemis derken? Hayat kadini? Oyleyse resmen aldatilmissiniz. Nasil guzel bir seymis gibi anlatabiliyorsunuz?

Esin kac yasinda bilmiyorum ama yirmili yaslardam 30 larin sonuna kadar gunde uc kez yapsaniz 5 kez ister erkek sana kusmesi, anneannem kusen erkek koca olmaz derdi eskilerin bir bildigi vardir diyorum cocugun yok bu is yurumez lutfen terapiste gitmezse bu biradamin telli duvakli ev arkadasi almasina izin verme hayat kisa guzellikler var kendini sev bir kadin sevilmezse isigi soner fevrilesir yazik olur sana

Gölgede kalmış ancak küsmesi, cinsellikten büyük sorun.
Arkadaş normali yok mu bu cinsin?
Gelin damat görünce hüzünleniyorum bu kızımız ne yasayacak acep diye..

Ilk birlikteliği olabilir, acemidir bilmiyordur normal. Birlikte öğrenmeye hevesli olmalı. Erotik film falan bin tane öğrenme yolu var. Salak herifin seçtiği yol kadını anormal ilan etmek!

Merhaba herkese. Biz eşimle 1 ay önce evlendik balayına gittik geldik her şey tepetaklak oldu.
Küsme nedenini anlatayım. Biz balayında yurtdışına gittik ve programımız çok yoğundu. 4 gün sonra benim çabamla beraber olduk. Sonrasında türkiyeye geldik. Ben sürekli eşime dokunmak öpmek istiyorum o da öper sever ama ilişkide problem var. Kendisi 1 aylık süreçte 1 kere beraber olmak istedi. İlişkimizde de ya hemen boşaldı ya da erekte olamadı. Ben hiçbir şey demedim. Sadece çok özlüyorum hep yatakta olsak vs demiştim o da libidon yüksek dedi. En son baktım bir problem var 1 aylık evlilik eşimle 10 yıllık evli gibiyiz. Dedim beni neden istemiyorsun beğenmiyor musun ne oldu. Canım sürekli ilişkiye girmek istemiyor haftada 1 yeter yoruluyoruz zaten dedi ben bunun normal olmadığını ikimizde birbirimize alışma aşamasında olduğunu birlikte keşfedeceğimizi güzel bir duygu olduğu söyledim kalktı sigara içmeye gitti. Yine tripli gibiydi sonrasında ben normal gibi davrandım gittim sarıldım öptüm.
2 gün sonra hala bir şey yok. Dedim dediklerimi yanlış anlamadın dimi baskı oluşturmak için söylemedim bizim için güzel bir aşama ben haz alıyorum senden dedim. Eşim başladı sen ne anlam yüklemişsin cinselliğe o kadar büyük birşey değil abartıyorsun kafanda dedi evlilikte cinsellik önemli dedim. Ne istiyosun çözümü ne diye bağırdı dedim git googleden bak normal mi olmadı çift terapisine gideriz bi üroloğa gideriz hormonlarına baktırırız. Başladı sesi yükselmeye ne saçmalıyosun konuşmuyorum bu konuyla ilgili diye. Az kalsın ne azgın kadınsın diyecekti durdu. Öyle olunca ben de bağırmaya başladım. Bişeylerin normal olmadığının sen de farkındasın çocuk istiyorsun ama bu sorun çözülmeden çocuk istemiyorum konuşmuyorum ne demek eşinim ben senin minvalinde 1 saat konuştum. Daha da konuşmadı.
4 gündür konuşmuyoruz. Yüzükleri takmıyoruz. Yemek yapıyorum yiyor. Bugün kendi kendime yemek yemeyi düşünüyorum. 1 aylık evlilikte yaşadığım şeye inanamıyorum. Asla ne aşağıladım ne hakaret ettim. Haftasonu da arkadaşıma gitmeyi düşünüyorum. Ben ne yapıcam bu ilişkide bilmiyorum. Zaten evlenmeyi deli gibi isteyen oydu evliliğe alışmaya çalışan benken olana bakın
Cinsel problemi olduğu için küsme adı altında sizi kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor.Bir nevi bu sorunundan kaçıyor.Kendim de böyle bir adamdan bosanmakta olduğum için tanıdık geldi

