13 aylık bebeğim beyin kanaması geçirdi doktorlar nedenini bulamıyorlar. başına gelen var mı?

gizemhuner

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
34
7
24
Şuan yogunbakımda yatıyor ama doktorlar nedenini bulamıyorlar. Gece aniden uykusundan uyanıp beyin kanaması geçirdi. Başına gelen veya çevresinde tanıdığının başına gelen varmı ? Gözleri açık ama bize tepki vermiyor. Sağ kol ve bacağında his kaybı var. Şuan kafasında evd (drenaj) takılı.

Şuan yogunbakımda yatıyor ama doktorlar nedenini bulamıyorlar. Gece aniden uykusundan uyanıp beyin kanaması geçirdi. Başına gelen veya çevresinde tanıdığının başına gelen varmı ? Gözleri açık ama bize tepki vermiyor. Sağ kol ve bacağında his kaybı var. Şuan kafasında evd (drenaj) takılı.
Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin😔 Konu ile ilgili bilgim yok fakat üzüldüm Allah tekrar yaşatmasın yardımcınız olsun en kısa sürede sağlığına kavuşması dileğiyle🌸

Allah şifa versin hasarsız atlatır inşallah. Sebebini bilmiyorum. Ani gelişen bir olay olduğunu biliyorum. Düşmeye filan da bağlı olabilir. Benim babam tansiyon kaynaklı yaşamıştı.

Allah şifa versin hasarsız atlatır inşallah. Sebebini bilmiyorum. Ani gelişen bir olay olduğunu biliyorum. Düşmeye filan da bağlı olabilir. Benim babam tansiyon kaynaklı yaşamıştı.
Düşme falan olmadı gece yatmadan önce de çok iyiydi ogün bilindik bir hastalığı da yok neden oldu doktorlar nasıl bulamıyor aklım almıyor.

O küçücük bedenine neler sığdırdı..
O kadar içten gözlerim dolarak dua ediyorum.
Eskisi gibi olacak annesi.
O bir kahraman olacak..

Düşme falan olmadı gece yatmadan önce de çok iyiydi ogün bilindik bir hastalığı da yok neden oldu doktorlar nasıl bulamıyor aklım almıyor.
Yani belki pıhtı filandır ama kanamanın bölgesine mevcut duruma göre görünemiyodur. Bir sebebe ulaşacaklardır belki durumda gelişme/değişme olunca.

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah. Gece ağladı mı nasıl farkettiniz? İnşallah hasarsız atlatır. Allah size bağışlasın.

6 aylik bebegim baska bir sebeple noroloji takipli, orada bir cocukla karsilasmistik zeka fiskiriyordu minik kelebekten, fiziken de cok saglikliydi dolayisiyla ister istemez neden norolojidesiniz diye konusmustuk.

14 aylikken aniden beyin kanamasi gecirdigini, sol tarafina felc indigini, 2 ay gozlerini acmadan yattigini anlatmisti annesi.

Ben kuzuyu gordugumde 18 aylikti ve hicbir problemi kalmamisti ve tuvalet egitimini dahi tamamlamisti, dil gelisimi ve sosyal gelisimi de oldukca iyiydi.

Konu hakkinda bir fikrim olmasa da cok benzer bir cocukla tanistigim icin size bir nebze umit vermek icin yazdim. Sizin bebeginizde eminim toparlanacaktir, bebekler gucludur annesi, Allah size bagislasin yavrunuzu. 💕🙏

Damar yapısı köşe yapan ve pıhtı riski çok yüksek olan bir bebek tanımıştım ameliyat ile müdahale ediyorlardı belki öyle birsey vardır düz giden damar L yapmış ve risk oluşturmuştu

Rabbim şifa versin yavrunuza inşallah.🤲

X