1 aylik gebeler buyrun

OO aclık bendede var doymak bilmyorm :) benm bel agrm olmuyo kasık agrılarm var

Benimde belim ağrımazdı dün eşim bile korktu çünkü çok acı çektim bugun geçmeseydi doktora gidecektim ama sabah turp gibi kalktım :))))) kasık ağrısı normalmiş kese büyüdüğü için canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hosbulduk tabi ekle sat 4 msrt 1990 dogumluyum ve ilk hamileligim bu guzel ortami birakipda gitmem biyereee

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde belim ağrımazdı dün eşim bile korktu çünkü çok acı çektim bugun geçmeseydi doktora gidecektim ama sabah turp gibi kalktım :))))) kasık ağrısı normalmiş kese büyüdüğü için canım

evet normalde bazen dayanılmaz oluyo sen bel agrndan dolayı nerdeyse doktora gidicektin ya o agrının kasıkta oldugunu dusun dayanılmaz birsey, bi de kendmi haff birseye zorlum direk kasıklarm agrıyo yada hani iki kişi birbirine sıkı sarılrda ayırma calışınca canları yanarya bende kendmi zorlnca sanki bebegm sıkı sıkı bana saılıyo dusmemek için gibi geliyo o an hissediyorm orda oldugunu :))

Benm dişlerimi fırcalarken olmuyo da sabahları sut içmeye calışıyorm içerken midem bulancak gibi oluyo

evet normalde bazen dayanılmaz oluyo sen bel agrndan dolayı nerdeyse doktora gidicektin ya o agrının kasıkta oldugunu dusun dayanılmaz birsey, bi de kendmi haff birseye zorlum direk kasıklarm agrıyo yada hani iki kişi birbirine sıkı sarılrda ayırma calışınca canları yanarya bende kendmi zorlnca sanki bebegm sıkı sıkı bana saılıyo dusmemek için gibi geliyo o an hissediyorm orda oldugunu :))

Ay canım benim annelik güdüsü sarmis seni maşşalhh canım kasık ağrınada katlanacaksın artık bebişşşş için napalım :KK66:

Günaydın arkadaslar. Ben bu sabah tekrardan kan verdim.aksamustu alicam sonucu.bu sanırım son kan alisimiz olucak. Cunku en son kan degerim yukselmeyince dr muhtemelen kimyasal gebelik demisti ve suan degerin dusup dusmedigine bakilmasi icin kan verdim.:-(

canım bencede kötü şeyler düşünme inşallah değerler yükselir kendinide kahretme psikolojimiz çok önemli herşeyi etkiliyor

Eger doktor duşuk tehlikesi var demedyse niye igne tedbir olarak vurmuş ki peki ilk gebelik mi yoksa daha once dusuk yasadnz mı eger daha once dusuk yasadysanz doktor onu goz onunde bulundurarak igne yapmış olabilir. Eger aklınızda bi sorun varsa doktoranza bi sorun dusuk tehlikesi var mı diye

evet daha önce bebek gelişemediği için kalbi durdu ve kürtaj olmuştum 9.haftamda şimdi de aynı doktora gidiyorum tedbir olarak kullanıcaz dedi ama annemlerde sürekli eskiden ilaçmı vardı çok ilaç kullanılmaz demekteler.düşük tehlikesi yok şuanlık herşeyin normal olduğunu söyledi .diğer gebeliğimdede progestan vermişti bebek gelişemedi ama düşmedide o yüzden kürtaj oldum.

