123 gün sürecek nur topu gibi gebelik şekeri diyeti :/

İnşallah çarşamba düşük çıkar canım o zaman 😊😊😊😍
Dikkat ediyorsun ama maşallah, arada kaçamak olur ya normal.
Benim açlık 80
Tokluk 1 saat 71 çıktı 🙈🤣 çok düşük çıktı ben bile anlamadım 🙈
Şeker tatlı kullanma bence düzelir canım çok çok aşırı değil zaten seninde. Ben mesela canım çikolata isterse bitter yerim hiç öyle çok çok tatlılara bakmam bile yimemem zaten fenalık gelir 🙈 şeker de çay kahvede kullanmam yıllardır böyle.
Sende dikkat et hiçbişey olmaz canım 😍😍
bakalım carsamba günü normal kahvaltıyla öğlen yemeğiyle fln kaç çıkacak bn onu merak ediyorum inşallah güzel çıkar :)

şafak 116 :confused:
sabah günah çıkartma : limonlu su :KK70: :KK70:
kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta , 1 dilim yağsız peynir , 1 salatalık , 1 domates , biraz roka , 2 dilim tam bugday ekmek
ara : 1 mandalina , 4-5 ceviz
öğlen : 1 kase ezogelin çorbası , yarım porsiyon arnavut ciğeri , tuzsuz yağsız salata , 1 dilim tam bugday ekmeği , 1 ayran
ara : 2 kepekli galeta , 1 mandalina , 1 dilim yağsız peynir
akşam : dünden kalma tarhana vardı ondan içerim , belki ekmek hakkımlada peynirli yağsız tost yapar ikisini yerim.
bugun yemeğim yok ama yarın akşam için gidince kabak yemeği pişiricem bol dereotlu falan :)
yürüyüş : 1 saat
su 2.5 litre

:KK9::KK9::KK9:

şafak 115 :KK76:
uyanınca bol limonlu ılık su.
grip oldugum için iyi geliyor ve ödem olmasın diyede içiyorum.
kahvaltı : diğer günlerle aynı. 1 haşlanmış yumurta , 1 dilim yağsız tuzsuz peynir , 1 domates , 1 salatalık , 2 dilim tam bugday ekmek , 1 bardak şekersiz süt.
ara : 1 ayva , 4 ceviz
öğlen : akşam için kabak yemeği pişirmiştim dereotlu zeytinyağlı ondan getirdim iş yerine , 3 kaşık yoğurt , 1 dilim tam bugday ekmek , yarım kase ezogelin.
ara : 2 kepekli galeta , 1 portakal , 1 dilim yağsız peynir
akşam : kabak yemeğimden yicem yine yanında yoğurt ve 1 dilim ekmek ile.
salata yapmaya üşenirim bunlar yeterli olur malum gribim.
su : 3 litre
şaka maka 10 gündür en sevdiğim zeytini bile yemiyorum :KK70: kahvaltıda 8-10 rahat yerdim zeytin canavarı olarak :KK70:
yarın diyetisyen kontrolüm var ve becerebilirsem 3 öğün açlık tokluk şekerimi ölçcem bakalım ne durumlardayızzzz

:confused::confused:

Şafak 114 😝
Uyanınca limonlu ılık su
Kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta , 1 domates , 1 salatalık , 1 dilim yağsız peynir , 2 dilim tam bugday ekmek.
Ara : yarım ayva , 4 ceviz içi
Öğlen : yarım kase ezogelin , 6-7 kaşık kuru fasulye , 1 ayran , 1 dilim tam bugday ekmek
Ara : yarım ayva , 1 dilim yağsız peynir , 1 kepekli galeta
Akşam : 1 fırında çupra , salata ekmeksiz yedim
Birazdan ıhlamur içicem bol limonlu malum gribim 😢
Yürüyüş : 1 saat
Su: 3 litre
😍😍😍😍

Bugun ki ölçümlerim🤔
Öğlen niye 2. Saat 1. Saatten yüksek cıktı onu anlamadım cihazdamı bi tuhaflık var bilemedimmm doktoruma attım şimdi ama anca yarın sabah cevaplar sanırım

Eklentiler

• 194039D5-7F62-46E5-90B4-9F9CBCFD3E53.jpeg
    194039D5-7F62-46E5-90B4-9F9CBCFD3E53.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 63
dünkü menüümü yazmayı unuttummm eve gidinceede direk uyumuşuummm malum gribim hala ıhlamur içip yattım.
neyse şafak 113 menüsü :confused:
sabah limonlu ılık su
kahvaltı : 1 dilim yağsız peynir , yarım domates , yarım salatalık , 2 dilim tam bugday ekmek , 1 haşlanmış yumurta, 1 bardak sıcak süt (şekersiz)
ara : 1 ekşi elma , 4 ceviz
öğlen : yarım kase mercimek çorbası , 4-5 kaşık zeytinyağlı taze fasulye , 1 dilim tam bugday ekmek.
ara : 1 dilim yağsız peynir , 1 kepekli galeta , 1 portakal.
akşam : 1 tabak haşlanmış karnabahar , üzerine sarımsaklı yoğurt ve pulbiber , 1 dilim tam bugday ekmek.

