Anket 17 yaşından sonra uzayan oldu mu??

17 yaşından sonra uzadınız mı uzadıysanız kaç cm

• Ankete Katılan
    252
  • Konu Sahibi minik_prenses
evet ben de üniversitede uzadım o zaman far etmedim ama eve tatile gelince pijamalarımdan anlamıştım:))) kaç cm ama bilmiyorum

uzamadım malesef..:KK50:

büyümen durmadıysa eğer uzarsın. Bu genetik bişey. bazıları var 18inde büyümesi durur azıları 25 yasına kadar durmaz. büyümen durmadıysa eğer süt iç bol bol protein al uzarsın bu senin genetiğin ile ilgili

Yaklaşık 3 cm kadar uzadım fazla değil yani geçen seneye kadar uzadım 21 yaşındayım şuan :KK24::KK24::KK24:

Annemin evlendikten sonra boyu bir karış uzamış kızlar :26:

Ben 17 yaşında 1.65 boyundayım. Her gün bi bardak süt içiyorum inşallah uzarım 5 cm olsada yeter :KK43: Çok istiyorum ya...

Canım 17 yaşında 1.72 idim. Şu an 1.80 im. 33 yaşındayım ve 2 sene önce boyumu ölçtürdüğümde 1.78 idim. Yani her sene 1 cm. uzamışım. Annemde çok şaşırdı, sen ne zaman 1.80 oldun diyor. :KK53::KK45:Sanırım ergenliğimi yeni tamamladım. :KK60: Uzamıyorum diye üzülmesin kimse, belli bir yaşa kadar uzama devam ediyor. Tabi genetik faktörlerde çok önemli.​

Benim boyumun uzaması 15 yaşımda durdu.Daha sonra ayak numaram ve boyum sabit kaldı...15 yaşından beri 1.62 boyum 37 ayakkabı numaram

17 yaşındayım. 15 yaşından sonra bir boy attım amaan tanrımmm :KK52::KK52: halada uzuyorum 1.73 olmuşum. Annemde '25 yaşına kadar 1.80 olursun sen diyo' :KK9: ama ben artık uzamak istemiyoruuuuuuumm :KK43:

hergün zıpla 100 kere akşamda yatmadan süt iç yani kalsiyum almaya dikaat et 21 oldum hala uzuyorum sanki 175 im şuanda:KK70: 17 iken 170 falandım işte:KK53::KK53:

Kaç cm olduğunu bilmiyorum fakat baya uzadım, 20'den sonra dahi bir kaç cm uzamaya devam ettim.

X