1 aylik evliyim Bosanmak istiyorum Artik..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aksini idda etmiyorum ki. Eger zaten calisacak durumda olsaydim calisirdim. Ictigim ilaclarin bikacini yazayim seruquel tegretol . Uyumak uyanmak imkansizdi. Annem bildigi icin evlensem iyi olur diye dusundu. Ben iyilestim evlenince. Sabahlari kalktim. Normallestim. Fakat daha buyuk sorun oldu. Koca meraklisi olsaydim inanin elli tane sevgilim olur evlenmezdim. Fakat ben hic tanimadigim biriyle gozum kapali evlendim. Yol istedim sizlerden hakaret degil.. tesekkur ederim. Cevap vermeseniz de olur.
Evlenınce nıye duEldın? Suan ki hayatın ve ortamından daha mı kotuydu annenın evı?

Eger mutlu bi hayatiniz varsa lutfen uzulmeyin cunku kendi uzuntusu olmayan insanlar cok sanslilar.. Hep mutlu olun ins.
22 yaşındayım bende geçen sene evlendim ama senin yasadiklarin çok ağır olmuş hep üst uste gelmiş .

Bu bdvde o kadar şey gördüm ilk defa samimi sekilde sana bosan diyorum bosan kardesim kurtul zaman geçmez hayatını daha fazla karartma kurtulmaya bak nolur ...

T
Çok kucuksun,çok gencsin bosanip herşeye sifirdan baslayabilirsin.sakin ola kaderim deyip susup devam etmeyi düşünme ...kendini mutsuzluğa sürükleme,daha bir aylik evliyken sana boyle bir hayati reva gören adami kendine layik görme cesaretini topla ve o evden git kaybedecek hic bir şeyin yok,yarin birgün çocuğun olursa pismanliklarin dahada articak,ya boyle bir hayati kendine layik görüp devam ediceksin yada cikip gideceksin herşey senin elinde tatlim başka bir yolu yada çözümü yok

Korkuyorum, ölüm gibi bisey gitmek . Gidemem cesaretim yok. Bu kadar caresiszken gidemem. Yemin ederim.sirf bi cocugun gunahina girmemek icin hemen dusa giriyorum hemen kalkiyorum kalkma diyor ama bisekilde idare ediyorum.. allahta yardim ediyor..

Evlenınce nıye duEldın? Suan ki hayatın ve ortamından daha mı kotuydu annenın evı?

Hastaligim duzeldi. Sindirilme ve ani patlama ihtimali de var fakat ben duzeldi diye umuyorum. Kendimi programladim. Sadece.. Annemin evinde hep kardeslerim vardi onlar okuldayken aksama kadar yalnizdim. Burasi kadar korkunc bi yer yasamadim...

Bosanmak annemle babamdan yasadigim icin cok zor gibi geliyor. Sanki birakirsam herkes yuz donucek kimse yanimda durmayacak. O kadar guclu bi insan degilim sanirim.

Asil senin savasmak zorunda oldugun sey bosanmak degil, bu evliligi surdurmek.
Ilk ay boyle diyip anlatan sensin bsnim icim ciz etti burda. Sen nasil katlanacaksin. Bu gucsuzluk degil. Asil evliligi bu sartlarda surdurmen gucsuzluk...!

22 yaşındayım bende geçen sene evlendim ama senin yasadiklarin çok ağır olmuş hep üst uste gelmiş .

Bu bdvde o kadar şey gördüm ilk defa samimi sekilde sana bosan diyorum bosan kardesim kurtul zaman geçmez hayatını daha fazla karartma kurtulmaya bak nolur ...

Cesaret veriyorsunuz aallah sizden razi olsun....

Annemin yanına gidemem diyosun, çalışıp para kazanacagim öyle bosanacagim diyosun, kocan çalışmana izin vermiyor nasıl çalışıp para biriktiriceksin?

