Saxenda kullanmaya başladım

Merhabalar kızlar bende 1 Kasım itibari ile kullanmaya başladım. Gerçek anlamda iştahı kesiyor ama hiç birsey yemiyorum diyemem aciktigimda yarım ölçü yemek yeterli geliyor. Kusma mide bulantısı yapmadı ilk gün çok halsizlik yaptı sonrasında hafiflemeye başladı halsizlik
01.11.2022 tari de 90.600 gramla başladım
04.11.2022 tari de 88.400 gram
Umarim bu şekilde devam eder

Selamlar, 3. Ayın bitiminde toplam 15kg verdim. 4. Ayımda eskisi kadar tokluk vermediğini farkettim. Doktoruma danıştım. Vücut alışmıştır devam et dedi fakat bana devam etmek saçma geldi. Zaten iştahımı kesmeyecekse bu kadar pahalı bir ilaç kullanımını neden yapayım? O yüzden şimdi azaltarak bırakma ayı olarak yaptım bu ayı. Yani nasıl başladıysam (her hafta bir doz düşürerek devam ediyorum. Bir kaç ay ara verip tekrar başlayacağım. Çünkü ben 6 aylık ilacı stoklu aldım. Kalan paketlerimi de yine destek amaçlı kullanacağım.
Merhaba bende dün saxenda kullanmaya başladım fakat aşırı halsizlik yaptı bende merdiven bile çıkamıyorum bacaklarım güçsüzleşti resmen.sürekli yatmak istiyorum.sizde de oldu mu ve geçici mi? Cevaplarsanız çok memnun olurum.

bende kullanıyorum 2.hafta içindetim. İştah kesiyor. Az birşey yedikten sonra yeme isteğiniz kayboluyor. Ama 2.haftada mide yanması yaptı bana azıcıkta halsiz hissediyorum sanırım ilacın etkisi. ben 156 boy 82 kilo ile başladım şuan 78,9 kg

bende kullanıyorum 2.hafta içindetim. İştah kesiyor. Az birşey yedikten sonra yeme isteğiniz kayboluyor. Ama 2.haftada mide yanması yaptı bana azıcıkta halsiz hissediyorum sanırım ilacın etkisi. ben 156 boy 82 kilo ile başladım şuan 78,9 kg
Bende hala kullanıyorum ama birakmaya korkar oldum

Merhaba geçen sene de yazmışım aldım ilacı önce kızım başladı ondan sonra da ben başlayacam bakalım daha yeni 2.doz geçti

Devam edenler ne durumda yazabilir mi
merhaba 10.08 den beri kullanıyorum iştah kesti daha tartılmadım. 93 ile başladım sizin yada kızınızın son durumu nasıl

merhaba 10.08 den beri kullanıyorum iştah kesti daha tartılmadım. 93 ile başladım sizin yada kızınızın son durumu nasıl
Kızım 1 ay da 10 kilo verdi ama dersleri başladı anne çok halsiz bıraktı ikisini kaldıramam dedi bıraktı ama işe yaradı
bende başlıcam ama ne zaman bilmiyorum
şimdi bi arkadaşım başladı onu da takip edecem

Kızım 1 ay da 10 kilo verdi ama dersleri başladı anne çok halsiz bıraktı ikisini kaldıramam dedi bıraktı ama işe yaradı
bende 10.08 den beri kullanıyorum daha tartılmadım halsizlik nedeni bol su içerek çözebilirsiniz ayrıca destekleyici vitamın alın . bende ağız kuruluğu yapıyor sadece

Merhabalar.bir kalem saxenda almak istiyorum.elinde olan varsa bana ulaşabilirmi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.bir kalem saxenda almak istiyorum.elinde olan varsa bana ulaşabilirmi?
Sağlık Bakanlığı 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı yasaktır ayrıca güvenliğiniz ve gizliliğinizi korumak adına isim soyad adres telefon numarası sosyal medya hesabı vb bilgilerinizi paylaşmayınız.

Merhaba
Arkadaşınızda kilo verdi mi?

başlamadan herhangi bir doktorqa gitti mi acaba? gittiyse hangi doktora gitti. direkt saxenda almak istiyorum mu demiş
ben endokrolojiye gittim dahiliyede olabilir ama asil yeri endolraoloji siz koli vermek istediğinizi söylüyorsunuz önce ilaç sonra iğneye geçiş yapılıyor

X