Saç Uzatma Yöntemleri 1 Haftada saçı 2-3 cm uzatan formülleri paylaşalım

saçın kimyaısna ayrıkırı kıslar yaaa ayda 1 en fazla 2 cm uzar saç haftada ancak 2-3 milim uzayabilir..

saçın kimyaısna ayrıkırı kıslar yaaa ayda 1 en fazla 2 cm uzar saç haftada ancak 2-3 milim uzayabilir..

ilk mesajı görsen, nası bi akıldan çıktığını anlarsın bu fikrindelikafadulden
ama hepimiz de kek gibi atladık ki bu kadar uzadı ve popüler oldu bu topikkaydirigubbakcemile3
ayda 3-4 cm uzatabilenler de var ama,haftada 3-4 imkansız ötesi. yani milyon tane saç teli var, her bir tel haftada 3-4 cm uzasa düşünün günde kaç kilometre saç üretmemiz gerekir:1shok:
eh vücut tüm fonksiyonlarını durdurup şartelleri indirse ve saça yoğunlaşsa ancak olur herhaldeşakkıdı

Merak ettiğim gerçekten haftada 3 cm uzatan bir formul varmı. Eğer varsa harika düşünsenize haftada 3cm uzasa ayda 12 cm eder. 7 ayda 84 cm demek. Peki 84 cmin ne demek olduğunu biliyomusunuz. Neredeyse bacaklarınıza değecek kadar uzama demek :1shok: Olabilirmi. :eek:lmaz:

Merak ettiğim gerçekten haftada 3 cm uzatan bir formul varmı. Eğer varsa harika düşünsenize haftada 3cm uzasa ayda 12 cm eder. 7 ayda 84 cm demek. Peki 84 cmin ne demek olduğunu biliyomusunuz. Neredeyse bacaklarınıza değecek kadar uzama demek :1shok: Olabilirmi. :eek:lmaz:

Bence mümkün değil, hatta imkansız:nazar:
Zaten saçın uzaması bir süre sonra yavaşlıyor, en azından benim öyle. belime kadar geliyor daha da uzamıyor.:sinifsinif:

valla benimde düğünüm olucak ilerde orealden yanmıs saclarımı kestirmek zorunda kaldım bakalım ben ne yapacagım:çok üzgünüm:

canım bir tane turbu, kabuklarını soymadan rendeleyip 3-4 bardak suyla haşla. 15-20 dakika pişirdikten sonra, suyunu süzüp soğumasını bekle. soğuduktan sonra yumurtanın sarısıyla karıştırıp saçlarının diplerine masaj yaparak yedir. streçleyip 2 saat bekletip yıka ve uzaması hızlandırılmış, hacimli saçlara kavuş. bu kadar basit :))

ben 2 haftada 2 cm uzattım. tavsiye ederim.

CNM BU TURPLAR COK CESITLI FARKEDERMIYA ALLAHIM NE OLUR ISE YARASIN BUNU DA DENIYELIM BAKALIM ICINNE BADEM YAGI FALAN KOYMUYOSUNCADIARZU SANIIM.YUMURTA SARISI SADECE EKLIYORUZ 1TANE DEGILMI AAYYYY KUSURA BAKMA DETAY OLDU AMA UMUT ISTE:KK43::Saruboceq:sositososito

Son düzenleme:
ben bi ara entele yağı kullanmştım baya uzamıştı gözle görülür şekilde.sonra uçlarından kestim saçlarımın.ama entele yağım bitmişti dahada alamadım çünkü içine en kaliteli pahalı yaglarla karştırıyordum.sonra artık almadım pahalıya geliyorr bana diyee:KK43:

...

Arkadaşlar saçları 1 haftada 2-3 cm veya üstü uzatan saç bakım formüllerini buraya yazarsanız çok memnun olurum.. :-):-) LütFeeNnNn :KK43:

...

diğer topicte atkuyruğu otu saçı uzatıyo demişsin.sana güvendik aldık ama.şimdi bu topic oldumu? :uhm:

ben arkadaşımızın entele yağı içine koyduğu yağı merak ettim

Bi haftada 2-3 cm uzamaz.
2 haftada ben 1cme yakın bi fark gördüm kendi saçlarımda.

canım bence sarımsaklı sampuanı dene ve sac bakım yagı al kendıne onları sur... aktarla konus bole bole de en iyi o anlar veya kuaförden serumlar ısteyebılırsn,,mayalı sutude cok övüyorlar

:KK4:arkadaslar turp suyu mucıze bısey ben yaptım 2ayda 3-5cm uzadı

Bana Sorarsan Uzar Çünkü 15 Günde 10 Cm Uzatan Formülde Vardı Denedim 1 Kerede Saçlarım Çok Güzelleşti Ve Birazda Uzadı

emeğinize sağlık. uygulanacak bir çok yöntem buldum

X