:KK9::KK9:

şafak 112 menüsü :halay:
sabah limonlu su içemedim evde limon kalmamış :KK8:
kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta , 1 domates, yarım salatalık , 1 dilim yağsız peynir , 1 bardak süt (şekersiz) 2 dilim tambugday ekmek.
ara : 4 ceviz
öğlen : yarım kase ezogelin , 1 karnıyarık , 1 bardak ayran ekmeksiz yedim.
ara : 1 portakal , 2 galeta , 1 dilim yağsız peynir
akşam : bilmiyorum kv demde olcaz. ama ana yemekten yerim , salata ve yoğurt yada ayran ile.
:KK9::KK9:
haftaiçi çok güzel listeme uyabiliyorum. ama haftasonu birazcık zorlanıyorum...

inşallah kaaçamaksız bi haftasonu geçiriiriz oğlum ve ben :confused:

Slm kızlar nasılsınız? Herkesin hamileliği hayırlı olsun, inşallah kazasız belasız kucaklarımıza alırız bebeklerimizi. Benim Salı günü randevum vardı. Benim oğlan 3 kilonun üstünde dedi doktor. Çok şükür herşey normal çıkıyor. Ama ben doğumdan birde böyle kilolu olmasından korkuyorum ya. Şeker bende normal çıkmıştı. Niye acaba böyle oluyor.

Slm kızlar nasılsınız? Herkesin hamileliği hayırlı olsun, inşallah kazasız belasız kucaklarımıza alırız bebeklerimizi. Benim Salı günü randevum vardı. Benim oğlan 3 kilonun üstünde dedi doktor. Çok şükür herşey normal çıkıyor. Ama ben doğumdan birde böyle kilolu olmasından korkuyorum ya. Şeker bende normal çıkmıştı. Niye acaba böyle oluyor.
Birde benim Doğum tarihim yanlış buradaki. Şimdi 36+3 günlüğüm

Şafak 111 💃
Kahvaltı : 2 dilim tambugday ekmek, soğanlı yumurta , 1 dilim peynir , 1 domates şekersiz çay
Ara : sekersiz türk kahvesi , 4 ceviz
Öğlen : karnabahar yemeği 1 tabak, 3 kasık yoğurt,salata, 1 dilim tam bugday ekmek.
Ara: yok
Akşam : burda mahvettik 😀 tantuni dürüm ve ayran 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Neyse şekeri yükseltcek bişi değil en azından :)
Yürüyüş : 30 dk
Su :2,5 litre

Birde benim Doğum tarihim yanlış buradaki. Şimdi 36+3 günlüğüm
ay ben mesajınızı yeni görüyorum :)
sağ salim kucagnıza alın inşallah.
ordan hesaplanandan daha zayıf oluyolarmış genelde ama ay bilemedim :)

hepimiz sorunsuz tamamlarız inşallah.

safak 110. yani dün yazmamışım ne yediğimi gerçi yazmasam daha iyi :KK61::KK61:
haftaiçi kusursuz uydugum listemin haftasonu dışına cıkıyorum :KK43:
önümüzdeki haftasonu böyle yapmamaya gayret edicem.
dün sabah misafirlerim vardı.
kahvaltı : yarım simit , soğanlı yumurta , 2-3 dilim fıırında patates yağsız , peynir , domates ,şekersiz çay
sabah gayet iyiydi.
öğlen : yok
ara : şekersiz sütlü kahve
akşam : yine misafirlerim vardı.
çayın yanına bişeyler yaptık :KK61::KK61:
1 kase yoğurtlu makarna( 5-6 kasık) , 1 dilim patatesli börek , 1 magnolia :KK61::KK61:
yürüyüş dün yoktu ama tüm gün evde hareketliydim hiç yatma şansım olmadı :KK70:
su : 2.5 litre

haftaiçi hiç sıkıntı yok ama haftasonu daha dikkatli olmalıyımmmmm :KK17:

X