Beta hcg testimi yorulmaya bilirmisiniz

mrererdem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
209
69
41
Selam arkadaşlar 12 marta 5.gün embriyosu 4aa kalite transfer oldum doktorum 11.gün kan ver dedi bende lekelenme görünce 3 sonra yani transferden 10 gün sonra kan verdim değerim beta hcg13.1 çıktı çok mu düşük taze transfer oldum

Bende 16 martta oldun siizn gibi doktor bana 28mart dedi kan tahlili için tabı ben dayanamayıp gidip 7.gün kan verdim 32 çıktı

Bende 16 martta oldun siizn gibi doktor bana 28mart dedi kan tahlili için tabı ben dayanamayıp gidip 7.gün kan verdim 32 çıktı
Sizin 7.Günedeki kan testiniz bence çok iyi gözüküyor sımsıkı tutunsun inşallah sana :) ben transferin 10 gün verdim 13.1 çıktı sizin taze embriyo mu dondurulmuş mu

Sizin 7.Günedeki kan testiniz bence çok iyi gözüküyor sımsıkı tutunsun inşallah sana :) ben transferin 10 gün verdim 13.1 çıktı sizin taze embriyo mu dondurulmuş mu
Dondurulmuş 5.gün emriyosu 7günde kan verdim tam 12günlük yapıyor siz tekrar verdiniz mi kan ya da evde yaptınızmı

Selam arkadaşlar 12 marta 5.gün embriyosu 4aa kalite transfer oldum doktorum 11.gün kan ver dedi bende lekelenme görünce 3 sonra yani transferden 10 gün sonra kan verdim değerim beta hcg13.1 çıktı çok mu düşük taze transfer oldum
selam canım kimyasal gebelik gibi görünüyor maalesef🥹

Maşallah senin değerin benden baya yüksek benim 10.günü 13.çıktı bakalım bugün verdiğim kanın sonucu yarın sabah çıkacak ama hiç yüksek çıkacak umudu yok ben de
Öyle düşünme mucizen sana tutunur iyi düşün herşey gönlümüzce olsun🙏🙏

merhaba arkadaşlar biraz kafam karışık emriyo transferi sonrası 11.gün test yaptırdım 26mart 65.84 28 Mart 194.48 1nisan 433.61 böyle bir durum yaşayan var mı sizce nasıl

X