14 Kasım 2009 Akrep Burcu KK Yaşgünü etkinlikleri hakkında...

dg5.gif
:enbuyukkk: :nazar: hihoyyytiyiki varsın ve iyi ki nete doğdun KK.sen olmasan ne yapardık?nice senelere,hep birlikde sevgiyle inşallah.:enbuyukkk::nazar: hihoyyyt​

özel mesajı sadece tüp bebek isteyenler atıyo dimi?
tatil isteyenler bişi yapıyomu :)

iyiki doğdun kk iyiki varsınalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
seni çok seviyorum burdaki bütün arkadaşlarımıda çok seviyorumhihoyyyt:1hug:a.s.
ve ayrıca listedeki bütün bebek isteyen arkadaşlarada başarılar diliyorum rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:vereliniortak

iyiki varsın KK
umarım bizim çocuklarımızda görür kk yı
ismimi gördüm çok mutlu oldum arkdaşlarıma başarılar diliyorum hak eden kazanır inşallahh

Çekiliş için aklımda şöyle birşey var. Tüm başvuruları bir kağıda yazayım, sonra bunları bir torbaya atıp oğluma çektireyim. Kendisi bildiğiniz üzere tüp bebektir.

Oğlum çekecek ise önümüzdeki cumartesi bende kalacak çok geç değil ise 21 Kasım'da yapalım yok geç hemen kurayı çek derseniz bu cuma'ya çekilişi yaparız.

tercih sizin fikirlerinizi bekliyorum....

Pro üye değilim ama içiden geçeni yazmak istedim bi mahsuru yoksa ...
Bu mesajınızı okuyunca çok duygulandım oğlunuz çekerse çok mantıklı ve anlamlı olur bence ...Çekilişi oğlunuz yaparsa oğlunuzdan çok bu duruma ben sevineceğim.

hadi bari bende yazim :smiley-cool:
ikiki dogdun kk iyiki varsin:lepi:
ah sen olmasan bu nette biz ne yapardik kaydirigubbakcemile5

cekislise katilan arkadaslara basarilar diliyorum
hepimizin hakkinda hayirlisi olsun:Saruboceq:
kazanan kim olursa insallah bu tedavi ona hayirli gelir:Saruboceq:
ve kk bi bebegi olmus olur:teytey:
hatta isminde kk koysak dahada bi guzel olur:lepi::hulya:

hadi bari bende yazim :smiley-cool:
ikiki dogdun kk iyiki varsin:lepi:
ah sen olmasan bu nette biz ne yapardik kaydirigubbakcemile5

cekislise katilan arkadaslara basarilar diliyorum
hepimizin hakkinda hayirlisi olsun:Saruboceq:
kazanan kim olursa insallah bu tedavi ona hayirli gelir:Saruboceq:
ve kk bi bebegi olmus olur:teytey:
hatta isminde kk koysak dahada bi guzel olur:lepi::hulya:

:roflol::roflol:

kk değilde kazen koyabiliriskaydirigubbakcemile3

İyiki doğdun KK...
İyi ki varsın...
Sen olmasaydın her derdimizi kime anlatacaktık,
bilmediğimiz özel konular için kimden fikir alacaktık,
kimlerle tartışacak,kimlerle kahkahayla gülecektik,
kimlerle sabahtan akşama kadar geyik yapabilecektik...
hem çalışıp,hemde akşama kadar KK da olmayı başaran ben
KK yı çok seviyorum,KK Ailesinin bütün fertlerini çok seviyorum...
daha nice yıllara, daha da büyüyerek, en başta sağlıkla ,erişiriz inşallah...:nazar:
KK da olduğum için çok mutluyum,bizlere bu mutluluğu yaşatan
sizlere de çooook teşekkür ediyorum...
sevgiyle ve sağlıkla kalın...
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Yaşasın KK a.s. Çok seviyorum ben sitemi :asigim:
Nice Yıllara kk :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::nazar:

KK'nın varoluşunu sağlayan kazen'e burdan binlerce kez teşekkürlerimi sunuyorum.
ıYıKı VARSIN KAZEN ıYıKı VARSIN KK KAZEN OLMASAYDI KK DA OLMAZDI.
KK'nın hayatımda evlilik düzenimi pozitif yönde ne derece değişiklikler yaptığını tahmin bile edemezsiniz. Belkide içinizde evlilikle ilgili nasıl bir değişikliğe neden oldu ki abartıyorsun diyenler olacaktır Ama ben gayet ciddiyim.
Öncelikle evliliklerde genelde aşırı derecede eşlerden biri diğeri ile fazla ilgilendiği zaman sorun çok olur erkek yada kadın hemen bu ilgiden sıkılır uzaklaşmak isteği ile ev içinde gereksiz tartışmalar yaşanır. Bende bu tür tartışmaların tam uc noktasında iken KK ile tanıştım.Çoğunlukta buraya takıldığım için eşimle olan diyaloğumu biraz azaltmış oldum.(içinizde aşırı ilgi insanı bunaltır tabiiki diyenleri duyar gibiyim)Bir eş akşama kadar evde ise çevrede arkadaşlık edebileceği pek bi kimse yok ise istiyor ki eşi eve gelince kendisi ile ilgilensin konuşsun kendisi konuştuğundada dinlensin istiyor her kadının isteği dışında değildi benim istediklerim.Ama olmuyor işte erkekte eve gidip uzanayım dinleneyim istiyor(haksızda değiller hani).Neyse lafı uzatmayayım benim kendimi buraya vermem eşimin bana olan ilgisini (eskisi gibi) arttırdı diyebilirim.Ben ilgi hastasıyım ne yapayım evlenene kadar babamdan aşırı derecede( halan canım kızım cicik kızım falan der)ilgi gördüm eeeee evlenincede eşimden yine öyle insan bu zamana kadar gördüğü ilgiyi kaybetmek istemiyor.ışte tam ümitsizliğe kapıldığım bir anda kendimi 70 yaşındaymış gibi hissettiğim bir anda karşıma çıktı.Aslında bana KK nın faydası artıları bu yazdıklarımla sınırlı değil.ınanın (yalakalık olsun diye demiyorum inanıp inanmamak size kalmış birşey )anlatmaya (artılarını) kelimeler yetmez Ben KK ' ya aşığım desem yeridir.
Olurda bi gün KK giderse(aman Allahım düşünmesi bile beynimi yerinden oynatmaya........ neyse) bilinki ben;
1 - 70 yaşında
2 - Pasaklı,
3 - ıçine kapanık,
4 - Siyah gözlüklerleçevresine bakan,
5 - Şişman,
6 - (şu anda aklıma gelmeyen )
7 - Ev içinde sorunlar yaşayan
8 - Hayata küsmüş biri olacağım ki bu bi geçek.
KK herzaman benim yanımda ol sana hep ihtiyaç duydum her zamanda sana ihtiyacım olacak
BENı BANA BIRAKMA.
ıYıKı VARSIN KK
ıYıKı DOĞDUN KK
ıYıKı VARSIN KAZEN ıYıKı DOĞDUN KAZEN
(KARŞILIKSIZ MASUM SEVGıLı KK AŞIĞIM SANA)senağlamamafoldumben

