1 aylik gebeler buyrun

deger guzl cıkmş sanırm birz yuksek ikiz mi geliyo nee :)) benm de oyle suan 5+5 gunluk ama degrlermi bilmiyorm

Ay Allah mı söyletti canım ağzın bal yesin :)
Ikiz cok isterim aslında ama ailede yok o yüzden ümidim de yok :)
Bakımı zor olur belki ama cok isterim ikiz bebeğim olsun :)

Kan testi yaptırmadın mı sen ?

hamişler en erken ne zaman çıkar belirtiler ayın9u yumurtladım da tavık gibi😊acaba diyom yanii.14şubatta hamilş olmak istedim insallah Mayıs ta anneler gününde en güzel hediyeyi alırım😍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay Allah mı söyletti canım ağzın bal yesin :)
Ikiz cok isterim aslında ama ailede yok o yüzden ümidim de yok :)
Bakımı zor olur belki ama cok isterim ikiz bebeğim olsun :)

Kan testi yaptırmadın mı sen ?

gunm gecmedn yaptırmtm 208 cıkmıstı nerdeyse aradan 3 hafta falan gecti ondn sonra gecn cuma yaptırdm yarn sabah sonuclarını alıcm bakalım nasıl cıkcak

gunm gecmedn yaptırmtm 208 cıkmıstı nerdeyse aradan 3 hafta falan gecti ondn sonra gecn cuma yaptırdm yarn sabah sonuclarını alıcm bakalım nasıl cıkcak

Hadi inşallah hayırlı bi sonuc alırsın bende cuma günü doktora göstericem sonucları o daha açıklayıcı konuşur herhalde

Ay inşallah suan bi heyecan düştü içime :)

:)) cunku burda benmle aynı biri daha var onun da 5+5 bugun gecn gun degeri yanlış hatırlamıyosm 1475 civarlarındaydı degeri yuksek cıkanları ikizden de supelene biliyolar ondan dedm ama inşallah istedigin gibi olur doktora gidp geldıkten sonra haber ver merak ederm :)

:)) cunku burda benmle aynı biri daha var onun da 5+5 bugun gecn gun degeri yanlış hatırlamıyosm 1475 civarlarındaydı degeri yuksek cıkanları ikizden de supelene biliyolar ondan dedm ama inşallah istedigin gibi olur doktora gidp geldıkten sonra haber ver merak ederm :)

Hee bilmiyorum ki ama bu gidiceğimiz doktor aile doktoru tam o konuda uzman mı bilemiyorum neyse ay inşallah öyledir :)

Biraz göz korkutuyor ilk basta ama sonrası güzel olabilir :)

Senin sat ne zamandı canım ?

Hadi inşallah hayırlı bi sonuc alırsın bende cuma günü doktora göstericem sonucları o daha açıklayıcı konuşur herhalde

ben kendime bi dr bulamadim daha yaaa ilk dogumumu yaptiran dr tayin oldu gitti dun gittigim dr sevmedim on gun sonra kontrole gel dedi insallaah iyi bi doktor bulabilirim

ben kendime bi dr bulamadim daha yaaa ilk dogumumu yaptiran dr tayin oldu gitti dun gittigim dr sevmedim on gun sonra kontrole gel dedi insallaah iyi bi doktor bulabilirim

Inşallah ya gönlüne göre doktor bulmak cok önemli

Ben burda tam dil de bilmiyorum anlaşamıyoruz aile doktorumuzla :/
Bi Türk doktor var belki ona aldırırım kaydımı

Inşallah ya gönlüne göre doktor bulmak cok önemli

Ben burda tam dil de bilmiyorum anlaşamıyoruz aile doktorumuzla :/
Bi Türk doktor var belki ona aldırırım kaydımı

eger aldirabilirsen senin icinde iyi olur canim hem rahat olursun bilgiyi tam aldiginda

dr detayli bilgi vermezse benrahat edemiyorum ilk doktorum cok ilgiliydi

amin canım
cumartesiden bu yana hesaplarsak seninde beta aynıdır çünkü ikiye katlayarak ilerliyor cumartesi zaten biz ortalama çarsamba günü gebe kaldığımızı öğrendik yani çok erken baktırdığın için öyle gelişmeleri yaz ama yarın

Ancak sali gunu gelismeleri yazabilirim sali cagirdi cunku doktor. Bide sali gecesi yola cikicaz esimle onceden planladigmiz ufak bi tatil vardi antalyaya gidicez. Rezervasyonlari falan aylar oncesinden oldugu icin doktora sordum gidebilirsin bisey olmaz dedi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benm ki 7 mart senn satn kac

Ancak sali gunu gelismeleri yazabilirim sali cagirdi cunku doktor. Bide sali gecesi yola cikicaz esimle onceden planladigmiz ufak bi tatil vardi antalyaya gidicez. Rezervasyonlari falan aylar oncesinden oldugu icin doktora sordum gidebilirsin bisey olmaz dedi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi eglenmeler canim cok iyi gelir varya

X