Kendini kandiriyorsun...
Hayatta yeni bi yol almak için bazı şeylere göğüs germen gerek.
Annenin yanına git ,annem üzülür, millet annem ne der diye düşünme.
Hayat senin, onlar değil sen yasicaksin bu hayatı.
İleride sende çocuklarına kendi yaşadıklarını yaşatmak istemiyorsan şimdiden çözüm yolu bulmaya bak...

Bu şartlar altında bir yolunu bul mutlaka ama mutlaka korun. Boşanana kadar korun hamile kalırsan daha kötü olabilir hayatın.

Hastaligim duzeldi. Sindirilme ve ani patlama ihtimali de var fakat ben duzeldi diye umuyorum. Kendimi programladim. Sadece.. Annemin evinde hep kardeslerim vardi onlar okuldayken aksama kadar yalnizdim. Burasi kadar korkunc bi yer yasamadim...
Anne evınedön. Bişry istemıyorum calısıcam de.kim ne derse desin bosanıcm de. Ayrıl. Ve korun, git iğneyaptır

Asil senin savasmak zorunda oldugun sey bosanmak degil, bu evliligi surdurmek.
Ilk ay boyle diyip anlatan sensin bsnim icim ciz etti burda. Sen nasil katlanacaksin. Bu gucsuzluk degil. Asil evliligi bu sartlarda surdurmen gucsuzluk...!

Inanin cesaretimi topluyorum. Suan yanimda uyuyan adami terk etmek icin can atiyorum fakat tek eksigim guc.. Insallah rabbim dogru yolu gosterir hepimize .

Anne evınedön. Bişry istemıyorum calısıcam de.kim ne derse desin bosanıcm de. Ayrıl. Ve korun, git iğneyaptır

Bosanmis bir insanin yasadiklarini dusununce zorlaniyorum. Bakin ben 1 ay oncesine kadar deli doluydum fakat kimsenin hicbirseyinde gozum yoktu. Simdi belkide yakinlarim.bile eslerini yanimda tutmayacak ben ince dusunen (takintili) bi insanim. Bunlari dusundukce kapidan cikamiyorum sanki zincir baglaniyor. Korunacagim yarin bunu bi sekilde yapicam. Ama dahasini yapmaya gucum yok.. insallah yaparim ama sadece umut.

Inanin cesaretimi topluyorum. Suan yanimda uyuyan adami terk etmek icin can atiyorum fakat tek eksigim guc.. Insallah rabbim dogru yolu gosterir hepimize .

Milletin ne dedigini dinlicek olsak ohooo ????
Gucunu toplamana gerek yok. Guc icinde senin.
Nasil beyninle kaslarina emir verip yuruyebiliyorsun. Yine beyninle emir verip o gucu kendinde bulabilirsin. Anne annedir evet ama bikac ay hm okuyup hem calisip kendine bir apart bile bulabilirsin annenle yasamak istemiyorsan
Bu senin tercihin. Biz sadece sana yol gosteriyoruz. Ama hata yapmissin. 1 ay iyi dayanmişşin

Milletin ne dedigini dinlicek olsak ohooo ????
Gucunu toplamana gerek yok. Guc icinde senin.
Nasil beyninle kaslarina emir verip yuruyebiliyorsun. Yine beyninle emir verip o gucu kendinde bulabilirsin. Anne annedir evet ama bikac ay hm okuyup hem calisip kendine bir apart bile bulabilirsin annenle yasamak istemiyorsan
Bu senin tercihin. Biz sadece sana yol gosteriyoruz. Ama hata yapmissin. 1 ay iyi dayanmişşin

Caresizlik dayanmak zorunda birakiyor. .. apart fikri mantikli. Universiteye gittigimdede apartta kalmistim..

Sana kimse yardım edemez anneme gidemem, gidersem annem üzülür, çalışamıyorum, okuyamıyorum.. ee? İş evlilige gelince tanımadan etmeden hicbisey dusunmeden paldir kuldur evleniliyor ama boşanma olunca onu yapamam, bunu yapamam. Risk almak zorundasın kurtulmak istiyorsan. Şuanki hayatından daha beter ne olabilir? Ha memnunsan bilemem. Annenin evine gitsen kovar mı seni?
+1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X