10 yas Fark

Merhaba , bu sene formasyon aliyorum . sınav dönemimizde sınavımıza giren gözetmen hocayla 2 aydir flört ediyorum kendisi 36 yaşında ben 26ya yeni girdim ciddi düşünüyor ve evlenmek istediğini söylüyor benimle .Benim takildigim nokta bu hem yas farki hem statu durumu .Benim ailem de eğitimci ve eğitimli insanlardan oluşuyor ama yine de ben kendimi o kadar geliştiremedim o yardımcı doc bense üniyi bitirmiş hiç çalışma hayatı olmamış formasyonu yeni alan birisiyim.Fiziksel olarak ben ondan daha iyiyim hem çevrem tarafından begeniliyorum hem de olduğumdan daha genç gözüküyorum o da yakışıklı aslında ama 36 yasin verdiği çöküklük ve kırışıklıklar bol yine de begeniyorum ama evlilik fikri kafamı karıştırıyor. Nasıl olur sizce ? Hic cinsellik falan yasamadik kucuk yakinlasmalar ama o da bu tarz yakinlasmalarda tedbirli yaklasiyor ben bu ilişkiye karşı çekimserim diye .İlerletsem zaman kaybi mi olur su an gayet her seyinden memnunum ama gelecek beni hem dusunduruyor hem de korkutuyor Her türlü eleştiriye açığım .Şimdiden teşekkürler
Adama karşı duygudan çok mantıkla konuşuyorsunuz. Bence olmaz ,adamın da vaktini almayın.

ama belli ki oturmayan şeyler var kafanızda şimdiden yaşlı görünüyorsa ilerde tabi ki daha da yaşlanacak .diğer konularda uyum sağlar mı size bilemem. Erkekler ne kadar şanslı ya her zaman en genç güzel biriyle evlenme şansları var

Hayır öyle bir şansları yok. O devir bitti !

Kadınlara son kullanma tarihi geçmiş yoğurt muamelesi yapan erkekleri gözlemle.

Erkekler yaşlanmıyor mu ? Daha çok çöküyorlar.

Kadınlar saçını boyatıyor, cilt bakımı v.s

Erkekler için iş hayatı daha da yıpratıcı. Beyazlamış saçlar, kırlaşmış sakal, göbek, sararmış dişler..

Kadın 25 i aşmayacak ? Yok yahu

Bir erkek kendi kuşağından bir kadınla ilişki düşünmüyorsa kadına MAL muamelesi yapıyordur.

Kendi kuşağındaki kadınlar için yetersiz demek ki ..

36 yaşında ne göçüklüğü kırışıklığı? Bakımsızsa bilemem ama 36 yaşında biri genel olarak bahsettiğiniz kadar kötü görünmez. Kafanızdaki bu şüphelerle de zaten evlenilmez.

Belli ki salmış kendisini, öz bakımına pek aldirmamis ve sizin gibi genç ve diri birini bulunca en kısa zamanda nikahı kıymak istiyor.
Yok yaa bakımlı ama hayatı hep okumayla kendini geliştirmeye geçiyo. Dur goz altıma şu kiremi süreyim falan diyecek bir adam değil ama uzun süre uykusuz kalıp ders çalışan bir adam

Erkekler her zaman genç güzel kadınla evlenmek ister .benim erkek arkadaşlarım var 30 yaşında ama kendi yaşıtlarına bakmak istemiyor 20 yaşındaki varken neden 30 lu yaşlarda biriyle evleneyim kafasında

20 yaş ?? sübyancı derler benim çevremde daha öğrenci o yaşta.

Nasıl bir çevrede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama benim çevremdeki 20lik kızlar 30-35 yaşındaki erkeklere amca gözüyle bakıyor. Erkekler de o kızlara farklı gözle bakmıyor

Erkekler için iş hayatı daha da yıpratıcı. Beyazlamış saçlar, kırlaşmış sakal, göbek, sararmış dişler..

Bir erkek kendi kuşağından bir kadınla ilişki düşünmüyorsa kadına MAL muamelesi yapıyordur.

😂😂 genel olarak söylediklerinize katılıyorum benim ki öyle değil ama onun için de oturmayan bazı şeyler var bu konuda keşke yaşlarimiz dHa yakın olsaydı demişti bana onun en genç sevgilisi benim

10 yaş büyük bir fark, çocukken izlediğiniz çizgifilmler şimdi izlediğiniz filmler bile farklı.

Hayat görüşünüz farklı. Yaşanmışlıklarınız farklı.

Ayrıca öğretmen öğrenci ilişkilerini etik bulmuyorum.

Öğrencisine profesyonel bakmalı hoca.

Belki kaç tane daha öğrencisi var senin gibi.

Hadi yok diyelim gönlün rahat güvenebilecek misin?

Senin gibi yine bir öğrencisinden etkilenirse?

Erkekler her ne kadar genç eş isteseler de sonradan kıskanıp kadına psikolojik şiddet uygulamaya başlıyorlar genelde.

Zaten içine yatmamış ki konu açmışsın yol yakınken dön.

