18+0 da cinsiyet kesin öğrenilemez mi???

elalım cnm bendede aynı durum söz konusu ben 20 haftalıgım ama bi kız bi erkek diyolar kesinleşmedi bitürlü....

canım bence 3d ayrıntılı ultrasona gir çok merakta isen ki muhakkak merak ediliyor.ben 14 haftalıkken girmiştim füşün yani:) erkek olduğu belli olmuştu hemen.6 aya yaklaştım hala değişmedi.

benim doktorum 16. haftada kız dedi ben bile gördüm kız diye..

Allah bağışlasın bebeğini:nazar:

Ya kızlar alakasız olucak belkı ama

Hanı hamılyeken yazıyosunuz ya 18+1 16+3..

artıdan sonraki raham neyı ıfade edıyo? yanı bunun acılımı ne demek? bılmıyomda :uhm:

sağolsun mehaycımda cevaplamış, artıdan sonraki sayılar günleri ifade ediyoryerimseniben

biz 17. haftada öğrendik ve daha doktor söylemeden anladım erkek olduğunu apaçık meydandaydı herşey :)

Allah bağışlasın bebeğini:nazar:

nidiyon kiz sen burda :jeyyar: merakli seni taktin cinsiyete hee kizin olsun nolucak %80 kiz demisya buyuk ihtimalle kiz iste..insallah birdahakine erkek olur uzulmea.s

nidim kıss dolandıydım eccükkaydirigubbakcemile3
anacım kız erkek farketmez yeterki sağlıklı olsun, bana kesin demeden içim sanırsam rahat etmicekkaydirigubbakcemile3 hem kıza hem erkeğe benziyo diyince korktum napim:çok üzgünüm:

18+1 yani 18 hafta 1 gunluk demek ...ilk rakam haftayi sonraki gunu ifade ediyor...

Şeniz

elali canim bazi kizlarda klitoris ilk 5 ay tam yerlesmemis olurmus cikinti ondan olurmus o yuzden bazi doktorlar erkek diyor ama yaniliyor kiz cikiyor...seninkide oyle olmus olabilir canim...

hmm olabilir cnm, nerden okudun bu bilgiyi? sağol datlumŞeniz

vaayy ben de ikiz hamileyim 12.haftada biri %90 erkek demişti doktorum,diğeri önce kız sonra erkek sonra %60 erkek gibi dedi,sonra 16 da gittik,yine ikisi de erkek gibi dedi,ama 2 hafta sonra gel kesin görürüz dedi.Bir bebek diğerine göre daha küçük acaba pipisi de mi küçük ondan mı diye düşünmüştüm ben ilkel aklımlakaydirigubbakcemile3,ama şimdi siz bu klitoris meselesini söyleyince acaba biri kız mıdır diye heveslendim yawdelikafadulden

Allah gönlüne göre verir inşallah cnmyerimseniben

elalım cnm bendede aynı durum söz konusu ben 20 haftalıgım ama bi kız bi erkek diyolar kesinleşmedi bitürlü....

inşalah sende bende tez zamanda öğreniriz cnmyerimseniben

canım bence 3d ayrıntılı ultrasona gir çok merakta isen ki muhakkak merak ediliyor.ben 14 haftalıkken girmiştim füşün yani:) erkek olduğu belli olmuştu hemen.6 aya yaklaştım hala değişmedi.

22. haftamda girecem detaylı ultrasona, o zamana kadar biraz daha sabır napalımyerimseniben

X