Şöyle ki penisi küçük. Balayında jakuzi vardı girdik benim isteğimle ama görünmesin diye herşeyi yaptı. Oysa takılarak söylese bana şakayla ben gaza getiririm ki o tartışmalı konuşmada da dedim seni seviyorum haz alıyorum çok iyisin diye ama konuşmadı asla. Biz beraber olamayı tercih etmedik evlenmeden önce.
Az önce yemek yedim ben de yiyebilir miyim dedi bana ne gibi kafamı salladım. Sofrada bir iki laf attı cevap vermedim. Tez sunumun var tezimi bitirebilirsem arkadaşıma geçeceğim ne olurda olsun kafasındayım. Zaten çok taze bir evlilik neyin ne olduğunu anlamadan iletişim koptu hayırlısı
Evlendiğimizde ikimiz de cinselliğim pîri falan değildik. Eşim bakir değildi ama çok tecrübeli de sayılmazdı. Ben de cosmopolitandan ne öğrendiysem o kadar biliyordum. Deneye deneye öğrendik. Beceremiyorum vazgeçelim demedik hatta hırs yaptık daha fazla oynaştık ruhumuz tatmin olana kadar. Bakir evlenmek suç değil, utanılacak bir şey de değil. Eşinizin durumunun bunlarla ilgisi yok, birlikte yaşadığınız dönemde sevişiyormuşsunuz evlenince o da bitmiş. Adam bildiğiniz kandırmış sizi.
Ay çıldırıcam gerizekalı gibi mutfağı toplayıp evi siliyor. Valla yuh ya. İnsan gibi konuşmak zor çünkü. Pazartesiye kadar adım atmazsa anneme söylemeyi düşünüyorum artık. Dinen bile 3 gün küs olmak soğukluk getirir. Buz gibi oldum.
1. Ayımızda bu ilk konuşmanın olduğu gündü. Dedim ilk ayımız kutlu olsun vs. Aa ne güzel 18. Ayımızıda böyle kutlıcaz mı dedi. Yani şuan ağlamak istiyorum sinirlerim bozuldu. Evlilik teklifi ederken konuşamamıştı heyecandan diz çöktüğünde evet dediğimde gözünden yaş gelmişti mutluluktan. Yalanmış herşey demek ki
Bunlar eksiğini örtme taktikleri, siz geri adım atmış olsaydınız küsmeye devam edecekti, baktı pabuç pahalı yaranmaya çalışıyor. Burada sizinle aynı sorunu yaşayan kadınların çoğunun kocası çok merhametli, çok yardımcı, çok 'iyi' çünkü ülkemizde cinsellik tabu, eşini hoş tutan iyi adamsa seks için boşanılmaz diye bakılıyor, iş öyle değil. Özellikle cinsellik forumundaki konulara bakın, inanın hiç düzelen yok. Oyunlarına tedavi sözlerine kanmayın, hızlıca yolunuzu ayırmanızı öneririm, olan yıllarınıza olur.

Esin kac yasinda bilmiyorum ama yirmili yaslardam 30 larin sonuna kadar gunde uc kez yapsaniz 5 kez ister erkek sana kusmesi, anneannem kusen erkek koca olmaz derdi eskilerin bir bildigi vardir diyorum cocugun yok bu is yurumez lutfen terapiste gitmezse bu biradamin telli duvakli ev arkadasi almasina izin verme hayat kisa guzellikler var kendini sev bir kadin sevilmezse isigi soner fevrilesir yazik olur sana
Yooo istemiyorlar.etraf çürük adam dolu.

Bencil bir adam malasef evet evlilikte cinsellik cokkk önemli keyif almak zevk almak çok önemli azgınlık veya kudurmuş olmakmi lazım insanın helaliyle sevdiğiylr beraber olması için

1 aylık evlilikte bunlar normal değil. Korunun,ilk etapta nasıl olduğunu anlayamadan hamile kalmayın nolur. Kendi yetersizliğinin farkına varınca size sarıyor. Siz de atın tribi oturu . Bakalım nolcak!

Esinizde gercek anlamda bir problem var dugunumde adetliydim tam bir birlesme olmasa biel o gunlerde esim devamli birseyler yasamak isterdi 3 yillik evliyiz 1 yasinda bebegim var hem hamilelikte hem sonrasinda en seyrek 2 gune 1 iliskimiz olur benim esimde cocuktan sonra biraz isteksiz gibiydi surekli ben istiyormusum gibi oluyordu rahatsiz oldum bu durumdan ama kavga etmek yerine onun libidosunu yukseltmeye calistim kuruyemisli sutlu milkshek yapin esinize ve birlikte film izlemek istediginizi soyleyin netflixte falan erotik filmler var bunlardan acin yanindayken sexi giyinin erkeklerin geneli boylr tripli ve küskün oluyor o nedenle kavga etmemeye calisin dediklerimi uygulamayi deneyin Allah yardimciniz olsun en guzel gunlerinizi kus gecirmeyin

X