1 HAFTADA 5 KİLO VERDİM

Bu sağlıklımı

• Ankete Katılan
    17

roosemarry34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2016
19
84
36
Arkadaşlar merhaba ben fazla kilosu olan biri değilim çook fazla kilosu olan biriyim. Diyetisyenler doktorlar derken veremez oldum kilo o yüzden kendi doktorum olacağım diyet yapmaya değil düzenli sağlıklı yemeye ve spora ihtiyacım var dedim başladım diyetime.
Diyet derken Sağlıklı yaşam. Benim sorunum yemekten değil tek sorunum hareketsizlik. Bu sebeple hareket ve sağlıklı yaşama başladım diyetime Bir hafta içinde 7 kilo verdim ama 2 kilosu ödem olduğu için onu çıkarıp 5 kilo diye belirttim. Öncelikle 116 kiloydum şuanda 109 kiloyum kilosu fazla olanlar yağ oranı çok olduğu için çok fazla kilo verebilir ilk ayda..
HER GÜN SABAH 1 BÜYÜK BARDAK SUYA YARIM LİMON VE BİR TATLI KAŞIĞI KESTANE BALI EKLİYORM İÇİYORUM YARIM SAAT SONRA KAHVALTI YAPIYORUM KAHVALTIDA BİR KASE SÜT VE BİMDEKİ FORM MÜSLİ KARIŞIMI YİYORUM ARTI BOL BOL SALATA YİYORUM( BAZI ZAMANLAR 1 YUMURTA HAŞLANMIŞ VEYA OMLET DOMATES SÖĞÜŞ ZEYTİN 4-5 TANE PEYNİR 2 PARMAK KALINLIĞINDA OLUYOR tahıllı ekmek 1-2 dilim )SONRA EVİMİN İŞLERİNİ YAPIP LESLİ 3 MİL YAPIYORUM
ÖĞLEN OLDU ACIKTIM VE BİRŞEYLER YEMEM LAZIM HEMEN HERHANGİ BİR ÇORBA YAPIP YANINDA 1 DİLİM İSTANBUL HALK EKMEK TEN ÇAVDARLI EKMEK YİYORUM SONRA AKŞAMA DOĞRU YEŞİL ÇAY BİR AVUÇ SARI LEBLEBİ VE BİRAZ KURU ÜZÜM YİYORUM
AKŞAM OLUYOR EŞİM EVE GELECEK YEMEK YAPMAM LAZIM DİYİP MUTFAĞA GEÇİYORUM HERHANGİ BİR YEMEK YAPIYORUM PİLAV İSE BULGUR TERCİH EDİYORUZ EŞİM DE BULGUR SEVER PİRİNÇTEN UZAK DURUYORUM !! VE AKŞAM YEMEĞİNDE KÜÇÜK TABAKTA YEMEK VE 2-3 ÇORBA KAŞIĞI PİLAV VARSA SALATA AYRAN YEMEK OLAYIM BU
AYRICA PLATES SETİ ALDIM VE AKŞAM DA NETTEN PLATES VİDEOSU İLE 30 DK PLATES YAPIYORUM
HER GÜN 2 BUÇUK LİTRE SU İÇİYORUM :KK6:

Son düzenleme:
1 haftada 5 kilo diyince bir şok oldum ama yaptiklarina bakinca gayette normal bir de kilonda biraz fazla oldugu icin cokta sagliksiz degil haftada 5 kilo ilk zaman boyle olur sonra biraz yavaslar ama hizla verirsin yine Allah bozmasin devam :KK49: Allahim bana da o hirsi ve iradeyi versin :dua: ben de istiyorum :mad:

Tebrikler :)
Sağlıksız birşey yapmıyorsun ki..
Şok diyet yok, aç kalmak yok..
Biraz prosiyon küçültüp, biraz da yediklerine dikkat ediyorsun..
Sporla destekledin mi gayet de güzel kilo verirsin..
Bu arada çok azimli görünüyorsun, gelmek istersen zayıflama yarışmalarına bekleriz canım :)
Beraber zayıflarız:KK39:

o kadar ćok yiyorum ki anlatamam suan zayiflamayi da gectim sadece normal yemek yeme duzenine sahip olmak istiyorum dusun :KK42: aslinda bir zamanlar azimliydim simdi azimlinin a si yok ama cok istiyorum her seyimle inanmam kendimi vermem gerek once :kk77:

Bu arada çok azimli görünüyorsun, gelmek istersen zayıflama yarışmalarına bekleriz canım :)
Te
1 haftada 5 kilo diyince bir şok oldum ama yaptiklarina bakinca gayette normal bir de kilonda biraz fazla oldugu icin cokta sagliksiz degil haftada 5 kilo ilk zaman boyle olur sonra biraz yavaslar ama hizla verirsin yine Allah bozmasin devam :KK49: Allahim bana da o hirsi ve iradeyi versin :dua: ben de istiyorum :mad:
teşekkür ederim canım bende azim yoktu ama karar verdim yapıyorum sende yaparsın bugün başla sevgilerimle

o kadar ćok yiyorum ki anlatamam suan zayiflamayi da gectim sadece normal yemek yeme duzenine sahip olmak istiyorum dusun :KK42: aslinda bir zamanlar azimliydim simdi azimlinin a si yok ama cok istiyorum her seyimle inanmam kendimi vermem gerek once :kk77:
Bende inancımı kaybettim ağır diyetler mahrumiyet duygusu baktım olmuyor bu şekilde bir program yaptım kafamda yediğim herşeyi küçülttüm kuş kadar tatlı yiyorum 1 çatal gerisini yemiyorum hem mahrumiyet duygusu olmuyor hemde kendimi iyi hissediyorumsevgilerimle

Teşekkür ederim canım motivem yükseldi güzel yorumlarınıza :KK66: neden olmasın gelirim tabiki benim içinde yarışma olması motivemi yükseltir sevgilerimle

X