1 aylik gebeler buyrun

Ben süt içmiyorum ya yoğurt yiyorum ama :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yakın olsaydnz ne guzel size ceviz fındk falan verrdm orduluym ya koyde anneannemler oturuyo koy yumurtası terayag hakiki bal vs seyler geliyo paylasırdık ne guzlll :))

Hamuleyken yuzmek cok faydali bende haziranda rezervasyonumuz var arkadaslarla gitcez o zaman 4 ayluk olcak havuz sakincali olabilirmi acaba yaa

Ben doktora sorucam sali gunu sana soylerim canim. Havuz temizse sorun olmaz diye biliyorm. Bide temizlemk icin haddinden fazla klor atmadilarsa sorun yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamuleyken yuzmek cok faydali bende haziranda rezervasyonumuz var arkadaslarla gitcez o zaman 4 ayluk olcak havuz sakincali olabilirmi acaba yaa

Benim de Haziran'da randevum var acaba havuz mu daha az tehlikeli olur deniz mi bilemedim Bodrum'un deniZi de kaçmaz yani ama enfeksiyon dan korkuyorum

ilk 3 ay kuvette fazla durmayı bıle onermıyolar canım oyle bı yazı okumustum
ama 3 ay sonrası doktorunda ızın verırse gırebılırmıssın

Yakın olsaydnz ne guzel size ceviz fındk falan verrdm orduluym ya koyde anneannemler oturuyo koy yumurtası terayag hakiki bal vs seyler geliyo paylasırdık ne guzlll :))
Ohhh ne iyi olurdu yaaa sizinle yuzyuze tanisip hep beraber kahvalti yapmayi cok isterdim cok eglwncwli olurdu

Ben doktora sorucam sali gunu sana soylerim canim. Havuz temizse sorun olmaz diye biliyorm. Bide temizlemk icin haddinden fazla klor atmadilarsa sorun yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Sonucta surekli alttan su gelio yenilenio ama insan korkuyo iste

Benim de Haziran'da randevum var acaba havuz mu daha az tehlikeli olur deniz mi bilemedim Bodrum'un deniZi de kaçmaz yani ama enfeksiyon dan korkuyorum
Deniz temiz olur bence

ben tatilde 4 aylik oliyorum kizlar

kızlar degerm 29 dan 26 a dusmus sanrm dusuk olacakmıs
Sanirim diosun insallah dusmez annesine tutunur hergun kanmi baktiriyorsunuz soz yaaa icim icimi kemiriyor daha bir kere bile kan degerime baktirmadim

ya cnm bnm deger 29 dan 26 ya dusmus bebek dusecekmıs sanrm dusmeme ıhtımalı varmı acaba ya ck mtsuzum daha yenı ogrenmıstm hmıle oldugumu ck mtsuzum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ya cnm bnm deger 29 dan 26 ya dusmus bebek dusecekmıs sanrm dusmeme ıhtımalı varmı acaba ya ck mtsuzum daha yenı ogrenmıstm hmıle oldugumu ck mtsuzum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canim bir arkadasim demistiki boyle durimda visne suyi ic bol bol bide soluna yat allahin izniyle birsey olmaz

Ohhh ne iyi olurdu yaaa sizinle yuzyuze tanisip hep beraber kahvalti yapmayi cok isterdim cok eglwncwli olurdu

evet inşallah birgun hep beraber toplanırz dusnsene hepimz dogum yaptıktan sonra gorusuyomşz hepimizn kucagnda bi cocuk bide hepsi birlikte agladıgını dusun :))

benım ilk dusugumde kanmam olmustu oyle değerım dusmustu canım
kanaman olmadıysa korkma tatlım yükselır işlh

X