12. Gün Beta HCG değeri

Sonuç nedir canım
Sonuç malesef negatif hcg 0,38
Çok geçmiş olsun canım her şey Allahtan hepimiz mücadele ediyoruz. Elbet olacak sabır mücadele ve dua edelim. Allah hepimize nasip etsin. Bir umut var canım inşallah bir dahakine olur.
Aynen öyle demeki Rabbimin benim için gizlediği daha güzel müjdesi var Rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️

11.gün sonucum 154 geldi bana da çok düşük gelmişti sonradan normal olduğunu öğrendim bakalım bugün 13.gün olacak yükselme vardır umarım sizin gibi çok yüksek olanlar genelde çift oluyor benim sanırım teki tutmuş gibi tabi yükselme devam ederse 🥰

Sonuç malesef negatif hcg 0,38 😔
Benimde 3 gün embriyo su , 8 hücreli idi 2 embriyo transferi oldum , 11 Mart test günüydü yaptım 1,20 referans dışı çıktı 14 martta tekrar test vericem yükselme varmı diye :KK43: evet seninle aynı duyguyu yaşıyorum şu 1.20 gördüm ya saatlerce ağladım durdum Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲🏻
7FBF8FB0-5491-494B-BE4D-E5E46F4B062A.png

Sonuç malesef negatif hcg 0,38 😔
Benimde 3 gün embriyo su , 8 hücreli idi 2 embriyo transferi oldum , 11 Mart test günüydü yaptım 1,20 referans dışı çıktı 14 martta tekrar test vericem yükselme varmı diye :KK43: evet seninle aynı duyguyu yaşıyorum şu 1.20 gördüm ya saatlerce ağladım durdum Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲🏻

Kızlar 5 . Gün embriyosu 9 Mart trasfer tarihi bu gün 11. Gün 8.20 yükselen varmı çok kötü oldum

Sabir_59 Sabir_59 canım evet ilerledi 14+5 şuan da bir sorun görünmüyor 12. Haftada ikili test yaptık şuan devam ediyoruz çok şükür. Senin durumun nedir canım?

Ben de dun keseyi gordum çok sukur,19 mayis ta kalp atisi icin gidecegiz bakalim,sağlikli bir sekilde ilerlesin insallah hepimizin bebisleri🙏💕

T tadelle78 sizin tek gebelik degil mi?sizin de degerlerini benim gibi yuksek baslamis da,tup bebek dr tek yumurta ikizi olabilir demisti,dun kendi dr ma gorundum tek gorunuyor dedi,sağlikli olsun da ondan bir sorayim dedim🤗

Aynen canım benimde tek haftaya cinsiyet öğrenicez. Cinsiyet fark etmiyor sadece merak ediyoruz ve ona göre eksikleri tamamlayacağız. Senin adına çok sevindim, umarım hepimizin bebisleri sağlıklı ilerler kucağımıza sağlıklı bir şekilde alırız ❤❤

Kızlar bana da 5. Gün tek embriyo transferi yapılmıştı transfer sonrası 6. Gün 80 , 8. Gün 320 , 10. gün 870 çıktı tek yumurta ikizi falan olma ihtimali yoktur değil mi ? 😳
Değer biraz yüksek geldi de 🙈😳
Merhaba konu baya olmuş ama bana da 8. Gün 228 geldi 🙈 tek 5. Gün embriyosu 🙈 Nasıl gidiyor gebeliğiniz bir sorun oldu mu? İkiz değil değil mi?

X