17 kilo gitti (Fotoğraflı)

Merhaba sizi tebrik ederim. Ben kilo almaya çalışan birisi olarak sizin azminize hayran kaldım gerçekten. Sanki bir de gençleşmissiniz. Ayak numaranız göğüs bedeniniz bile küçülmüştür benim kilo veren arkadaşlarıma oyle olmuştu.
Masallah💐
Sağlıklı günler

İnanır mısın parmaklarım bile inceldi 😁
ama ayak numaramın küçülmesini istemezdim çünkü 176 boyum var ama kiloluylen bile 38 numara giyiyordum. 🤦🏼‍♀️

Tebrik ediyorum 👏🏻👏🏻 Zaten güzelmişsiniz ama ne kadar güzel olmuşsunuz darısı bizim başımıza ☺️

Öncelikle tebrik ederim.Benziyoruz. 95 le başladığım serüvenimde 78 oldum. Hedefim 70. 172 boy...5.6 kiloyu kendim verdim gerisi diyetisyen destegiyle

Benim gerçekten kemiklerim ağır demekki 😁 çünkü herkes sizin gibi söylüyor. 80 kilo durmuyorsun daha zayıfsın gibi....

1.50 boyunda olup 80 kilo olmak var bir 1.76 boy ile 80 kilo olmak arasinda cok fark var.
Kemikleriniz agir olsa bile 1-2 kilo farkeder.
Bende 175 boyundayim 76 kilodan 57 kiloya dustum ama ben kimyasal ilac kullandim.onermem kimseye ama..

Ben aslında öyle aşırı yemiyorum akşam 6 dan sonra yemek yemiyorum meyve falan yiyorum anca. tembel bağırsak sendromum var sanırım o yüzden veremiyorum olmüyürrr şişiyorum gaz sancısı çekiyorum hep :KK43: :sopa: :sopa:
Bütün olay bu. Akşam yemeğinden sonra meyve yemeyeceksiniz çözüm çok basit aslında

Ben 67 kiloyum şuan ve sizin 97 kilo ki haliniz gibiyim 🤔
Harika olmuşsunuz gerçekten 👏

X