1 aylik gebeler buyrun

Ancak sali gunu gelismeleri yazabilirim sali cagirdi cunku doktor. Bide sali gecesi yola cikicaz esimle onceden planladigmiz ufak bi tatil vardi antalyaya gidicez. Rezervasyonlari falan aylar oncesinden oldugu icin doktora sordum gidebilirsin bisey olmaz dedi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

git git değişiklik olur.. yavaş gidin ama öyle hızlı gitmeyin dikkatli olun bol bol su iç yol şişiriyor elini ayağını insanın.. kafanı dağıt dönüşte yaz bize :) şimdiden hayırlı yolculuklar iyi tatiller

Bende hamile oldugumu yeni ogrendim araniza katildimmm

Tesekkur ederim canim 6 haftalik haftaya persembe kalp atisi icin gidicem

git git değişiklik olur.. yavaş gidin ama öyle hızlı gitmeyin dikkatli olun bol bol su iç yol şişiriyor elini ayağını insanın.. kafanı dağıt dönüşte yaz bize :) şimdiden hayırlı yolculuklar iyi tatiller

Yavas yavas dinlene dinlene gideriz acelemiz yok. Donuste yazarim kizlar bebislerinize dikkat edin. Allaha emanet olunn.

Ancak sali gunu gelismeleri yazabilirim sali cagirdi cunku doktor. Bide sali gecesi yola cikicaz esimle onceden planladigmiz ufak bi tatil vardi antalyaya gidicez. Rezervasyonlari falan aylar oncesinden oldugu icin doktora sordum gidebilirsin bisey olmaz dedi.

Havuza gircekmisin

Gunaydn kızlarrr bugun uyanırken karnm da bi huzursuzluk vardı ondan dolayı uyandm sankı karnımn içinde birsey donuyo yada ishal olursun hep kendnı huzursuz hissedersnz ya oyle midem bulancak gibi oluyo agzıma su geliyo ama midem bulanmıyo bugun bu şikayetlerden dolayı uyandm sizn boyle oluyo mu sabahları

X