14 Kasım 2009 Akrep Burcu KK Yaşgünü etkinlikleri hakkında...

Kazen bişi sorucam..bu tatili kazanan şimdimi gidecek tatile yoksa istedigi herhangı bır günmü?

vay be kk kurulalı 9 sene olmuşakannehir...bende onunla tanışalı 1 seneyi geçti kaydirigubbakcemile2...
nice yıllara kk opuyorumnanaktan...zor günlerdeki güzel paylaşımımkaydirigubbakcemile5...

gün deme kız hafta de yada ne bilim ay falan:roflol:
gerçi bayram yılbaşı falan iyi olurdukaydirigubbakcemile2

evet iyi olurdu ama nasıl olacak bılmyıorum..hafta sonu tatili galiba yaa..ama günüde belli degıl ne zaman oalcagı..ya istedigimiz zaman yada kazenın belirledigi tarıhler arasında gidebilicez herhal

ıyiki doğdun KK ve herşeye rağmen bende seviyorum burayı,çok güzel arkadaşlıklar edindim burdan,çok kırıldığım dönemlerde oldu ama önemli olan güzellikler..Teşekkürler iyi ki varsın...

ya ben tatil çekilişi için kazen abiye gönderigi mail üzerinden msj atmaya calısıyrm ama sürekli sayfa görüntülenemiyr yazısı cıkıyor ya off:KK43:

ay bende bende kazen abi attım ozelden msj sana çok saol yaa inş estetık bana çıkmaz:hulya:

tüp bbek dışındakileri isteyenler napıca bayanlar? biz de mi mesaj atcaz?

çok merak ettim ya kime çıkacak acaba allah dileyen herkese hayırlı evlatlar versin ihşallh...

ben iki gün önce bir rüya gördüm hayırdır inşallah deyip anlatayım. misafirliğe gitmişim orda otururken salonun loş kısmında yüzlerini göremediğim iki kişi (kazen ve curly) :jeyyar: aralarında konuşuyorlar 2 üye arasında karar verememişler. "Kar" olsun deyip anlaşıyorlar vereliniortak
sonra anlıyorumki meğer çekiliş içinmiş.
kimlere hayırlı olacaksa onlara çıksın inşallah.

EN BÜYÜK KK BASKA BÜYÜK YOK ıı Kı VARSIN KK MUTLU SENELERE INŞALLAH BıZıMLE HEP BERABER:nazar::lepi::lepi:

Son düzenleme:
Tüp bebek için çekiliş bugün olacak çok heyecanlı
Allahım inşallah hayırlısını nasip etsin herkese, kime hayırlı olacaksa ona çıksın :Saruboceq:

Ya bu sitedeki sorun ne zaman geçecek

facede gordum sımdı kazanan ozlem arkadasımız olmus...
hayırlı ugurlu olsun insss...

:teytey:Canım özlemcıgım hayırlı olsun sana cıkmıs cekılış.Umarım ıkız ıkız bebıslerle donersın can can:hooray::dance:

X