100% Ekolojik Temizlik İçin Perkarbonat - Nedir Nasıl Kullanılır

Kizlr aldim ben de sonunda. Koltujlarimi silecegim, cilde temasinin bir zarari olur mu?

Alerjik biriyim fazla temasta kaşındırıyor biraz. O yüzden eldiven takmak daha garanti oluyor. Ama yara filan yapmadı öyle porçözler gibi 🤔

Koltuk silmedim ama nevresimleri yikadim makinede. Cok memnun kalmadim, 1 tatli kasigi koymustum deterjanin yanina 😅
Koltuğumda leke varda asla çıkmıyor bu çıkartır umarım, çok rahatsız edici bi leke değil ama gözüme batıyor :110: neyse teşekkürler :KK200:

Yorumu gören Baloncuktu pardon 😂😂 Orda ki en acayip yorum benim 🤭 Direk anlarsın ürün yorumlarında 🙈

Gelip burda kopma ama 😂

Eki Görüntüle 3121400
Yaaa bu neeeeee hahahahahah 🤣🤣🤣🤣 Namus lekesi dedi ya haykırdım 😅
namus lekesi öneemliğğğğğğğğğğğğğğ :KK70: yakında onuda cıkartan olar :KK70:

şaka bir yana bugün sipariş verdm kızlar kuponumda vardı
kargo bedavayla 75e aldım :KK70:
ilk işim aylardırrrrrrrrrrrrrrrrr gitmeyen kızımın kıyafet lekeleri olacak :KK70:
renklileride sıcak suya batırıp 1 tatlı kaşığı koyup çitiliecem amaaaaaa renklilerime bişi olursa
kapınızda zil çalan ben olcam :KK70:

namus lekesi öneemliğğğğğğğğğğğğğğ :KK70: yakında onuda cıkartan olar :KK70:

şaka bir yana bugün sipariş verdm kızlar kuponumda vardı
kargo bedavayla 75e aldım :KK70:
ilk işim aylardırrrrrrrrrrrrrrrrr gitmeyen kızımın kıyafet lekeleri olacak :KK70:
renklileride sıcak suya batırıp 1 tatlı kaşığı koyup çitiliecem amaaaaaa renklilerime bişi olursa
kapınızda zil çalan ben olcam :KK70:
Harikasınnnn uyguna gelmişş renklilerde daha az kullan sadece bide kaynar suda beklet sonra çitilersin ben renkli ve binbir lekeli masa örtümü bekletmiştim hiç çitilemedim bile hepsi çıktı 😅 Güle güle kullannnn 😆

Harikasınnnn uyguna gelmişş renklilerde daha az kullan sadece bide kaynar suda beklet sonra çitilersin ben renkli ve binbir lekeli masa örtümü bekletmiştim hiç çitilemedim bile hepsi çıktı 😅 Güle güle kullannnn 😆
eneee... daha az derken 1 tatlı kaşığı değilmi ? yarısını koyayım
bide tek tekmi yapmak lazım ya bi leğene birçok elbise atılır bence :KK70:

Eklentiler

• IMG_20220908_153919.jpg
    IMG_20220908_153919.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar ben bi yerde yanlşmı yaptm bilmikrm ama memnjn kalmadm
Hem renkte beyazlama oldu çamaşır suyu gibi
Hemde lekeler gitmedi

Eklentiler

• IMG_20220910_104233.jpg
    IMG_20220910_104233.jpg