Gebelikte Kalp Atışının Durması

hadi inşallah ya, hayırlısı ve sağlığıyla gelsin. arada yaz mutlaka
inşallah , belki 3. yüde beklerim çok kararsızım ne ypacağım konusunda , bir 2. yi olaydım bi ar önce , dr da önce 2 bekle dedi sonra 3 dedi kafam karıştı , başka doktor bana hiç beklemene gerek yok demişti yani ne yapayım şaşkınım biraz bende , ruhsal olarakta buhranlı bi dönemdeyim hakkımızda güzeli ve hayırlısını diliyorum

inşallah , belki 3. yüde beklerim çok kararsızım ne ypacağım konusunda , bir 2. yi olaydım bi ar önce , dr da önce 2 bekle dedi sonra 3 dedi kafam karıştı , başka doktor bana hiç beklemene gerek yok demişti yani ne yapayım şaşkınım biraz bende , ruhsal olarakta buhranlı bi dönemdeyim hakkımızda güzeli ve hayırlısını diliyorum
bana 2 doktorda 1 adet dönemi yeterli dedi. ama tabi doktorlar farklı düşünebilirler bilemiyorum. rahim toparlandıktan ve temizlendikten sonra her şey eskisi gibi..

sadece buradaki bütün canı ve ruhu incinmiş annelere söylemek istiyorum , bu aslında çok sık yaşanan bir durummuş. biz hepimiz başımıza gelene kadar bilmiyorduk sadece. Çoğu kadının hayatın bebek kaybı var. Allah bir daha hiçbirimize yaşatmasın. Allah hepimize tekrardan daha güzel günler göstersin , daha sevinçli mutlu haberler birbirimize verelim...

benim kan değerlerimde mesela güncel geçen hafta yaptırdım ferritinim yerlerdeydi kürtaj ne kadar biz farkında olmasakta işlem esnasında çok kanama olan bir işlemmiş doktor bu şekilde söylemişti bana

sadece buradaki bütün canı ve ruhu incinmiş annelere söylemek istiyorum , bu aslında çok sık yaşanan bir durummuş. biz hepimiz başımıza gelene kadar bilmiyorduk sadece. Çoğu kadının hayatın bebek kaybı var. Allah bir daha hiçbirimize yaşatmasın. Allah hepimize tekrardan daha güzel günler göstersin , daha sevinçli mutlu haberler birbirimize verelim...
Vereceğiz canım inşallah ve unutacağız bu kötü anıları şu an ezan okunuyor ezanların hürmetine rabbim burda çare bekleyen sağlık şifa bebek bekleyen herkesin beklediğini versin. bizler allahın sevdiği kullarız ki imtihan ediyor bizi ya da daha kötü bi şeyden koruyor o her şeyin en hayırlısını bilendir . dualarım hepimizle inşallah bu ay ,gelecek ay ya da bir sonraki ay önemli değil önemli olan bizim sağlığımız ve sağlıklı bir bebeğimizin olması ☺️❤️

X