10 GÜNDE 10 KİLO VERDİREN DİYET YAPIYORUM

Bensu236

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
2
1
23
Merhaba bu diyeti gördükten 1 hafta sonra başladım bugün 2 .günümdeyim öğle yemeğimi tamamladım bugünde güzel bir şekilde bitiyor. Boyum 170 kilom 60 diyetimde neler yiyorum açıklicam hergün ve kilo değişimlerimi yazıcam
1.gün yeşil çay içtim 1 saat sonra kahvaltı 11 de 1 kase yoğurt yiyoruz 1e kadar karnım baya acıkıyo türk kahvesi içtim saat 2 de öğle yemeği evde olduğu için bir tane kabak dolması ve 1 yemek kaşığı böğrülce aldım sizde tek çeşit yiyecekseniz sebze yemeği varsa 3 kaşık yeterli onun dışında yağlı yemek olmaz akşam yemeğinde 4.30 da mevsim salatası hazırladım az zeytinyağlı 6.30 da spora çıktım 45 dakka bacak eritme egzersizi ve parktaki bisiklet, ip atlamayla kapattım saat 9 da iki bardak çay içtim 11 e kadarda su içtim sonra yeşil çay içtim 12.30 da yattım
2.günüm yeşil çay sonrası sabah 10 da 1 kase yoğurt 12 de türk kahvesi yanına bir dilim bitter çikolata öğlen 2 de haşlanmış yumurta yanına birtane salatalık ve çay akşam yemeği için saat 5.30 da haşlanmış tavuk yedim sizde yoksa ogün mevsim salatası yapabilirsiniz yine 7 de spor aynı 9 da çay 1 bardak ve su bol bol yeşil çay ve kapanış şuan ödem olarak 1 kilom gitti 59 um 2 .günde yorumlarınıza cevap vericem teşekkürler

X