Gunaydn kızlarrr bugun uyanırken karnm da bi huzursuzluk vardı ondan dolayı uyandm sankı karnımn içinde birsey donuyo yada ishal olursun hep kendnı huzursuz hissedersnz ya oyle midem bulancak gibi oluyo agzıma su geliyo ama midem bulanmıyo bugun bu şikayetlerden dolayı uyandm sizn boyle oluyo mu sabahları

Günaydın canım
Bende bu sabah bi huzursuz uyandım kasık ağrılarım cok fazla cunkü

Neler tüketmeye özen gösteriyorsunuz bayanlar ?
Ben normalde evde sürekli tek olduğum için yemek düzenim bile yoktu şimdi yavaş yavaş sabah öğle aksam yemeğe çalışıyorum

Sebze ve meyve hiç tüketen bi insan değilim ne yazık ki artık onlara ağırlık vermek istiyorum

Sütü böyle bardağa koyup içmem direk onu nasıl içerim diye bi çözüm arıyorum

Ama yoğurt ve beyaz peynir asırı derecede yerim :)

Sizler ?

Ya genelleme yapmak istemiyorum ama devlet hastanesindeki dr laedan nefret ediyorum. zaten kucuk bi ilcedeyim is dolayisiyla.kendi dr um izmirde diye mecburen bide bu dr a cikayim dedim. adam yuzume bile bakmadi degil muayene etmek dogru duzgun dinlemeden tahlil yazdi gonderdi.tahlil icinde erken gel yapariz dediler.gittim okula gitmeden once yapamayiz saati gecmedi daha 8 i geccek dio bide bole azarlar gibi.ciktim yokuslari cika cika baska bi ozel yerde yaptirdim okula da gec kaldim zaten bi dunya stres ya cok moralim bozuldu sabah sabah zaten yasadiklarim bana yetio. Bide esim izmirde herseye tek başıma kosuyorum cok bunaldim gerçekten

Hosbulduk tabi ekle sat 4 msrt 1990 dogumluyum ve ilk hamileligim bu guzel ortami birakipda gitmem biyereee

Eklendin bileeee face grubumuzada buyu ayni kisiler var

https://m.facebook.com/profile.php?id=306393756174400

Facebook grubumuz

Ben süt içmiyorum ya yoğurt yiyorum ama :KK43:

Sut daha etkliymis beyaz peynirden cokta kasar onerilior

Neler tüketmeye özen gösteriyorsunuz bayanlar ?
Ben normalde evde sürekli tek olduğum için yemek düzenim bile yoktu şimdi yavaş yavaş sabah öğle aksam yemeğe çalışıyorum

Sebze ve meyve hiç tüketen bi insan değilim ne yazık ki artık onlara ağırlık vermek istiyorum

Sütü böyle bardağa koyup içmem direk onu nasıl içerim diye bi çözüm arıyorum

Ama yoğurt ve beyaz peynir asırı derecede yerim :)

Sizler ?
Kadinin biri oyle abartmiski proteini cocuk disli dogmus

evet daha önce bebek gelişemediği için kalbi durdu ve kürtaj olmuştum 9.haftamda şimdi de aynı doktora gidiyorum tedbir olarak kullanıcaz dedi ama annemlerde sürekli eskiden ilaçmı vardı çok ilaç kullanılmaz demekteler.düşük tehlikesi yok şuanlık herşeyin normal olduğunu söyledi .diğer gebeliğimdede progestan vermişti bebek gelişemedi ama düşmedide o yüzden kürtaj oldum.

Hım o zaman canını sıkma bence buyuklern hepsi oyle ya annemler anlatıyo koyde tarlada cocuk dogruyolarmş :)) Biz onlarla bir degiliz ki hem eskiden hersey organikmiş şimdi ise organik bulmak cok zor mesela yengem hamileydi normal dogum oldu 3 veya 4 gun yattı sey diyolar biz boylemydk hemen ayaga kalkıp calışrdk :) onlarn dediklerine kafana takma inşallah sag salim bebeşini kucagna alırsn

Bilmiyorm sorucam temizse girerim deilse girmem denize girerim ama.

Hamuleyken yuzmek cok faydali bende haziranda rezervasyonumuz var arkadaslarla gitcez o zaman 4 ayluk olcak havuz sakincali olabilirmi acaba yaa

X