%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

bende dün başladım 82.800 ile
bu sabah 81.800 ufak tefek kaçamaklar yaptı ve 2 tane 3.bi arada içtim.ama 7 den sonra hiç kaçamak yapmadım.

bende bugün başladım ytekrar bakalım ne kadar gidecek..
ama bu sefer detoks sonrası dikkat edicem..verdiklerimi almamaya çalışıcam

Kızlar kesinlikle ise yarıyor ! Bende 2 gün yaptım hatta benimle kizimda yaptı ben 85.9 kızım 70 di dün bitti sabah 83.3 kizimda 67.8 çıktı . Ben salatalık koymadım ama birdahakine ekleyeceğim zira bilmiyordum . Hiç kacamak yapmadım 3 lt su içtim birde öğünler sonrası sodali yeşil çaylı limon karisimimi içtim. TAVSİYE EDERİM her ay düzenli yapacağım . Kolay gelsin

Dün başladım, sabah kahvaltıda mantar kizarttim ayriyeten akşam sekiz bucuga kadar çorbayı ictim ama tuzlu kraker ve bir dilim ekmekle menemen yedim çünkü dayanamadım çok basım döndü daha öncede diyette olmama rağmen 64.3ten 63.9 a düştüm bugün aynı şekilde tekrar yapacağım kacamaklarima bakınca 400 gram beni mutlu etti

Kızlar yarın bu diyeti yapıcam ama bir sorum var bulgur yerine kinoa ya da karabuğday ile yapılabilir mi bu diyet? Yani bence o şekilde hem daha sağlıklı hem de daha etkili olur:sus: siz ne diyosunuz?

Bende bu detoksu yapmak istiyorum fakat okudugumdan hiç bişey anlamadım biri bana anlatabilir mi?

Yarın basliyorum ayrani cok severim umarim kolay olur benim icin :KK66:

X