17 haftalık gebelik progesteron

fatosnaci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
3
2
27
Merhaba 17+3teyim bu dönemlerde kasık ağrılarım çok hatta bugün baya kasığımda ağrı oluştu hareketlerim dahi kısıtlandı doktoruma gittiğimde suyu kalp atışı gayet normal olduğunu 186 gram olduğunu söyledi bir sıkıntı görmediğini ama içimin rahat olabilmesi için progesteron verdi ilk gebeliğim de bebeğin kalp atışı hiç duyulmadığı için düşük yaptırarak sonlandırdılar o yüzden her ağrım olduğunda korkuyorum bu durumu yaşayan oldu mu aranızda yardımcı olur musunuz

Ben de 7+4 um tüp bebekle hamile kaldım benim de bugün o kadar ağrım oldu ki sağ kaşığımda geçti bir kaç dakika sürdü sonra ara ara tekrar ağrım oluyor çok korkuyorum daha önce benim de kaybım var. Bu ağrılar neden olur ki acaba. Tam da regl olmam gerek günler onlarla ilgisi olabilir mi acaba

Ben de 7+4 um tüp bebekle hamile kaldım benim de bugün o kadar ağrım oldu ki sağ kaşığımda geçti bir kaç dakika sürdü sonra ara ara tekrar ağrım oluyor çok korkuyorum daha önce benim de kaybım var. Bu ağrılar neden olur ki acaba. Tam da regl olmam gerek günler onlarla ilgisi olabilir mi acaba
Bu dönemlerde böyle ağrılar normal merak etmeyin. Benim de olmuştu çok korkuyordum anlıyorum sizi. Stres yapmayın zaten aksi bişey olsa doktorunuz söyler. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah ☺️

Benim duyduğuma göre regli yaklaştığı dönemde böyle ağrılar olabiliyormuş kanaman olmadığı sürece korkma Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

X