KK'nın varoluşunu sağlayan kazen'e burdan binlerce kez teşekkürlerimi sunuyorum.
İYİKİ VARSIN KAZEN İYİKİ VARSIN KK KAZEN OLMASAYDI KK DA OLMAZDI.
KK'nın hayatımda evlilik düzenimi pozitif yönde ne derece değişiklikler yaptığını tahmin bile edemezsiniz. Belkide içinizde evlilikle ilgili nasıl bir değişikliğe neden oldu ki abartıyorsun diyenler olacaktır Ama ben gayet ciddiyim.
Öncelikle evliliklerde genelde aşırı derecede eşlerden biri diğeri ile fazla ilgilendiği zaman sorun çok olur erkek yada kadın hemen bu ilgiden sıkılır uzaklaşmak isteği ile ev içinde gereksiz tartışmalar yaşanır. Bende bu tür tartışmaların tam uc noktasında iken KK ile tanıştım.Çoğunlukta buraya takıldığım için eşimle olan diyaloğumu biraz azaltmış oldum.(içinizde aşırı ilgi insanı bunaltır tabiiki diyenleri duyar gibiyim)Bir eş akşama kadar evde ise çevrede arkadaşlık edebileceği pek bi kimse yok ise istiyor ki eşi eve gelince kendisi ile ilgilensin konuşsun kendisi konuştuğundada dinlensin istiyor her kadının isteği dışında değildi benim istediklerim.Ama olmuyor işte erkekte eve gidip uzanayım dinleneyim istiyor(haksızda değiller hani).Neyse lafı uzatmayayım benim kendimi buraya vermem eşimin bana olan ilgisini (eskisi gibi) arttırdı diyebilirim.Ben ilgi hastasıyım ne yapayım evlenene kadar babamdan aşırı derecede( halan canım kızım cicik kızım falan der)ilgi gördüm eeeee evlenincede eşimden yine öyle insan bu zamana kadar gördüğü ilgiyi kaybetmek istemiyor.İşte tam ümitsizliğe kapıldığım bir anda kendimi 70 yaşındaymış gibi hissettiğim bir anda karşıma çıktı.Aslında bana KK nın faydası artıları bu yazdıklarımla sınırlı değil.İnanın (yalakalık olsun diye demiyorum inanıp inanmamak size kalmış birşey )anlatmaya (artılarını) kelimeler yetmez Ben KK ' ya aşığım desem yeridir.
Olurda bi gün KK giderse(aman Allahım düşünmesi bile beynimi yerinden oynatmaya........ neyse) bilinki ben;
1 - 70 yaşında
2 - Pasaklı,
3 - İçine kapanık,
4 - Siyah gözlüklerleçevresine bakan,
5 - Şişman,
6 - (şu anda aklıma gelmeyen )
7 - Ev içinde sorunlar yaşayan
8 - Hayata küsmüş biri olacağım ki bu bi geçek.
KK herzaman benim yanımda ol sana hep ihtiyaç duydum her zamanda sana ihtiyacım olacak
BENİ BANA BIRAKMA.
İYİKİ VARSIN KK
İYİKİ DOĞDUN KK
İYİKİ VARSIN KAZEN İYİKİ DOĞDUN KAZEN
(KARŞILIKSIZ MASUM SEVGİLİ KK AŞIĞIM SANA)senağlamamafoldumben

çok samimi yazmışsın...
ağzına sağlık ablam a.s. a.s.

Nice mutlu yıllara,iyki varsınız,emeği geçen herkes sağsun nice nice yıllara...............

nice mutlu yıllara kadınlar külübü hep birlikte inşallah kazen sende iyiki varsın iyiki bizimlesin

nice mutlu yıllara iyiki varsın kk inşş daha cok cok 9 seneler kutlarız hep beraber

Kazen Abi mesajda sorduğum sorunun cevabı burda ayrıntılarıyla yazıyormuş, niye şurayı adamakılllı okumadan sorduysam bilmiyorum :tomato:

çevreye verdiğim geçici rahatsızlıktan ötürü özür dilerim :tomato:

X