15 Günde 10 Kilo Diyetiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

normali haftada vücut ağırlığınızın 100 de biri kadarını vermektir yani 60 kilo olan biri haftada 600 gram ya da hadi 800 olsun o civarda vermelidir..sağlıklı olanı budur.yanlış yazmadım umarım :)) kaçta kaçı olduğu konusunda ama verebileceği sağlıklı kilo o civarda ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne muzaffer kuşhan ı ya bu bildiğimiz isveç diyeti hem muzaffer kuşan olsada yapmayın malum zayıflama kampı ve ölüm gidin arkadaşlar diyetisyene...

bende kılo vermekıstıyorum ama bu dıet uygun mu bılmıyorum. eger paylaşanlardan uygulamaya baslayanlar vekılo verenler varsa lutfen paylaşsınlar.

arkadaşlar ben bu diyeti 3 sene önce yapmıştım çok güzel kilo verdim ve almadım.şimdi tekrar yapıyorum.başladığımda 81.5 kiloydum 1 hafta sonra 78e indim.2haftaya başlıyorum hiç açıkmadım

arkadaşlar ben bu diyeti 3 sene önce yapmıştım çok güzel kilo verdim ve almadım.şimdi tekrar yapıyorum.başladığımda 81.5 kiloydum 1 hafta sonra 78e indim.2haftaya başlıyorum hiç açıkmadım

cabukkk takımaaa :KK4::KK4: aaaaa bı saatır senı beklıyomm:KK52::KK52:

bnde başladım pazartesi fena sayılmaz güzel bi diyet. zaten kmse 10 kilo vermek için başlamıyo eminim buna . 2-3 kilo versek kardır kzlarr

arkadaşlar bn bu diyeti 2 ay önce dnemiştim.Kilo vermştm evet.Ama bn bir hafta kadr uyguamştm belkie 5 gndr tam htrlayamıyorm.Bn uyguladığım süre zarfmda öğlen 2 tane haşlaa yumurta vardı bir gün mesela annem dediki 1 tane yemen yeteli onudinledm .Ve 1 yumurtyla yanına salatyla doymştm öğlen.Belki çok kilolu olmadım çindr 55 kiloyum.Yani bn bu diyetteki bir çok yiyeckleri kafama göre azaltmştm o şeklde 2 kilo verdm bilginize bnce sağlıklı bir diyet değil.yinede size klmş.

ben pazartesi 68 kilo ile başladım . bugun yani perşembe günü sabah 66.7 çıktım kızlar başlamak isteyenlerin bilgisine bnce güzel kilo verdiriyor.

Ben bu diyetle 8 kg verdim. Bir arkadaşımda 5 kg verdi.

Uzun bir süre almadım geri ama sonrasında tabi geri geldi kör olasıcalar. :KK60:

bu diyeti yapıyorum şu an ,yrn bir hafta bitiyor.birebiir uyuyorum haftada en az 3kez yürüyorum koşu bantında.2haftalık bu diyetin ılk yarısında 1 kılo bile veremedim ve ilk kez bi diyete bu kadar uzun uydum.
:26::26::26:
58 kılodan o kadar da hızlı inilmiyor sanırım.yıllardr yerleştiler,aldığım beş kıloyu alırken anlamadım ama verırken gram gram takıp.
umarım diğer haftanın sonunda ii sonuçlarla karşınıza cıkarım.:26::26:

ben de zayıflmk istyrm ama bu tur diyetlere de inanmyrm 15 gunde 10 kilo vermk neredyse imkansz gibi gelyr banaa:KK25:

dıyet lıstesı fena degıl ama muzaffer kushan dıyınce bı durmak lazım hatırladıgım kadarıyla merkezınden adamın ıhmalınden bı kızcagaz ölmusttu

ya böyle şeyler hiç inandırıcı değil :KK47: 15 gunde normal de tıka basa yesenız bıle 10 kg alamazsanız. kaldıkı aynı sekılde 15 gunde nasıl 10 kg verılır ne mantık yaa :KK47:En Büyük KK:KK37:
sofraya oturun yavaş yavaş yıyın. doydugunuzu anlayın kalkın. hatta doymadan kalkın . 5 dk bekleyın zaten doymus oldugunuzu hıssedıyosunuz. en ıyı yontem bu :KK31::KK31:En Büyük KK:nazar:

ben bu diyeti 45 gün önce yaptım
listeye harfi harfine uydum..
hiç spor yapmadan 15 günde 6 kilo verdim
eminim sporla destekleseydim 8-9 kilo giderdi

bu diyete tekrar başlamak için 45 gün ara vermek gerekiyormuş
yarın tekrar başlıyorum

X