Ben olmasın diye geçirdim içimden ya.Çünkü siz sanki beni tercih etti onore oldum gibi bir his ile yazmışsınız.Benim ilk eşim benden 11 yaş büyüktü.Bircok konu gibi buda hep sorun oldu.Mesela mod enerji hiç uyusmuyordu birde erkek kendine bakmayinca daha hızlı çöküyor.Bilmiyorum kendi adıma ilk evliligimde bile yasitlarimi tercih etmedim diye pişman oldum ben.Değer bilir erkek büyük olsun ise tam bir safsata.Bilmiyorum erkekler genç kadın derken vardır bir bildikleri onlar çok zengin değilse tercih etmiyorlar bunu kadın büyük olsun değer bilir diyen bir insan evladı duymadim daha.Davul bile dengi dengine diye atalarımızın boşuna dediğini sanmıyorum ben .Mutlu olanda vardır tabi ama sayıları az yani.Erkeklerin ekmeğine yağ süren hiçbir durumu sevmiyorum ben

Ben olmasın diye geçirdim içimden ya.Çünkü siz sanki beni tercih etti onore oldum gibi bir his ile yazmışsınız.Benim ilk eşim benden 11 yaş büyüktü.Bircok konu gibi buda hep sorun oldu.Mesela mod enerji hiç uyusmuyordu birde erkek kendine bakmayinca daha hızlı çöküyor.Bilmiyorum kendi adıma ilk evliligimde bile yasitlarimi tercih etmedim diye pişman oldum ben.Değer bilir erkek büyük olsun ise tam bir safsata.Bilmiyorum erkekler genç kadın derken vardır bir bildikleri onlar çok zengin değilse tercih etmiyorlar bunu kadın büyük olsun değer bilir diyen bir insan evladı duymadim daha.Davul bile dengi dengine diye atalarımızın boşuna dediğini sanmıyorum ben .Mutlu olanda vardır tabi ama sayıları az yani.Erkeklerin ekmeğine yağ süren hiçbir durumu sevmiyorum ben
Yok canim hiç öyle bir seçilmislik hissim yok benim ailem zaten egitim olarak da meslek olarak da maddiyat olarak da gayet iyi konumdalar. Çok daha iyisini de bulabilirim istesem

Ben çok sevmiyor hissi aldım konudan demekki yanılmışım elbette siz daha iyi bilirsiniz hislerinizi hakkınızda en doğru kararı almanızı dilerim

Bu işler kişiseldir. Yukarda biri yazmış 37 yaşındayım oturup kalkarken ay uy diye sesler çıkarıyorum 😂 ben kırk yaşındayım kendimi 28 hissediyorum. Çocuklarla ilgilenmek olmasa ya da ev hanımı olsam daha sık yoga yaparım spora giderim… cinsellik konusu da tamamen kişisel. 30unda erkenden uyuyan erkekler de var, 40ında çok aktif olan da. Belki sen haftada bir isteyeceksin belki her gün, belki 15 dk sana yetecek belki 1 saat…. Bunlar zamanla uyumlanabilir bilemeyiz burdan

Haklısın.ben çok çok uzun zamandır eski dönemlerdeki gibi kadından çok büyük erkek hiç görmedim, duymadım.hatta bırak yaş farkını, kadından büyük erkeğe bile denk gelmedim.hep kadınlar birkaç yaş büyük.kexa ünlüler dünyasında da böyle.rafet el roman, Mehmet Ali erbil gibi kart zamparaları saymıyorum tabi ki.sağlıklı görünen ilişkilerden bahsediyoruz.para hesabı olmayan.

Bu işler kişiseldir. Yukarda biri yazmış 37 yaşındayım oturup kalkarken ay uy diye sesler çıkarıyorum 😂 ben kırk yaşındayım kendimi 28 hissediyorum. Çocuklarla ilgilenmek olmasa ya da ev hanımı olsam daha sık yoga yaparım spora giderim… cinsellik konusu da tamamen kişisel. 30unda erkenden uyuyan erkekler de var, 40ında çok aktif olan da. Belki sen haftada bir isteyeceksin belki her gün, belki 15 dk sana yetecek belki 1 saat…. Bunlar zamanla uyumlanabilir bilemeyiz burdan
Haklısın.burada 55,60 yaşında kocam beni rahat bırakmıyor diyeni de gördük.adam hatta 64 yaşındaydı.25 yaşında ayda bir defa yapanı da.

o yasta bir adam cinsellik olarak nasildir

Yani öyle bir anlatıyorsunuz ki gören adam şu yaşta zanneder:

images

Eşimle aramızda 11 yas var ben 26 o 37 yaşında.
Gayet iyi anlaşıyoruz,6 senelik evliyiz simdiye kadar yaşla ilgili bi sorun yaşamadık.
Ben zaten hep kendi yasitlarimdan farkli düşünür farkli yaşardım belki ondandir.Ama yaş sevince pek mühim değil bence hatta ne demisler bi aynanın bide kocanin olgunu makbuldür 🤣
Ha bu arada da cinsel hayatimiz bomba :halay::rapci:

X